Zakłady od bukmachera STS na rekord Lewego

Ocena 5.00/1 głos
Zakłady od bukmachera STS na rekord Lewego

Robert Lewandowski jest o krok od pobicia mającego 50 lat rekordu Gerda Mullera dotyczącego liczby bramek strzelonych w jednym sezonie niemieckiej Bundesligi. Specjalny rynek zakładów na tę okoliczność zaproponował właśnie swoim klientom legalny bukmachera STS.

Lewy blisko przejścia do historii

W sezonie 1971/1972 Gerd Muller strzelił 40 goli dla Bayernu i pomimo, że od tamtego wydarzenia minęło już pół wieku to żaden zawodnik nawet nie zbliżył się do tego osiągnięcia.

Aż do tej pory, bowiem na dwie kolejki przed zakończeniem obecnych rozgrywek nasz Robert Lewandowski ma na koncie aż 39 trafień i zdaniem większości ekspertów pytanie nie brzmi -czy?, tylko -kiedy? i -jak? Lewy pobije rekord Mullera i przejdzie do historii Bundesligi.

Oczywiście obok tak znakomitego wydarzenia dotyczącego naszego rodaka obojętnie nie mógł przejść legalny bukmacher STS, który otworzył z tej okazji specjalny rynek zakładów. Oto szczegóły.

Jak Lewy pobije rekord Mullera?

Ustaliliśmy zatem, że analitycy bukmachera STS w ogóle nie biorą pod uwagę scenariusza, że Lewemu nie uda się pobić rekordu Mullera (kurs na opcję NIE w STS wynosi 2.75). Bukmacher oferuje za to zakłady, w jaki sposób Robert Lewandowski strzeli rekordową bramkę.

Jeśli zatem uważacie, że rekordowy gol padnie po strzale z prawej nogi, wówczas STS zapłaci Wam za taki zakład po kursie 2.50. A może Waszym zdaniem Lewy wykorzysta karnego? Taka opcja została wyceniona po kursie 6.00.

Więcej zakładów dotyczących tego wydarzenia czeka na Was na stronie legalnego bukmachera STS.

Nie masz konta w STS? Dołącz i zgarnij bonus na start.

A co z graczami, którzy nie zdążyli zarejestrować jeszcze konta gracza u bukmachera STS? Żaden problem! Rejestracja konta gracza w STS trwa zaledwie kilka minut, zaś wykorzystując nasz specjalny kod promocyjny o treści SPRYCIARZ można otrzymać powiększony pakiet na start.

Każdy nowy klient STS, który w trakcie rejestracji konta wpisze nasz kod w odpowiednie pole formularza otrzyma:

  • STS bonus 100% od pierwszego depozytu 1200 zł
  • Zakład bez ryzyka 230 zł
  • Freebet bonus bez depozytu 29 zł

Więcej informacji o promocji na start można znaleźć na stronie legalnego bukmachera STS.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/zaklady-od-bukmachera-sts-na-rekord-lewego-n1075

Oceń ten tekst

Podobne artykuły