Kolejna szansa na #PizzaOdSzczesnego w

Ocena 5.00/1 głos
Kolejna szansa na #PizzaOdSzczesnego w

Co jest lepsze od ogladania meczu ulubionej drużyny? Według bukmacher i Macieja Szczęsnego – oglądanie go przy darmowej pizzy!

W zeszłym tygodniu promocja bukmacher cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że bukmacher postanowlił powtórzyć ją także podczas najbliższej, 23. kolejki Ekstraklasy!

Jak odebrać pizzę:

 1. Jeśli nie odebrałeś voucheru podczas poprzedniej kolejki, postaw dowolny zakład za min 20 zł na najbliższą kolejkę Ekstraklasy po kursie 1.8 lub wyższym.
 2. Jeśli znasz już smak zwycięstwa i pizzy od bukmacher dzięki udziałowi w zeszłotygodniowej edycji, możesz spróbować jeszcze raz! Postaw dowolny zakład za min 50 zł na najbliższą kolejkę Ekstraklasy po kursie 1.8 lub wyższym i ciesz się kolejną pizzą!
 3. Napisz do bukmacher na adres info-pl@bukmacher.com podając w temacie 'pizza', a w treści numer zakładu.
 4. Zadzwoń lub przyjdź do dowolnego lokalu TelePizzy, podaj numer otrzymanego voucheru i ciesz się darmową pizzą!

Dodatkowo:

Wystarczy, że na dowolnym medium społecznościowym opublikujesz swoje zdjęcie z otrzymaną od bukmacher pizzą dodając hashtag #PizzaOdSzczesnego i prześlesz im link do postu, a otrzymasz 10 free spinów na grę "Football Star"!

Przejdź do bukmacher

Szczegółowy regulamin

 1. Jeśli w 2016r. nie otrzymałeś jeszcze od bukmacher voucheru na pizzę, postaw dowolny zakład za minimum 20 PLN/5 EUR (lub równowartość w innej walucie) na najbliższą (23.) kolejkę polskiej Ekstraklasy po kursie min. 1.8 między 13:01 w środę 17 lutego, a zakończeniem ostatniego meczu tej kolejki w poniedziałek 22 lutego 2016.
 2. Jeśli w 2016r. otrzymałeś już od bukmacher voucher na pizzę, postaw dowolny zakład za minimum 50 PLN/12.50 EUR (lub równowartość w innej walucie) na najbliższą (23.) kolejkę polskiej Ekstraklasy po kursie min. 1.8 między 13:01 w środę 17 lutego, a zakończeniem ostatniego meczu tej kolejki w poniedziałek 22 lutego 2016.
 3. Aby otrzymać voucher na darmowa pizzę napisz do Obsługi Klienta bukmacher na adres info-pl@bukmacher.com w ciągu 24 godzin od postawienia kuponu. W mailu podaj numer zakładu, a my prześlemy Ci kod w ciągu 48 godzin.
 4. Promocja nie łączy się z innymi ofertami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring). Oznacza to, że voucher nie przysługuje, jeśli w momencie stawiania zakładu na koncie gracza jest aktywna jakakolwiek wcześniejsza oferta bonusowa.
 5. Promocja obejmuje wyłącznie zakłady o stawce 20 PLN/5 EUR (dla graczy, którzy w 2016r. nie otrzymali jeszcze od bukmacher voucheru na pizzę) lub 50 PLN/12.50 EUR (dla graczy, którzy w 2016r. otrzymali już od bukmacher voucher na pizzę) lub wyższej postawione w podanym czasie na najbliższą kolejkę Ekstraklasy. Promocja obejmuje także zakłady akumulowane, które zawierają zakład składowy na mecz najbliższej kolejki Ekstraklasy po kursie min. 1.8 bez względu na wysokość pozostałych kursów, jeśli kupon spełnia pozostałe warunki promocji.
 6. Promocja obejmuje wyłącznie mecze najbliższej (23.) kolejki polskiej Ekstraklasy, tzn: Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław, Piast Gliwice - Pogoń Szczecin, Korona Kielce - Lechia Gdańsk, Podbeskidzie Bielsko Biała - Lech Poznań, Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Cracovia Kraków, Zagłębie Lubin – Legia Warszawa, Górnik Zabrze – Ruch Chorzów oraz Wisła Kraków - Górnik Łęczna.
 7. Zakłady na 23. kolejkę Ekstraklasy postawione przed rozpoczęciem promocji nie są brane pod uwagę. Zakłady postawione w czasie trwania promocji, ale nie zawierające zakładu na 23. kolejkę Ekstraklasy nie są brane pod uwagę.
 8. W przypadku wyczerpania voucherów na pizzę, pozostali uczestnicy, którzy spełnią warunki promocji otrzymają bonus w wysokości 30 PLN. Przed wypłatą kwotę bonusu należy obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
 9. Vouchery nie mogą być wymienione na bonusy, ani gotówkę.
 10. Oferta jest ważna jeden raz dla każdego konta/ domostwa/ członka rodziny/ IP. 
 11. Każdy z graczy, który otrzyma voucher na pizzę może otrzymać dodatkowo 10 free spinów na grę ‘Football Star', jeśli opublikuje na dowolnym medium społecznościowym swoje zdjęcie z odebraną pizzą dodając hashtag #PizzaOdSzczesnego i prześle nam link do postu przed 23:59 w środę 24 lutego 2016r. pod warunkiem, że nie odebrał free spinów w poprzedniej edycji tej promocji (związanej z 22. kolejką Ekstraklasy).
 12. Free spiny dostępne są wyłącznie 1 raz dla danego gracza i będą dodane do kont kwalifikujących się graczy w czwartek 25 lutego przed godziną 18:00. Gracze, którzy otrzymali free spiny w poprzedniej edycji tej promocji (związanej z 22. kolejką Ekstraklasy) są wyłączeni z odebrania free spinów w tej edycji promocji. 
 13. bukmacher zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania voucheru/bonusu/free spinów, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
 14. bukmacher zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
 15. bukmacher zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
 16. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu bukmacher.
 17. Promocja dostępna wyłącznie dla pełnoletnich obywateli Polski.
 18. Udział w promocji jest dobrowolny i oznacza, że zgadzasz się z powyższymi Warunkami.
Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/polska/ekstraklasa/kolejna-szansa-na-pizzaodszczesnego-w-n333

Oceń ten tekst

Podobne artykuły