Odwiedź Sport Zone i dopinguj biało-czerwonych

Ocena 5.00/1 głos
Odwiedź Sport Zone i dopinguj biało-czerwonych

Reprezentacja Polski wraca do gry po wakacyjnej przerwie. 6 września podopieczni selekcjonera Jerzego Brzęczka zmierzą się w Lublanie ze Słowenią. Fani piłki nożnej po raz kolejny będą mieli okazję obejrzeć mecz w Sport Zone w hotelach Campanile w całej Polsce. Na tych, którzy zdecydują się dopingować biało-czerwonych w hotelach, czekają konkursy, specjalna oferta gastronomiczna, wyjątkowa, piłkarska atmosfera, a co najciekawsze – dobrze wszystkim znani Maciej Żurawski i Tomasz Ćwiąkała.

To już kolejne wydarzenie, przy okazji którego hotele Campanile kierują swoją ofertę w stronę fanów futbolu. Sport Zone podczas piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji okazały się wielkim sukcesem i cieszyły się dużym zainteresowaniem. Tym razem na gości czeka jeszcze więcej atrakcji.

Piłkarską atmosferę będzie można poczuć już na kilka dni przed meczem w hotelach Campanile w Krakowie, Lublinie, Bydgoszczy, Łodzi, Szczecinie, Katowicach i Wrocławiu – Stare Miasto. Natomiast dwa Campanile - Warszawa i Wrocław Centrum przygotowują coś ekstra. Sport Zone w tych hotelach zmienią się w mobilne studio Weszło FM, a gościem specjalnym będzie Maciej Żurawski we Wrocławiu i Tomasz Ćwiąkała w Warszawie. Były kapitan reprezentacji podzieli się ciekawymi anegdotami ze swojej bogatej piłkarskiej kariery, natomiast czołowy dziennikarz sportowy w Polsce odpowie nawet na najtrudniejsze pytania fanów. Wydarzenie przewiduje również atrakcje dla najmłodszych kibiców piłki nożnej, dlatego warto odwiedzić hotele Campanile całą rodziną.

Gama atrakcji nie ogranicza się jedynie do oglądania meczu w wyjątkowym towarzystwie. Oprócz dedykowanego wystroju lobby, obsługa każdego z hoteli przygotowała zabawę o tematyce piłkarskiej, na najlepszych czekają niespodzianki. Dodatkowo, barowe menu tego wieczoru zmieni się w unikalną, mistrzowską ofertę. Natomiast we Wrocławiu Centrum i w Warszawie nagrodami w konkursach będą vouchery na lunch oraz piłki, podpisane przez nasze sportowe gwiazdy. Warto odświeżyć sobie wiedzę ze świata futbolu!

Sport Zone w Campanile gwarantuje wyjątkową piłkarską atmosferę, zaznaczcie 6 września w kalendarzu i o 20:45 wspólnie kibicujmy naszym!

O Louvre Hotels Group

Louvre Hotels Group jest znaczącym graczem na globalnym rynku hotelowym, z portfolio, które obejmuje obecnie ponad 2600 hoteli w 54 krajach.

Posiada pełną gamę hoteli od 1 do 5 gwiazdek, z historycznymi markami Louvre Hotels Group (Première Classe, Kyriad, Kyriad Direct, Campanile, Tulip Inn, Golden Tulip, Royal Tulip), 5 markami sieci Sarovar w Indiach, francuską grupą Hôtels & Préférence oraz chińską marką Metropolo. Louvre Hotels Group ma także partnerstwo dystrybucyjne z luksusową grupą Lucien Barrière.

Louvre Hotels Group jest spółką zależną Jin Jiang International Holdings Co., Ltd., drugiej co do wielkości grupy hotelowej na świecie.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/odwiedz-sport-zone-i-dopinguj-bialo-czerwonych-n783

Oceń ten tekst

Podobne artykuły

Boks
Dyscypliny sportowe

Boks