Kto wygra Euro 2021? Sprawdź kursy od bukmachera Betfan.

Ocena 5.00/1 głos
Kto wygra Euro 2021? Sprawdź kursy od bukmachera Betfan.

Za nami faza grupowa Euro 2021, zaś teraz 16 najlepszych reprezentacji na Starym Kontynencie przygotowuje się do decydującej fazy turnieju. Niestety w tym gronie nie ma już Polaków, ale i tak na brak emocji nie powinniśmy narzekać. Bukmacher Betfan zaprezentował właśnie swoich faworytów do złotych medali. Sprawdź kursy od Betfan, a może odnajdziesz jakiś wartościowy zakład.


Euro 2021 wchodzi w decydującą fazę

Faza grupowa Euro 2021 przechodzi do historii. Właściwie obyło się bez większych niespodzianek, zaś wszyscy faworyci w komplecie zameldowali się w 1/8 finału. Prawdopodobnie najbliżsi sprawienia gigantycznej sensacji byli Węgrzy, których kilka minut dzieliło od wyrzucenia za burtę Niemców.

Największa niespodzianka in minus? Dla polskiego kibica z pewnością będzie to postawa Biało-Czerwonych. Być może nikt z nas nie liczył na to, że Polacy zagrają w wielkim finale na Wembley, jednak umówmy się - awans z takiej grupy i przy takim formacie turnieju był naszym obowiązkiem.

Stało się jednak inaczej i turniej dla nas zakończył się przedwcześnie, zaś jedyne co nam pozostało to emocjonowanie się zmaganiami innych reprezentacji. Ciekawy rynek zakładów czeka na Was na stronie legalnego bukmachera Betfan.

Wytypuj Mistrza Europy w Betfan

Każdy gracz, który posiada aktywne konto w Betfan może obstawić zespół, który zdobędzie złote medale Euro 2021. Kto według analityków tego bukmachera jest na ten moment faworytem?

Patrząc na kursy od Betfan największe szanse na to mają Francuzi, za których triumf bukmacher płaci po kursie 4.85. Na następnych pozycjach są Włosi, Anglicy, Niemcy oraz Hiszpanie, zaś największą niespodzianką byłby triumf na turnieju reprezentacji Austrii.

Jak będzie? Czy oddsmakerzy bukmachera Betfan będą mieli rację? Przekonamy się już niebawem.

Nie masz konta w Betfan? Trzy bonusy na start czekają na Ciebie!

Bardzo atrakcyjny bonus czeka na wszystkich graczy, którzy zdecydują się na rejestrację nowego konta w Betfan. Wystarczy, że podczas wypełniania formularza rejestracyjnego gracz wpisze nasz specjalny kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole, a błyskawicznie na Twoim koncie pojawi się pakiet na start, w którego skład wejdą:

  • Cashback bonus za pierwszy przegrany kupon 600 zł
  • Betfan bonus 100% od drugiego depozytu 1000 zł
  • Freebet bonus bez depozytu 50 zł

Więcej informacji o tym bonusie powitalnym znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/euro-2021/kto-wygra-euro-2021-sprawdz-kursy-od-bukmachera-betfan-n1104

Oceń ten tekst

Podobne artykuły