Komborakieta od PZBuk

Ocena 5.00/1 głos

PZBUK bukmacher

PZBUK zakłady

PZBUK bonusy

PZBUK opinie

PZBUK rejestracja

Promocja Komborakieta od legalnego bukmachera PZBuk to propozycja dla wszystkich fanów tenisa, dzięki której można zwiększyć swoje wygrane. Obstawiając zakłady wielokrotne na tę dyscyplinę, gracze otrzymują nawet 30% więcej!

Odbieram bonus! PZBUK bonus z kodem bonusowym

najwyższy bonus powitalny z kodem bonusowym SPRYCIARZ

Tenis ziemny to szlachetna dyscyplina sportu, która choć zwykle znajduje się nieco w cieniu popularnych dyscyplin zespołowych, cieszy się stałą ogromną popularnością. Tacy zawodnicy jak Rafael Nadal, Roger Federer czy Novak Djokovic wspięli się na niebotyczny poziom i już zostali legendami tego sportu. W dokonaniach zaczynają gonić ich Dominic Thiem czy Stefanos Tsitsipas.

Tenis to oczywiście również wielkie pieniądze, blichtr i sława. Australian Open, US Open, Roland Garros czy Wimbledon – już w samych czerech turniejach Wielkiego Szlema nagrody sięgają milionów dolarów.

Dzięki tenisowi i promocji Komborakieta każdy gracz PZBuk również ma szansę zdobyć duże pieniądze. A do tego nie trzeba lat treningu. Wystarczy obstawiać zakłady wielokrotne i podwyższać swoje wygrane nawet o 30%! Liczy się każdy zakład, gdyż to od ich ostatecznej liczby zależy wysokość dodatkowej nagrody.

Jak wziąć udział w Komborakieta od PZBuk?

Promocja Komborakieta od legalnego bukmachera PZBuk ma proste zasady, jak gem, set, mecz. Obstawiasz, wygrywasz, wygrywasz jeszcze więcej. Prawda, że brzmi atrakcyjnie?

Obstawiasz kupon wielokrotny (AKO), wybierając zakłady z oferty przedmeczowej na tenis ziemny. Każde zdarzenie umieszczone na kuponie musi posiadać kurs minimalny 1.50. Im więcej zakładów obstawisz, tym większą nagrodę otrzymasz. Będzie nią określony procent Twojej podstawowej wygranej, zgodnie z przelicznikiem:

 • zakład podwójny – 2%,
 • potrójny – 5%,
 • 4-krotny – 7%
 • 5-krotny – 10%
 • 6-krotny – 15%
 • 7-10-krotny – 25%
 • 11-krotny i więcej – 30 %.

Kupony możesz postawić za dowolną stawkę.

Jaką kwotę otrzymam w ramach promocji Komborakieta?

Maksymalna kwota dodatkowej nagrody, którą możesz otrzymać w ramach promocji Komborakieta od PZBuk, to równowartość 5000 EURO. To ponad 20 000 złotych.

Ostateczna wysokość Twojej nagrody zależy od tego, jaką liczbę zakładów dodasz do swojego kuponu. Przelicznik w Komborakieta jest bardzo korzystny, dzięki czemu można znacząco podwyższyć wygraną. Przeanalizuj poniższy przykład.

Obstawiasz kupon wielokrotny z 7 przedmeczowymi zakładami na tenis (kursy od 1.58 do 3.05). Kurs ogólny kuponu wynosi 149.94. Za stawkę 100 zł możesz zgarnąć 13 194,71 zł. Jednak dzięki promocji Komborakieta otrzymujesz dodatkową nagrodę w wysokości 25% od Twojej wygranej. Łącznie otrzymujesz zatem 16 493,40 zł! To ponad 3200 zł różnicy!

Czy mogę wypłacić wygraną w Komborakiecie?

Dodatkowe wygrane w promocji Komborakieta są dodawana do Twojego konta gracza chwilę po rozliczeniu kuponu. Nie musisz na nie czekać, otrzymujesz je łącznie z podstawową wygraną. Całość kwoty trafia na Twoje saldo główne. Nie musisz dokonywać żadnego dodatkowego obrotu na zakładach bukmacherskich. Pieniądze są Twoje! Gotowe do wypłaty na Twoje konto bankowe lub do przeznaczenia na dalsze obstawianie w PZBuk.

Promocja Komborakieta – krok po kroku

 1. Wejdź na stronę internetową PZBuk lub ściągnij aplikację mobilną bukmachera
 2. Dodaj do swojego kuponu minimum 2 zdarzenia dotyczące tenisa o kursie co najmniej 1.50. Pamiętaj, że możesz korzystać tylko z oferty przedmeczowej (prematch) PZBuk.
 3. Dodając kolejne zdarzenia, powiększasz swoją wygraną o wskazany procent. Umieszczając 11 lub więcej zakładów, zyskujesz aż 30% do wygranej!
 4. Wygrałeś? Gratulacje! Wygraną, jak i nagrodę w Komborakiecie otrzymujesz wprost na swoje saldo główne. Kasa jest do Twojej dyspozycji. Jeśli chcesz, możesz ją wypłacić lub dalej obstawiać kupony, korzystając z bogatej oferty PZBuk.

Czy Komborakieta ma jakieś ograniczenia?

W zasadzie wszystko jest już jasne. Musisz jednak pamiętać o kilku warunkach dotyczących promocji Komborakieta od PZBuk.

Obstawiając promocyjne zakłady, nie możesz skorzystać z opcji wcześniejszej wypłaty części wygranej, czyli popularnym cashout. Jeśli w ramach jakiejkolwiek innej promocji PZBuk otrzymałeś darmowy zakład, to nie może on być użyty w Komborakiecie. W tej promocji zakłady obstawiasz za środki z salda głównego.

Zakłady systemowe nie są objęte promocją Komborakieta. W przypadku, gdy wynik zakładu da częściową wygraną lub otrzymasz zwrot wniesionej stawki (np. remis lub handicap azjatycki), kupon nie zostanie zakwalifikowany do Komborakiety.

Czy warto skorzystać z Komborakiety?

PZBuk to świetny bukmacher dla miłośników zakładów bukmacherskich na tenisa. Szeroka oferta zakładów w połączeniu z promocją Komborakieta może dać naprawdę wysokie wygrane. Już od drugiego zakładu na kuponie stawka rośnie bardzo dynamicznie.

Przy 11 lub więcej zdarzeniach możesz zyskać aż 30% do swojej wygranej! Jeśli obstawiasz zakłady bukmacherskie na tenis, z pewnością powinieneś rozważyć udział w Komborakiecie. To nic nie kosztuje, promocja jest darmowe, ale zyski mogą być naprawdę wysokie.

Idź do PZBUK Idź do PZBUK

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w PZBUK.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/pzbuk/komborakieta

Oceń ten tekst