Aplikacja NOINN z nowymi funkcjonalnościami po aktualizacji

Ocena 3,67/5 | 6 głosów

Nadawanie rang użytkownikom, globalny ranking typerów i dostęp do archiwalnych wyników, aby móc wyciągać wnioski i lepiej przewidywać rozstrzygnięcia kolejnych meczów. Te i inne aktualizacje można znaleźć w najnowszej wersji aplikacji NOINN, poprzez którą można obstawiać rezultaty rozgrywek sportowych bez wydawania pieniędzy.

W związku z coraz większą liczbą graczy twórcy platformy cały czas pracują nad jej rozwojem. Obecnie w grze bierze udział prawie 30 tysięcy osób. Wyniki można obstawiać w ramach lig prywatnych i publicznych, aktualnie w 4 dyscyplinach: piłce nożnej, siatkówce, koszykówce i MMA. Na swoją premierę czekają tenis oraz baseball. Razem z użytkownikami w zabawie biorą udział znani dziennikarze sportowi, m.in. Tomasz Zieliński (kod do ligi: kaszanka) czy Michał Borkowski. Swoje ligi publiczne mają też znane sportowe społeczności – Awangarda Piłkarska (kod do ligi: Piłkawka) czy liga portalu Angielskie Expresso (kod do ligi: Espresso).

Od trampkarza do… fryzjera

Po aktualizacji skuteczność w typowaniu liczona jest całościowo – z każdego sportu – w ramach rankingu globalnego. Twórcy aplikacji wprowadzili dodatkowy model rozgrywki dla uatrakcyjnienia rywalizacji. Każdy typujący dostaje jeden punkt za każdy poprawnie wskazany rezultat (zwycięstwo lub remis) w klasyfikacji globalnej. Na tej podstawie każdy z graczy otrzymuje jedną z pięciu rang doświadczenia: trampkarz, typer, ekspert, klasa światowa i fryzjer. Chcąc awansować na wyższy poziom, trzeba zdobyć odpowiednią liczbę punktów. Dla osób na najwyższych pozycjach czekają niespodzianki w postaci nagród za awans.

Jest to sposób na urozmaicenie rozgrywek oraz angażowanie użytkowników. Chcemy, aby aktywnie budowali historię swoich profili. Wyższa ranga to większy szacunek dla typera. Co ciekawe, inni użytkownicy również widzą Twoją rangę, więc zakładamy, że doprowadzi to do porównywania i większej rywalizacji między graczamipodsumowuje Mateusz Zimnowodzki, CEO NOINN.

Jeszcze więcej interakcji

Od początku istnienia platformy NOINN ważną jej funkcją jest możliwość komunikacji między typującymi, podobnie jak to się dzieje w popularnych mediach społecznościowych. Po zmianach użytkownicy mają ulepszoną możliwość interakcji między sobą. Gracze mają większość dowolność w postowaniu – między innymi w kwestii dołączania grafik, linków do popularnych stron czy innych aplikacji mobilnych (jak Instagram, YouTube czy Kwejk) oraz zdjęć w wyższej rozdzielczości niż wcześniej.

Odświeżenia doczekał się także profil gracza, w którym widać takie informacje, jak ulubiona drużyna czy łączna liczba zdobytych punktów. Dodatkowo każdy typujący może w nim sprawdzić wyniki w ligach, które już się zakończyły. W ten sposób można wyciągać wnioski i lepiej obstawiać kolejne rozgrywki.

Zabawa z nagrodami

Oprócz rywalizacji bezpośredniej między użytkownikami, ekscytującym elementem zabawy jest także walka o nagrody w ramach lig publicznych. Dzięki całkowitej zmianie podsumowania danej ligi i wprowadzeniu grafik z nagrodami, uczestnicy łatwo mogą sprawdzić, o co toczy się wyścig.

Użytkownicy mogą zobaczyć, że nagrodami w wielu ligach są nowe pozycje z księgarni labotiga.pl – nowego partnera aplikacji. Praktycznie każda liga publiczna oferuje nagrody od labotiga.pl, czyli najlepsze książki o tematyce sportowej. Ponadto wkrótce do rywalizacji dołączą kolejni dziennikarze oraz kolejne portale, którzy oprócz naszych flagowych sportów jak piłka nożna, stworzą swoje ligi typerów np. w NBA – także z nagrodami dla najlepszych użytkowników – dodaje Zimnowodzki.

Nowy wygląd i szybsze działanie

Platforma NOINN otrzymała również sporo aktualizacji, które przyspieszają jej funkcjonowanie. Dzięki zmianom w kodzie i inwestycjom w infrastrukturę, aplikacja znacząco podniosła swoją wydajność, co w prosty sposób przełożyło się na szybsze ładowanie się ekranów oraz przechodzenie między nimi. Każdy użytkownik powinien zauważyć wyraźne różnice na swoim smartfonie.

Typujących ucieszy także nowa szata graficzna, której zmiany zaczynają się od poszczególnych elementów, takich jak herby drużyn, ikony lig, odnowiony profil użytkownika, po wyraźniejszą typografię. NOINN jest teraz znacznie bardziej przejrzysta, a nowe ekrany nabrały koloru. Aplikację można pobrać na iOS lub Android poprzez stronę: onelink.to/noinn,

źródło: informacja prasowa

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Komentarze i opinie

  1. Noinn bardzo na plus, jeszcze nie udało mi się wygrać ale ciągle walczę ;) za to skorzystałem ostatnio z kodu "spryciarz" na STS (bonus 29 zł bez depozytu) i udało mi się strzelić 80 zł do przodu jestem ;)

    • Link
  2. ja obstawilem z typow z noinn u naziemnych i zgarnalem 460zl, da sie? oczywiscie, ze sie da, potrzeba troche szczescia i wiedzy ;p

    • Link
  3. ooo to super, nie wiedzialem ze mozna tam tez typy ogarniac. jak tak to chyba spróbuję bo ja to najbardziej za kasę lubię grać

    • Link

Skomentuj aktualność Aplikacja NOINN z nowymi funkcjonalnościami po aktualizacji

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 3,67/5 | 6 głosów
Powiększ pole
Fortuna baner
Fortuna baner