Podwojenie wygranej na zakład strzeli gola w

Ocena 5.00/1 głos
Podwojenie wygranej na zakład strzeli gola w

Bukmacher bukmacher podwoi wygrane, jeżeli wytypowany przez Ciebie zawodnik strzeli pierwszy!

Kto zdobędzie pierwsze gole w meczach nadchodzącego weekendu? Wytypuj strzelca w meczu Manchesteru United z Arsenalem w Premier League, Juventusu z Interem w Derby d'Italia, Atletico Madryt z Realem Madryt w Derbach Madrytu, w spotkaniu Barcelony z Sevillą, PSG z Lyonem lub w finale angielskiego Pucharu Ligi, w którym Liverpool zagra z Man City.

bukmacher podwoi Twoje wygrane, jeżeli wybrany przez Ciebie zawodnik strzeli 1. gola!

Jak wziąć udział w promocji?

 1. Zarejestruj się do tej promocji na stronie bukmachera bukmacher.
 2. Postaw zakład przedmeczowy na strzelca w dowolnych meczach (Manchester United. vs Arsenal, Juventus vs Inter, Atletico Madryt vs Real Madryt, Barcelona vs Sevilla, PSG vs Lyon, Liverpool vs Man. City), które rozegrane zostaną 27 i 28 lutego.
 3. Jeżeli Twój zawodnik strzeli pierwszego gola, bukmacher podwoi Twoje wygrane do kwoty 40 zł!

Przejdź do bukmacher

Regulamin

 1. Niniejszy regulamin obowiązuje w połączeniu z Regulaminem ogólnym bukmacher.
 2. Promocja jest przeznaczona dla graczy posiadających konto w bukmacher. Aby wziąć udział, gracze muszą zarejestrować się na stronie promocji.
 3. Uczestnicy promocji muszą zalogować się na konto i wnieść zakład kwalifikujący.
 4. Zakładem kwalifikującym określa się zakład pojedynczy, przedmeczowy, postawiony na strzelców w meczach Man Utd vs Arsenal, Juventus vs Inter, Atletico Madryt vs Real Madryt, Barcelona vs Sevilla, PSG vs Lyon, Liverpool vs Man City, które rozegrane zostaną 27 i 28 lutego.
 5. Jeśli gracz postawi kilka identycznych zakładów (ten sam rodzaj zakładu na to samo wydarzenie) tylko pierwszy zostanie wzięty pod uwagę. Anulowane zakłady i zakłady systemowe nie będą brane pod uwagę.
 6. Jeśli wybrany przez danego gracza zawodnik strzeli jako pierwszy, wygrana z pierwszego trafionego zakładu kwalifikującego zostanie podwojona. Dodatkowa część wygranej zostanie przyznana w formie bonusu.
 7. Gracz może otrzymać maksymalnie 40 zł bonusu w danym meczu. Oferta bonusu obowiązuje dla wszystkich wspomnianych meczów, dlatego też każdy gracz może maksymalnie otrzymać 240 zł bonusu.
 8. Bonusy zostaną przyznane w ciągu 48 godzin od rozstrzygnięcia zakładów objętych promocją..
 9. Wykorzystanie freebeta określone jest zasadami Warunków Ogólnych bukmacher. Aby wypłacić freebet, musi on zostać obrócony 6-krotnie w jednym lub większej ilości zakładów na różne zdarzenia, z minimalnie trzema potencjalnymi wynikami oraz o kursie minimalnym 2,00. Wszystkie freebety ważne są przez 30 dni od dnia przyznania. Jakikolwiek niewykorzystany bonus, zostanie po tym czasie usunięty z konta użytkownika. Jeżeli bonus zostanie postawiony w więcej niż jednym zakładzie, każdy taki zakład musi byś postawiony na różnych wydarzeniach (różne rodzaje zakładów postawione na jedno wydarzenie lub jeden rodzaj zakładu postawiony na różne wydarzenia).
 10. Obrót bonusem zostaje naliczany od momentu przyznania bonusu na konto.
 11. Jeśli bonus nie zostanie obrócony wymaganą liczbę razy w ciągu 180 dni, niewykorzystana część bonusu oraz wygrane uzyskane przy pomocy bonusu zostaną usunięte z konta gracza.
 12. Bonus nie może zostać wykorzystany w połączeniu z innymi ofertami.
 13. bukmacher nie jest w żaden sposób powiązany z klubami ani federacjami piłkarskimi wspomnianymi w Promocji.
Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/anglia/premier-league/podwojenie-wygranej-na-zaklad-strzeli-gola-w-n340

Oceń ten tekst

Podobne artykuły