Wimbledon bez podatku u bukmachera forBET

Ocena 5.00/4 głosy

Dziś rozpoczyna się wielkie święto tenisa, czyli wielkoszlemowy turniej na kortach Wimbledonu. Z tej okazji specjalna promocja czeka na Was na stronie legalnego bukmachera forBET, który proponuje swoim klientom grę bez podatku.

Odbieram bonus! Idź do forBET

Wykorzystaj super bonus forBET!

Startuje Wimbledon - obstawiaj zakłady w forBET

Od dziś aż do niedzieli 11 lipca będą trwały zmagania najlepszych tenisistów świata na legendarnych kortach Wimbledonu. Londyński turniej na trawiastej nawierzchni to jedna z najbardziej prestiżowych imprez roku, dlatego nie może dziwić fakt, że zajmuje wyjątkowe miejsce na stronach legalnych bukmacherów w Polsce.

Mnóstwo atrakcyjnych rynków zakładów oraz kursów na to wydarzenie czeka na Was na stronie legalnego bukmachera forBET, który poza tym zaprezentował właśnie zasady specjalnego bonusu z okazji turnieju na kortach Wimbledonu. Poznaj regulamin promocji forBET i wejdź do gry o darmowe środki.

Obstawiaj Wimbledon bez podatku w forBET

Promocja trwa od 28 czerwca do 4 lipca, zaś kwalifikują się do niej zarówno kupony postawione na tradycyjnej wersji strony, jak również za pomocą aplikacji mobilnej forBET. Wszystko co musisz zrobić, to stworzyć dowolny kupon AKO z co najmniej 3 typami dotyczącymi Wimbledonu.

W promocji udział biorą zarówno kupony przedmeczowe, jak i na żywo, pamiętaj jedynie, że kurs min. każdego z nich musi wynosić co najmniej 1.30. Automatycznie po spełnieniu tego warunku i stworzeniu odpowiedniego kuponu bukmacher weźmie podatek na siebie, zaś Ty będziesz mógł cieszyć się z jeszcze wyższej wygranej na kuponie.

Nie masz konta w forBET? Atrakcyjny pakiet na start już na Ciebie czeka!

Legalny bukmacher forBET słynie nie tylko ze znakomitej oferty zakładów i ciekawych promocji okolicznościowych, ale również, a może przede wszystkim z bardzo atrakcyjnego pakietu na start. Każdy bowiem gracz, który w trakcie rejestracji wykorzysta nasz forBET kod promocyjny o treści SPRYCIARZ otrzyma pakiet powitalny, w którego skład wejdą:

  • forBET bonus 100% od pierwszej wpłaty 2050 zł
  • Bonus MaxiZysk od drugiej wpłaty 200 zł
  • Cashback bonus za pierwszy przegrany kupon 100 zł
  • 14 dni gry bez podatku po rejestracji

Należy pamiętać, że ta ostatnia promocja nie łączy się z grą bez podatku na kuponach AKO na Wimbledon. Więcej informacji o tym bonusie na start czeka na Was na oficjalnej stronie legalnego bukmachera forBET.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/wimbledon-bez-podatku-u-bukmachera-forbet

Oceń ten tekst