Darmowa pizza w na start Ekstraklasy

Ocena 5.00/1 głos
Darmowa pizza w na start Ekstraklasy

Zgarnij darmową pizzę na mecz!

Po zimowej przerwie w końcu wraca Ekstraklasa! Z tej okazji bukmacher wspólnie z Maciejem Szczęsnym przygotował wyjątkową promocję - możesz oglądać mecz Twojej drużyny jedząc darmową pizzę!

Wystarczy, że postawisz min. 20 zł na dowolny mecz najbliższej kolejki Ekstraklasy po kursie 1.8, a bukmacher prześle Ci voucher na dużą TelePizzę z czterema składnikami!

Jak odebrać pizzę?

 1. Postaw dowolny zakład za min 20 zł na najbliższą kolejkę Ekstraklasy po kursie 1.8 lub wyższym.
 2. Napisz do bukmacher na adres info-pl@bukmacher.com podając w temacie 'pizza', a w treści numer zakładu.
 3. Zadzwoń lub przyjdź do dowolnego lokalu TelePizzy, podaj numer otrzymanego od bukmacher voucheru i ciesz się darmową pizzą!

Dodatkowo:
Wystarczy, że na dowolnym medium społecznościowym opublikujesz swoje zdjęcie z otrzymaną od bukmacher pizzą dodając hashtag #PizzaOdSzczesnego i prześlesz link do postu na adresinfo-pl@bukmacher.com, a otrzymasz 10 free spinów na grę "Football Star"!

UWAGA - vouchery na pizzę bukmacher bedzie wysyłać bez względu na to, czy kupon będzie wygrany, czy przegrany - gracze mogą pisać do nas jeszcze przed rozliczeniem zakładu, free spiny będą 'hurtowo' dopisywane w czwartek 18 lutego, żeby gracze mieli czas na opublikowanie ewentualnych zdjęć.

Przejdź do bukmacher

Szczegółowe warunki bonusu:

 1. Postaw dowolny zakład za minimum 20 PLN/5 EUR (lub równowartość w innej walucie) na najbliższą (22.) kolejkę polskiej Ekstraklasy po kursie min. 1.8 między 15:01 w środę 10 lutego, a zakończeniem ostatniego meczu tej kolejki w poniedziałek 15 lutego 2016.
 2. Aby otrzymać voucher na darmowa pizzę napisz do Obsługi Klienta bukmacher na adres info-pl@bukmacher.com w ciągu 24 godzin od postawienia kuponu. W mailu podaj numer zakładu, a my prześlemy Ci kod w ciągu 48 godzin.
 3. Promocja nie łączy się z innymi ofertami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring). Oznacza to, że voucher nie przysługuje, jeśli w momencie stawiania zakładu na koncie gracza jest aktywna jakakolwiek wcześniejsza oferta bonusowa.
 4. Promocja obejmuje wyłącznie zakłady o stawce 20 PLN/5 EUR lub wyższej postawione w podanym czasie na najbliższą kolejkę Ekstraklasy. Promocja obejmuje także zakłady akumulowane, które zawierają zakład składowy na mecz najbliższej kolejki Ekstraklasy po kursie min. 1.8 bez względu na wysokość pozostałych kursów, jeśli kupon spełnia pozostałe warunki promocji.
 5. Promocja obejmuje wyłącznie mecze najbliższej (22.) kolejki polskiej Ekstraklasy, tzn: Ruch Chorzów -Zagłębie Lubin, Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, Górnik Łęczna - Piast Gliwice,  Cracovia Kraków - Górnik Zabrze, Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko Biała,  Lech Poznań – Termalica Bruk-Bet Nieciecza, Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok oraz Pogoń Szczecin - Korona Kielce .
 6. Zakłady na 22. kolejkę Ekstraklasy postawione przed rozpoczęciem promocji nie są brane pod uwagę. Zakłady postawione w czasie trwania promocji, ale nie zawierające zakładu na 22. kolejkę Ekstraklasy nie są brane pod uwagę.
 7. W przypadku wyczerpania voucherów na pizzę, pozostali uczestnicy, którzy spełnią warunki promocji otrzymają bonus w wysokości 30 PLN. Przed wypłatą kwotę bonusu należy obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
 8. Vouchery nie mogą być wymienione na bonusy, ani gotówkę.
 9. Oferta jest ważna jeden raz dla każdego konta/ domostwa/ członka rodziny/ IP.
 10. Każdy z graczy, który otrzyma voucher na pizzę może otrzymać dodatkowo 10 free spinów na grę ‘Football Star’, jeśli opublikuje na dowolnym medium społecznościowym swoje zdjęcie z odebraną pizzą  dodając hashtag #PizzaOdSzczesnego i prześle nam link do postu przed 23:59 w środę lutego 2016.
 11. Free spiny dostępne są wyłącznie 1 raz dla danego gracza i będą dodane do kont kwalifikujących się graczy w czwartek 18 lutego przed godziną 18:00.
 12. bukmacher zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania voucheru/bonusu/free spinów, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
 13. bukmacher zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
 14. bukmacher zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
 15. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu bukmacher.
 16. Promocja dostępna wyłącznie dla pełnoletnich obywateli Polski.
 17. Udział w promocji jest dobrowolny i oznacza, że zgadzasz się z powyższymi Warunkami.
Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/polska/ekstraklasa/darmowa-pizza-w--na-start-ekstraklasy-n326

Oceń ten tekst

Podobne artykuły