Bonus 800 PLN w na Euro 2016!

Ocena 5.00/1 głos

Uwaga fani sportu bukmacher przygotował dla każdego gracza bonus bukmacherski 50% depozytu aż do 800 PLN!  Jest to bonus zarówno dla nowych graczy bukmachera jak i obecnych klientów.

Nie możesz przegapić tej wyjątkowej okazji. Ale uwaga - ta bezkonkurencyjna oferta na Euro 2016 obowiązuje tylko do 22 czerwca, czyli do zakończenia fazy grupowej!

Jak otrzymać bonus?

 1. Zaloguj się (lub zarejestruj się) i doładuj konto gracza na stronie bukmachera
 2. W zarządzaniu kontem kliknij "Skorzystaj z bonusu".
 3. Wpisz kod bonusu EURO16 – gotowe!
 4. Natychmiast po aktywacji bonusu 50 % wpłaconej kwoty zostanie dopisane do Twojego konta gracza (do maks. 800 PLN).

Aby otrzymać pełną kwotę bonusu 800 PLN wpłać 1600 PLN a łącznie będziesz miał 2400 PLN na obstawianie zakładów bukmacherskich. Przed wypłatą należy wokonać jedynie 3-krotny obrót kwotą bonusu i depozytu a więc przy maksymalnym bonusue trzeba postawić zakłady za łączną kwotę 7200 PLN.

Pamiętaj! Jest to bonus powitalny dostępny jest dla nowych graczy jak i bonus reload dla już zarejestrowanych graczy.

Pełny regulamin:

 • Akcja bonusowa ważna jest od 31.05.2016 (godz. 12:00 CEST) do 22.06.2016 (godz. 12:00 CEST).
 • Kod bonusu to "EURO16" i musi on zostać wpisany najpóźniej do 22.06.2016 (godz. 12:00 CEST) na koncie gracza w zakładce "Skorzystaj z bonusu". Po upływie tego czasu skorzystanie z promocji nie będzie już możliwe.
 • Maksymalna kwota bonusu wynosi 800.00 PLN. Przy wpłacie powyżej 1600.00 PLN do konta gracza zostanie dopisana kwota bonusu w wysokości 800.00 PLN.
 • Jeżeli podczas rejestracji konta gracza na bukmacher.com nie została wybrana waluta PLN, to kwota bonusu może się różnić. Decydującym jest pochodzenie gracza.
 • Jeśli w momencie realizacji aktywny jest jakiś bonus, to nowy bonus zostanie przesunięty do kolejki. Każdy następny bonus może zostać aktywowany w zakładce "Moje promocje", gdy aktualnie obecnie aktywny bonus zostanie obrócony zgodnie z warunkami obrotu lub środki z bonusu zostaną w całości wykorzystane. Bonus musi zostać aktywowany w ciągu 90 dni od momentu realizacji.
 • Kwota bonusu zależy od wysokości środków w momencie aktywacji. Podstawą do ustalenia kwoty bonusu jest wartość wszystkich wpłat dokonanych w obowiązującym terminie. W przypadku przelewu bankowego ważna jest data księgowania wpłaty.
 • Wpłaconą kwotę łącznie z dopisanym bonusem należy obrócić w ciągu 90 dni 3x po minimalnym kursie 2.00 przed zleceniem wypłaty. Zakłady systemowe oraz wielokrotne nie są wliczane do obrotu. Klienci, którzy wpłacili kwotę większą niż 1600.00 PLN, muszą dokonać obrotu na łączną sumę 7200.00 PLN. (Klienci z Niemiec, ze względu na obowiązujący w tym kraju podatek, muszą dokonać obrotu na maks. 1890 EUR.)W przypadku niespełnienia warunków obrotu bukmacher.com zastrzega sobie prawo do anulowania kwoty bonusu wraz z wygranymi uzyskanymi dzięki niemu.
 • Kwota wpłaty, na podstawie której został dodany bonus oraz uzyskane dzięki niej wygrane są związane na określony przez regulamin czas bonusem i nie mogą zostać wypłacone.
 • Bonus może zostać obrócony jedynie za pomocą "Środków związanych bonusem" oraz "Środków bonusowych". Zakłady, które zostały postawione z innych środków nie zostaną zaliczone do obrotu.
 • Jeśli rozliczenie zakładów nastąpi po anulowaniu bonusu lub po upływie czasu na jego obrót, to dopisane zostaną jedynie wygrane osiągnięte za pomocą "Środków związanych bonusem". Wygrane, które zostały osiągnięte za pomocą "Środków bonusowych" zostaną anulowane.
 • Bonus może zostać wykorzystany na zakłady sportowe, zakłady na żywo oraz zakłady wirtualne. Pozostałe produkty bukmacher.com są wyłączone z oferty.
 • Tylko jeden bonus przypada na jedno konto gracza należące do jednej osoby, rodziny, gospodarstwa domowego lub jednego wspólnego komputera. W przypadku podejrzenia nadużyć będących skutkiem rejestracji wielu kont (konta fikcyjne, społeczności gier) bądź "balance betting", bukmacher.com zastrzega sobie prawo do wycofania kwoty bonusu i wszelkich wygranych z niego wynikających.
 • Klienci z następujących krajów nie mogą wziąć udziału w promocji: Armenia, Białoruś, Bułgaria, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Izrael, Litwa, Łotwa, Luksemburg, Meksyk, Norwegia, Portugalia, Rosja, Rumunia, Rwanda, Serbia, Stany Zjednoczone, Szwecja, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania.
 • Otrzymanie bonusu jest jednoznaczne z akceptacją przez gracza regulaminu promocji, jak również ogólnych warunków handlowych bukmacher.com, dostępnych nawww.bukmacher.com. bukmacher.com zastrzega sobie prawo do zakończenia lub wprowadzenia zmian w akcji promocyjnej w każdej chwili i według własnego uznania.
Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/bonus-800-pln-w-na-euro-2016-n383

Oceń ten tekst

Podobne artykuły

Baseball
Dyscypliny sportowe

Baseball