Ostatnia okazja, by postawić na Łukasza Piszczka w reprezentacji Polski. Jest w czym wybierać!

Ocena 5.00/1 głos

29 minut spędził na murawie podczas swojego debiutu w meczu z Estonią. Było to w 2007 roku, a Polska wygrała wówczas 4:0 na stadionie Municipal de Chapin w Jerez de la Frontera.

Pół godziny stanie się więc klamrą spinającą i zamykającą występy Łukasza Piszczka w kadrze narodowej. Mecz ze Słowenią to zatem ostatnia okazja, by odwdzięczyć się zawodnikowi i postawić zakład na wydarzenia związane z jego pożegnalnym występem. A trzeba przyznać, że bukmacherzy przygotowali atrakcyjne oferty.

To będzie 66, ostatni mecz Łukasza Piszczka w reprezentacji Polski. Piłkarz wystąpi w podstawowym składzie, a następnie zostanie zmieniony po upływie 30 minut. Z pewnością będzie to wzruszający moment, w którym nie zabraknie łez – zarówno ze strony zawodników, jak i kibiców. Zgromadzeni na Stadionie Narodowym, z pewnością oklaskami, a być może śpiewami lub okrzykami, docenią jego wkład w sukcesy i rozwój naszej piłki. Jak można uczcić ten moment korzystając zakładach bukmacherskich?

Gol, asysta czy kartka?

Legalni bukmacherzy dają sporo okazji, by postawić na ostatnie dokonania Łukasza Piszczka w kadrze. 6.00 wynosi kurs w Betclic na zakład, że piłkarz Borussii Dortmund strzeli gola. Do tej pory ta sztuka udała mu się w reprezentacji 3 razy. Popularnością wśród graczy cieszy się również zakład na to, że Piszczek zaliczy asystę (4.75). A gdyby okazało się będzie to pierwsza bramka dla naszej drużyny, to Betclic mnoży stawkę X12.

Specjalną ofertę z okazji występu Piszczka przygotował STS, a w niej aż 8 zakładów dotyczących jednego z najlepszych prawych obrońców świata. Oprócz standardowych, jak strzelenie gola czy zaliczenie asysty, można również obstawić cz będzie wykonawcą rzutu karnego (5.00), dostanie żółtą lub czerwoną kartkę (5.00 i 40.00), Polska będzie prowadzić w momencie jego zejścia z boiska (2.50). Ciekawą opcją jest również zakład na to, czy Łukasz zaliczy asystę przy golu Roberta Lewandowskiego (10.00). Byłoby to piękne wydarzenie dla obu piłkarzy, którzy występowali kiedyś w jednym kubie, później wiele razy stawali naprzeciwko siebie, a w reprezentacji dali kibicom wiele radości. I to oni dwaj przez lata byli jej najjaśniejszymi punktami i utrzymywali najrówniejszą formę.

Pożegnalny występ Łukasza Piszczka wyjątkowo potraktował również Betfan. Bukmacher znany jest z tzw. nietypowych zakładów. Można tam znaleźć również ofertę oryginalnych propozycji na na mecz Polska – Słowenia, a wśród nich na występ Piszczka – czy strzeli gola (6.00), czy zaliczy asystę (7.00), a może jedno i drugie (40.00) itd. Kto zakłada, że jeden z fanów nie wytrzyma i będzie chciał się pożegnać z nim na murawie osobiście, może obstawić zakład Kibic wybiegnie na boisko podczas meczu, w którym kurs wynosi 12.50.

Ukłony ze wszystkich stron

Wspaniały człowiek i genialny piłkarz, który przeszedł do historii polskiej i światowej piłki nożnej. Żyjąca legenda. Zawodnik, który na swojej pozycji zaczął wyznaczać trendy...

tak o Łukaszu Piszczku wypowiedział się selekcjoner Jerzy Brzęczek na jednej z ostatnich konferencji.

Podobnych słów padło i padnie jeszcze w najbliższym czasie sporo. Z pewnością zatem ostatni mecz obrońcy będzie historyczny, a już nie raz okazywało się, że żegnający się piłkarze potrafili uczcić swój występ bramką czy asystą. Jak będzie tym razem?

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/okazja-na-postawienie-zakladow-dotyczacych-wystepu-lukasza-piszczka-n840

Oceń ten tekst

Podobne artykuły

Żużel
Dyscypliny sportowe

Żużel