Więcej esportu w LV BET

Ocena 4.00/3 głosy
Odbieram bonus! Idź do LV BET

Wykorzystaj super bonus LV BET!

LV BET Zakłady bukmacherskie, jako firma, jest marką aktywną w Internecie. Już we wrześniu uruchomił dedykowaną zakładkę esportową z szeroką ofertą kursów live oraz możliwością oglądania rozgrywek na żywo. Dziś klienci mogą korzystać z tej zakładki na urządzeniach mobilnych.

Oglądanie i obstawianie  esportu przez urządzenia mobilne z aplikacji mobilnej nigdy nie było łatwiejsze. Dziś specjalna zakładka esport dostępna jest w jednym miejscu – na dedykowanej graczom podstronie. Wprowadzenie tej funkcjonalności znacznie skróci czas potrzebny na postawienie kuponu oraz ułatwi znalezienie najciekawszych zdarzeń w najbardziej interesujących grach.

Kolejnym etapem zmian w wersji mobilnej LV BET było wdrożenie oglądania streamów z różnych zdarzeń live w ramach rywalizacji esportowej. Dotychczas dostępne były one jedynie w wersji desktopowej LV BET, teraz najważniejsze zmagania w CS:GO, Starcrafta, Dotę 2, League of Legends i wiele innych będzie można oglądać także na ekranach smartfonów i tabletów.

LV BET coraz mocniej otwiera się na esport, obecnie robimy to ze zdwojoną siłą. Nieustannie chcemy się rozwijać w tym kierunku, a zakładka esportowa w wersji mobilnej jest tego najlepszym przykładem. Rozwijamy nie tylko nasz produkt, ale także poszerzamy swoją działalność na nowych rynkach, do których bez wątpienia możemy zaliczyć esport

– powiedziała Monika Płaczkowska, Sponsorship Manager LV BET.

Nasi klienci mogą korzystać także z dedykowanych mediów społecznościowych,  które dotyczą sportów elektronicznych – zapraszamy na profile LV BET ESPORT na Facebooku i Twitterze!

eSport w zakładce w apce LV BET

LV BET działa na polskim rynku od ponad trzech lat. W tym czasie marka zaangażowała się w rozwój różnych dyscyplin oraz wielu klubów sportowych. LV BET jest sponsorem głównym Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, a także oficjalnym bukmacherem Wisły Płock, Stali Mielec i Widzewa Łódź. Ponadto zaangażował się w sponsoring polskiej transmisji rozgrywek CS:GO Esport Championship Series oraz na czas ESL Mistrzostw Polski All in Games Wisły Kraków. Do kwietnia 2020 ambasadorem zakładki esportowej był Jarosław „Pashabiceps” Jarząbkowski.

Idź do LV BET Idź do LV BET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w LV BET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/lvbet/news/wiecej-esportu-w-lv-bet

Oceń ten tekst