Zakład bez ryzyka na żywo 40 PLN na mecz Arsenal v Liverpool

Ocena 5.00/1 głos
Zakład bez ryzyka na żywo 40 PLN na mecz Arsenal v Liverpool
W poniedziałek 24. sierpnia, Arsenal zmierzy się z Liverpoolem w Premier League i aby zwiększyć emocje oferujemy fantastyczny zakład na żywo.
 
Postaw zakład przedmeczowy na mecz Arsenal v Liverpool, a otrzymasz od bukmachera zakład bez ryzyka na żywo z taką samą stawką na ten wielki mecz.
 
Aby zakwalifikować się do otrzymania zakładu bez ryzyka na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. Jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to bukmacher zwróci Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (maksimum zwrotu 40 PLN lub 10 EUR).
 
Jeżeli na tym samym kuponie zostanie umieszczona więcej niż jedna selekcja na żywo, to zakład bez ryzyka będzie miał zastosowanie dla pierwszego zakładu na kuponie. Wszystkie zakłady muszą zostać postawione i zapłacone w zwykły sposób. Jakiekolwiek zakłady, które zostały częściowo lub w całości zamknięte za pomocą opcji Zamknij zakład nie liczą się do tej oferty.
 
Jak zawsze bukmacher oferuje mnóstwo rynków bukmacherskich do wyboru, w tym ponad 70 rynków na żywo będzie dostępnych w trakcie meczu, takich jak: następny gol, gole w meczu, rzuty rożne w meczu, wynik do przerwy, wynik końcowy i wiele innych.
 
Z bogatym zestawem rynków przedmeczowych i na żywo, oraz z fantastycznym zakładem na żywo, otrzymasz wspaniałą ofertę na zakłady na piłkę nożną.
Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/anglia/premier-league/zaklad-bez-ryzyka-na-zywo-40-pln-na-mecz-arsenal-v-liverpool-n264

Oceń ten tekst

Podobne artykuły