Bakarat

Ocena 4.81/27 głosów
Bakarat

Istnieje 10 możliwych wyników rozdań w Bakaracie, od zera do 9. Należy otrzymać wynik jak najbliższy 9. Najgorszym układem z możliwych jest zero. Wynik gracza zawsze będzie pomiędzy zero, a dziewięć, „fura” jest niemożliwa.

Obowiązująca punktacja: karty od 2 do 9 - zgodnie ze swoją wartością. Asy warte są jeden punkt, a 10 i figury mają wartość zero. Kiedy wyniki są obliczane, tylko cyfra w kolumnie po prawej stronie jest brana pod uwagę. Na przykład: jeżeli otrzymasz 5 i 8, to daje to po dodaniu 13, ale po odjęciu 10, łączna wartość układu wynosi 3.

  1. W jaki sposób rozdawane są karty
  2. Strategia
  3. Baccarat online

Dostępne są trzy opcje zakładów, możesz postawić na „Bankiera”, „Gracza” lub „Remis”. Zakłady na Gracza i Bankiera są płacone w stosunku 1 do 1, wygrane zakłady Bankiera podlegają 5% prowizji. Kursy oferowane w zakładzie remis to 8 do 1.

W jaki sposób rozdawane są karty

Niezależnie od tego, ilu graczy jest przy stole, tylko dwa układy są rozdawane: Gracza i Bankiera. Po postawieniu zakładów, karty zostaną rozdane - jedna dla Gracza, jedna dla Bankiera, druga karta dla Gracza i druga dla Krupiera. W zależności od wyniku rozdania tych dwóch układów, kolejne karty mogą zostać rozdane.

Jeżeli Gracz i Bankier posiadają układ dwóch kart o wartości 8 lub 9, to są to tzw. ‚naturalne układy’ i dalsze karty nie są rozdawane. Wynik jest natychmiast ustalany.

Jeżeli układ Gracza jest pomiędzy zero a 5, to ZAWSZE otrzyma on kolejną kartę. Jeżeli układ kart wynosi 6 lub 7 to NIE otrzyma on następnej karty.

Kolej na Bankiera. Jeżeli układ Bankiera wynosi zero, 1 lub 2 to ZAWSZE otrzyma on trzecią kartę. Jeżeli układ Bankiera wynosi 7, to NIGDY nie bierze on karty, niezależnie od układu jaki posiada Gracz, czy też Gracz wziął trzecią kartę. Jeżeli Gracz nie wziął karty, mając 6 lub 7, to Bankier zawsze weźmie kartę jeżeli jego układ kart jest między zero a 5. Jeżeli układ Bankiera wynosi 3,4,5 lub 6, to niezależnie od tego czy otrzyma on trzecią kartę, czy nie, wynik zależy od trzeciej karty wziętej przez Gracza. Zostało to przedstawione w następujących tabelach:

Gracz

Wartość punktowa pierwszych dwóch kart: Działanie
0, 1, 2, 3, 4 lub 5 Bierze kartę
6 lub 7 NIE bierze karty, kiedy trzecią kartą gracza jest:
8 lub 9 Naturalny układ, nie bierze kart

Bankier

Wartość punktowa pierwszych dwóch kart: Bierze kartę, kiedy trzecią kartą garcza jest: NIE bierze karty, kiedy trzecią kartą gracza jest:
0, 1 lub 2 Zawsze bierzę kartę -
3 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 lub 9 8
4 2, 3, 4, 5, 6 lub 7 0, 1, 8 lub 9
5 4, 5, 6 lub 7 0, 1, 2, 3, 8 lub 9
6 6 lub 7 0, 1, 2, 3, 4, 5, 8 lub 9
7 Nigdy nie bierze karty -
8 lub 9 Gracz nie może wziąć karty Gracz nie może wziąć karty

Przykład: Jeżeli wynik układu dwóch kart Bankiera wynosi 4, a Gracz wylosował trzecią kartę o wartości 6, to Bankier bierze trzecią kartę. Jeżeli wynik układu dwóch kart Bankiera wynosi 5, a Gracz wylosował trzecią kartę o wartości 2, to Bankier nie bierze trzeciej karty.

Strategia

W rzeczywistości, nie ma możliwości zastosowania jakiejkolwiek strategii w Bakaracie, ponieważ gracz nie ma wpływu na kolejność kart, oraz na to czy weźmie kolejną kartę, czy też nie. Jednakże, podstawą jest stawianie właściwych zakładów w odpowiednim momencie. Wielu graczy notuje sekwencje wyników rozdań i stawia zakłady na podstawie przewidywań wyniku kolejnego rozdania. Dobra intuicja jest tutaj podstawą.

Baccarat online

Zagraj za darmo w Baccarat. Możesz grać na wirtualne lub prawdziwe pieniądze. W Polsce legalnie na pieniądze zagrasz w Bakarat w STS poprzez Betgames.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/poradnik-typera/bakarat-16

Oceń ten tekst

Podobne artykuły