20 EUR - Zakład na żywo na Polska v Portugalia

Ocena 5.00/1 głos

W czwartek 30. czerwca, Polska zmierzy się z Portugalią w meczu Euro 2016 i aby zwiększyć emocje, bukmacher feruje fantastyczny zakład na żywo

Postaw zakład przedmeczowy na mecz Polska v Portugalia, a otrzymasz od bukmachera zakład bez ryzyka na żywo z taką samą stawką (aż do 20€) na ten wielki mecz. Regulamin obowiązuje. 

Aby zakwalifikować się do otrzymania zakładu bez ryzyka na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. 

Jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to bukmacher zwróci Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (maksimum zwrotu 20€). Jeżeli na tym samym kuponie zostanie umieszczona więcej niż jedna selekcja na żywo, to zakład bez ryzyka będzie miał zastosowanie dla pierwszego zakładu na kuponie. 

Wszystkie zakłady muszą zostać postawione i zapłacone w zwykły sposób. Jakiekolwiek zakłady, które zostały częściowo lub w całości zamknięte za pomocą opcji Zamknij zakład nie liczą się do tej oferty. Szczegółowy regulamin oferty można zobaczyć na stronie bukmachera

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/20-eur-zaklad-na-zywo-na-polska-v-portugalia-n390

Oceń ten tekst

Podobne artykuły