Niespodzianki na Mundialu w Rosji napędzają zyski bukmacherom

Ocena 5.00/1 głos
Niespodzianki na Mundialu w Rosji napędzają zyski bukmacherom

Biało-Czerwoni jeszcze nie mieli okazji wyjść na murawę ale Mistrzostwa Świata w Rosji rozkręciły się już na dobre.

W ciągu kilku pierwszych dni na rosyjskich stadionach zostało rozegranych wiele bardzo ciekawych meczów, w kilku z tych spotkań doszło do sporych niespodzianek.

Argentyna (kurs na wygraną  1,35) zremisowała 1-1 z Islandią, Brazylia (kurs na wygraną 1,40) zremisowała 1-1 z Szwajcarią a Niemcy (kurs na wygraną 1,48) przegrały 0-1 z Meksykiem. Po pierwszej kolejce meczy z 5 faworytów do sięgnięcia po Puchar Świata jedynie Francja wygrała swój mecz. To pokazuje, że na Mistrzostwach Świata nie ma pewniaków!

Na wielkich imprezach rangi Mistrzostw Świata lub Europy każda wygrana "underdoga" to czysty zysk dla bukmacherów gdyż zdecydowana wiekszość rekreacyjnych typerów tworzy swoje zakłady akumulacyjne właśnie z "murowanych faworytów".

Niestety strategia typowania kilku faworytów na jednym kuponie w przypadku turniejów mistrzowskich jest zgubna gdyż na takich imprezach różnice w klasie zespołów znacząco zacierająsię a poziom "wyrównuje się".

Kursy wystawiane przez bukmacherów na faworytów często są zaniżone w stosunku do wartości. więc wartościowy zakład prędziej znaleźć można typując niespodziankę.

Jak obstawiać Mistrzostwa Świata?

Unikaj tworzenia kuponów wielokrotnych z samymi faworytami. Kurs takiego kuponu będzie niski a prawdopodobieństwo wygranej mniejsze niż uczciwa wartość. Zamiast tworzyć kupony z 5 selekcjami za niskie kwoty polecamy stawiać single lub kupony z maklsymalnie 3 selekcjami za większą kwotę. Kupon z kursem 8.00 zagrany za 10 PLN da wygraną 80 PLN, idenycznie jak kupon o kursie 2.00 zagrany za 40 PLN, ale prawdopodobieństwo wygranej w drugim przypadku jest znacznie większe. Ewentualnie możesz zrobić "taśmę za 5 PLN" ale daj też jakieś niespodzianki - przynajmniej będziesz miał szanse na większą wygraną.

Pamiętaj, że czasami dobre typy nie wchodzą. To jest sport i wszystko może się zdarzyć, nawet dobry sensowny typ ma prawo nie nie wejść. Nie zrażaj się i jeżeli metodyka wyboru zwycięzcy jest poprawna to po kilku typach system się zwróci.

Nie stawiaj za dużych pieniędzy na Polskę. Stawianie serem a nie rozumem zawsze źle się kończy. Bukmacherzy będą promocjami i bonusami zachęcać do obstawiania Polaków. Nie daj się skusić, stawiaj jedynie drobe aby mecz oglądało się lepiej. Nie inwestuj w Polskę dużo piwniędzy, Polska w tegorocznym Mundialu może wypaść bardzo słabo.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/niespodzianki-na-mundialu-w-rosji-napedzaja-zyski-bukmacherom-n563

Oceń ten tekst

Podobne artykuły

Entropay
Metody płatności

Entropay