Niespodzianki na Mundialu w Rosji napędzają zyski bukmacherom

Ocena 0/5 | 0 głosów

Biało-Czerwoni jeszcze nie mieli okazji wyjść na murawę ale Mistrzostwa Świata w Rosji rozkręciły się już na dobre.

W ciągu kilku pierwszych dni na rosyjskich stadionach zostało rozegranych wiele bardzo ciekawych meczów, w kilku z tych spotkań doszło do sporych niespodzianek.

Argentyna (kurs na wygraną  1,35) zremisowała 1-1 z Islandią, Brazylia (kurs na wygraną 1,40) zremisowała 1-1 z Szwajcarią a Niemcy (kurs na wygraną 1,48) przegrały 0-1 z Meksykiem. Po pierwszej kolejce meczy z 5 faworytów do sięgnięcia po Puchar Świata jedynie Francja wygrała swój mecz. To pokazuje, że na Mistrzostwach Świata nie ma pewniaków!

Typuj Mistrzostwa świata 2018 w Lidze Typerów i walcz o gwarantowane 100 EUR!

Na wielkich imprezach rangi Mistrzostw Świata lub Europy każda wygrana "underdoga" to czysty zysk dla bukmacherów gdyż zdecydowana wiekszość rekreacyjnych typerów tworzy swoje zakłady akumulacyjne właśnie z "murowanych faworytów".

Niestety strategia typowania kilku faworytów na jednym kuponie w przypadku turniejów mistrzowskich jest zgubna gdyż na takich imprezach różnice w klasie zespołów znacząco zacierająsię a poziom "wyrównuje się".

Kursy wystawiane przez bukmacherów na faworytów często są zaniżone w stosunku do wartości. więc wartościowy zakład prędziej znaleźć można typując niespodziankę.

Jak obstawiać Mistrzostwa Świata?

Unikaj tworzenia kuponów wielokrotnych z samymi faworytami. Kurs takiego kuponu będzie niski a prawdopodobieństwo wygranej mniejsze niż uczciwa wartość. Zamiast tworzyć kupony z 5 selekcjami za niskie kwoty polecamy stawiać single lub kupony z maklsymalnie 3 selekcjami za większą kwotę. Kupon z kursem 8.00 zagrany za 10 PLN da wygraną 80 PLN, idenycznie jak kupon o kursie 2.00 zagrany za 40 PLN, ale prawdopodobieństwo wygranej w drugim przypadku jest znacznie większe. Ewentualnie możesz zrobić "taśmę za 5 PLN" ale daj też jakieś niespodzianki - przynajmniej będziesz miał szanse na większą wygraną.

Pamiętaj, że czasami dobre typy nie wchodzą. To jest sport i wszystko może się zdarzyć, nawet dobry sensowny typ ma prawo nie nie wejść. Nie zrażaj się i jeżeli metodyka wyboru zwycięzcy jest poprawna to po kilku typach system się zwróci.

Nie stawiaj za dużych pieniędzy na Polskę. Stawianie serem a nie rozumem zawsze źle się kończy. Bukmacherzy będą promocjami i bonusami zachęcać do obstawiania Polaków. Nie daj się skusić, stawiaj jedynie drobe aby mecz oglądało się lepiej. Nie inwestuj w Polskę dużo piwniędzy, Polska w tegorocznym Mundialu może wypaść bardzo słabo.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Skomentuj aktualność Niespodzianki na Mundialu w Rosji napędzają zyski bukmacherom

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów
Powiększ pole
Fortuna baner
Fortuna baner