Reload bonus 800 PLN w BET17

Ocena 5.00/1 głos

Bukmacher czyli król bonusów powraca z bonusem reload w kwocie 800 PLN. Bonus ten został nazwany "Typuj z głową" i dzięki niemu każdy typer zakładów bukmacherskich po wpłacie otrzyma dodatkowe 50% depozytu.

Bonus reload dostępny jest zarówno dla nowych graczy bukmachera jak i dla zarejestrowanych wcześniej tych, którzy skorzystali z wcześniejszej promocji startowej w kwocie 350 PLN.

Bonus "Typuj z głową" jest ofertą ograniczoną czasową i ważny jest do końca dnia 13 lutego 2017 roku

Jak odebrać bonus?

 1. Zaloguj się (lub zarejestruj się, jeżeli nie masz konta) i dokonaj wpłaty na konto gracza. Wpłaty przez Skrill/Neteller są akceptowane.
 2. W zarządzaniu kontem kliknij "Skorzystaj z bonusu".
 3. Kod bonusu BET17 wpisz kod bonusu – gotowe!
 4. Następnie 50% wpłaconych na konto gracza środków (do kwoty 800 PLN) zostanie natychmiast dopisanych do Twojego konta gracza.

Regulamin bonusu

 • Oferta promocyjna jest ważna od 26.01.2017 (12:00 godzina CET) do 13.02.2017 (23:59 godzina CET).
 • Kod bonusu "BET17" musi zostać wpisany najpóźniej do dnia 13.02.2017 w zarządzaniu kontem w zakładce "Skorzystaj z bonusu". Po upływie tego terminu skorzystanie z promocji nie jest możliwe.
 • Maksymalna kwota bonusu wynosi 800.00 PLN. Przy wpłacie powyżej 1600.00 PLN připíše bukmacher.com dopisze do konta gracza 800.00 PLN w formie bonusu.
 • Jeżeli podczas rejestracji konta gracza na bukmacher.com nie została wybrana waluta PLN, to kwota bonusu może się różnić. Decydującym jest tu pochodzenie gracza.
 • Jeżeli w momencie realizacji aktywny jest inny bonus, to nowy bonus zostanie przesunięty do kolejki. Każdy kolejny bonus może zostać aktywowany w zakładce "Moje promocje", gdy obecnie aktywny bonus zostanie obrócony zgodnie z warunkami promocji lub środki z bonusu zostaną w całości wykorzystane. Bonus powinien zostać aktywowany w ciągu 90 dni od momentu jego realizacji.
 • Kwota bonusu zależy od wysokości środków w momencie aktywacji. Podstawą do ustalenia kwoty bonusu jest wartość wszystkich wpłat dokonanych w obowiązującym terminie do momentu realizacji kodu bonusu. W przypadku przelewu bankowego ważna jest data księgowania wpłaty.
 • Wpłaconą kwotę łącznie z dopisanym bonusem należy obrócić w ciągu 90 Tagen 3 x od momentu aktywacji, po minimalnym kursie 2.00, przed możliwością wypłaty. Zakłady systemowe oraz wielokrotne nie są wliczane do obrotu. Klienci, którzy wpłacili kwotę większą niż 1600.00 PLN muszą dokonać obrotu na łączną kwotę 7200.00 PLN. (W przypadku klientów z Niemiec ze względu na podatek od zakładu kwota ta wynosi 1890 EUR.) W przypadku niespełnienia warunków obrotu bukmacher.com zastrzega sobie prawo do anulowania kwoty bonusu wraz z wygranymi uzyskanymi dzięki niemu.
 • Kwota wpłaty, na podstawie, której bonus został dodany oraz uzyskane dzięki niej wygrane są związane na określony przez regulamin czas bonusem i nie mogą zostać wypłacone.
 • Bonus może zostać obrócony jedynie za pomocą "Środków związanych bonusem" oraz "Środków bonusowych". Zakłady, które zostały postawione z innych środków nie zostaną zaliczone do obrotu.
 • Jeśli rozliczenie zakładów nastąpi po anulowaniu bonusu lub po upływie czasu na jego obrót, to dopisane zostaną jedynie wygrane osiągnięte za pomocą "Środków związanych bonusem". Wygrane, które zostały osiągnięte za pomocą "Środków bonusowych" zostaną anulowane.
 • Bonus może zostać wykorzystany na zakłady sportowe, zakłady na żywo oraz zakłady wirtualne. Pozostałe produkty bukmacher.com są wyłączone z oferty.
 • Tylko jeden bonus przypada na jedno konto gracza należące do jednej osoby, rodziny, gospodarstwa domowego lub jednego wspólnego komputera. W przypadku podejrzenia nadużyć będących skutkiem rejestracji wielu kont (konta fikcyjne, społeczności gier) bądź "balance betting", bukmacher.com zastrzega sobie prawo do wycofania kwoty bonusu i wszelkich wygranych z niego wynikających
 • Bonus nie może być zrealizowany przez klientów, którzy mieszkają lub posiadają stały lub czasowy pobyt w następujących krajach: Serbia, Wielka Brytania, Cypr, Szwecja, Irlandia, Liechtenstein, Malta, Gibraltar, Finlandia
 • Otrzymanie bonusu jest jednoznaczne z akceptacją przez gracza regulaminu promocji, jak również ogólnych warunków handlowych bukmacher.com, które dostępne są na bukmacher.com. bukmacher.com zastrzega sobie prawo do zakończenia lub wprowadzenia zmian w akcji promocyjnej w każdej chwili i według własnego uznania.
Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/reload-bonus-800-pln-w-bet17-n412

Oceń ten tekst

Podobne artykuły

e-Sport
Dyscypliny sportowe

e-Sport