Konkurs na Euro 2016 w

Ocena 5.00/1 głos

Do Euro 2016 pozostał już tylko miesiąc! Z tej okazji bukmacher bukmacher organizuje konkurs, w którym do wzięcia jest góra bonusów do wykorzystania podczas fazy grupowej oraz fazy pucharowej turnieju we Francji.

Rozpoczęło się odliczanie do Mistrzostw Europy we Francji. Do meczu otwarcia pozostało już tylko 30 dni. Zamiast nudzić się w oczekiwaniu na pierwszy gwizdek, weź udział w konkursie zakładów bukmacherskich w bukmacher i powalcz o bonusy warte 12 000 zł.

Jak wziąć udział w konkursie?

 1. Zaloguj się lub zarejestruj w bukmacher
 2. Zarejestruj się w promocji i od 11 maja do 9 czerwca stawiaj zakłady na dowolnie wybrane wydarzenia sportowe (min. kurs 1,20, maks. stawka 80 zł). Za każde postawione EUR otrzymasz 1 punkt (lub 2 punkty, jeśli zagrasz z komórki).
 3. Zbieraj punkty i pnij się w górę rankingu. Jeśli uplasujesz się w czołowej 100, zgarniesz jeden z bonusów wartych 12 000 zł.

Przejdź do bukmacher

Regulamin konkursu

 1. Niniejszy regulamin obowiazuje w połączeniu z Regulaminem Ogólnym bukmacher.
 2. Promocja jest przeznaczona dla graczy posiadających konto w bukmacher. Gracze muszą zarejestrować się na stronie promocji, aby móc wziąć w niej udział. W promocji liczą się wyłącznie zakłady postawione po rejestracji.
 3. Gracz może zarejestrować się w konkursie tylko raz.
 4. Zakład kwalifikujący to pojedynczy lub wielokrotny zakład postawiony na dowolne wydarzenie między 11 maja a 9 czerwca 2016 (maks. stawka 80 zł, min. kurs 1,20). W przypadku zakładów wielokrotnych łączny kurs zakłądu musi wynieść min. 1,20.
 5. W promocji pod uwagę brane są tylko zakłady kwalifikujące. Jeśli gracz wniesie kilka identycznych zakładów (ten sam rodzaj zakładu na to samo wydarzenie), tylko pierwszy zakład zostanie wzięty pod uwagę. Zakłady systemowe i anulowane zakłady nie będą brane pod uwagę.
 6. Gracze otrzymają punkty za wniesione zakłady kwalifikujące. Stawki zakładów będą przeliczane najpierw na EUR a następnie na punkty. Za każde EUR postawione z komórki gracz otrzyma 2 punkty. Za każde EUR postawione z komputera gracz otrzyma 1 punkt.
 7. Uczestnicy konkursu zostaną sklasyfikowani w rankinu, który będzie uaktualniany codziennie i będzie dostępny na stronie promocji. Końcowa klasyfikacja zostanie opublikowana po zakończeniu konkursu.
 8. Gracze, którzy zakończą konkurs w czołowej 100, otrzymają następujące nagrody:
  • 1. miejsce – Bonus 1000 zł
  • 2. miejsce – Bonus 600 zł
  • 3. miejsce - Bonus 400 zł
  • Miejsca 4.-5. – Bonus 200 zł
  • Miejsca 6.-10. – Bonus 160 zł
  • Miejsca 11.-50. - Bonus 120 zł
  • Miejsca 51.-100. - Bonus 80 zł
 9. W przypadku, gdy dwóch lub kilku graczy zakończy konkurs z taką samą liczbą punktów, gracz, który postawił najwięcej zakładów kwalifikujących w czasie trwania promocji, zostanie sklasyfikowany najwyżej.
 10. Bonusy zostaną przyznane w dwóch częściach w następujące dni:
 11. faza grupowa – 10 czerwca 2016
  faza pucharowa – 24 czerwca 2016
 12. Wykorzystanie freebeta określone jest zasadami Warunków Ogólnych bukmacher. Aby wypłacić freebet, musi on zostać obrócony 6-krotnie w jednym lub większej ilości zakładów na różne zdarzenia, z minimalnie trzema potencjalnymi wynikami oraz o kursie minimalnym 2,00. Wszystkie freebety ważne są przez 30 dni od dnia przyznania. Jakikolwiek niewykorzystany bonus, zostanie po tym czasie usunięty z konta użytkownika. Jeżeli bonus zostanie postawiony w więcej niż jednym zakładzie, każdy taki zakład musi byś postawiony na różnych wydarzeniach (różne rodzaje zakładów postawione na jedno wydarzenie lub jeden rodzaj zakładu postawiony na różne wydarzenia).
 13. Obrót bonusem zostaje naliczany od momentu przyznania bonusu na konto.
 14. Jeśli bonus nie zostanie obrócony wymaganą liczbę razy w ciągu 180 dni, niewykorzystana część bonusu oraz wygrane uzyskane przy pomocy bonusu zostaną usunięte z konta gracza.
 15. Bonus nie może zostać wykorzystany w połączeniu z inną ofertą.
 16. bukmacher nie jest w żaden sposób powiązany z organizatorami EURO 2016 ani zespołami biorącymi udział w turnieju.
Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/konkurs-na-euro-2016-w-n372

Oceń ten tekst

Podobne artykuły