10€ Zakład na żywo na Man Utd - Liverpool

Ocena 5.00/1 głos
10€ Zakład na żywo na Man Utd - Liverpool

W czwartek 17. marca, Man Utd zmierzy się z Liverpoolem w meczu Ligi Europy i aby zwiększyć emocje, bukmacher oferuje fantastyczny zakład na żywo

Postaw zakład przedmeczowy na mecz Man Utd v Liverpool, a otrzymasz od bukmacher zakład bez ryzyka na żywo z taką samą stawką (aż do 10€) na ten wielki mecz.

Aby zakwalifikować się do otrzymania zakładu bez ryzyka na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. Jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to bukmacher zwróci Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (maksimum zwrotu 10€). Jeżeli na tym samym kuponie zostanie umieszczona więcej niż jedna selekcja na żywo, to zakład bez ryzyka będzie miał zastosowanie dla pierwszego zakładu na kuponie. 

Wszystkie zakłady muszą zostać postawione i zapłacone w zwykły sposób. Jakiekolwiek zakłady, które zostały częściowo lub w całości zamknięte za pomocą opcji Zamknij zakład nie liczą się do tej oferty.

Jak zawsze, bukmacher oferuje mnóstwo rynków do wyboru, w tym ponad 70 rynków na żywo będzie dostępnych w trakcie meczu, takich jak: następny gol, gole w meczu, rzuty rożne w meczu, wynik do przerwy, wynik końcowy i wiele innych. 

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/liga-mistrzow/10-zaklad-na-zywo-na-man-utd-liverpool-n345

Oceń ten tekst

Podobne artykuły

Żużel
Dyscypliny sportowe

Żużel