Jest już aplikacja mobilna Betfan! Na razie tylko na jeden system.

Ocena 4.40/5 głosów
Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Masz już aplikację Betfan, czy sam mam Ci zainstalować? - hasło bukmachera widnieje obok Mariusza Pudzianowskiego kierującego swoją groźną minę do jej potencjalnego użytkownika.

Zakładamy jednak, że do używania aplikacji mobilnej nie trzeba nikogo namawiać. Praktycznie każdy legalny bukmacher posiada ją w swojej ofercie. W zasadzie aplikacja jest już standardem. Betfan to nowy bukmacher, który szybko zyskuje bardzo dużą popularność wśród użytkowników. Z pewnością przede wszystkim dzięki szerokiej ofercie na zakłady sportowe przedmeczowe i live, a także na rozrywkę, jak show-biznes, ekonomia, polityka czy pogoda. Wielu graczy ceni sobie również sposób komunikacji bukmachera. Chcemy być jak kumpel – zapowiadali przedstawiciele Betfan i rzeczywiście trzeba przyznać, że bukmacher prezentuje swobodny i luźny styl w rozmowach z użytkownikami. Betfan to oczywiście także Pakiet Pudziana 3000 zł. Sprawdźcie, jak go powiększyć dzięki naszemu kodowi.

Czemu tak długo?

Tym bardziej dziwi, że Betfan tak długo zwlekał z wprowadzeniem aplikacji. Biorąc jednak pod uwagę zapowiedzi bukmachera o jej stworzeniu przy rozpoczęciu działalności, Betfan starał się po prostu dopracować swój produkt. Dzięki temu użytkownicy nie otrzymują bubla, który nie działa i który musieliby co chwilę aktualizować.

Co daje aplikacja?

Nikogo nie trzeba przekonywać, jak duży komfort obstawiania zapewnia aplikacja mobilna Betfan. Oczywiście, zawsze można skorzystać z bardzo dobrze przygotowanej wersji mobilnej serwisu Betfan, ale to rozwiązanie zawsze będzie miało swoje ograniczenia. Chociażby takie, że trzeba uruchomić przeglądarkę i dopiero wybrać stronę, co przedłuża czas oczekiwania na pojawienie się oferty. A jest on bardzo cenny, zwłaszcza w przypadku zakładów na żywo.

Aplikacja mobilna pozwala swobodnie i bez irytacji (spowodowanej np. ładowaniem poszczególnych elementów strony) korzystać z oferty Betfan w każdym miejscu. Wystarczy jedynie zasięg operatora lub WiFi i obstawianie ze smartfona staje się prawdziwą przyjemnością oraz dobrą zabawą. Oczywiście, możesz obstawiać wygodnie w domu, ale także w komunikacji miejskiej, podczas spaceru w parku z dziewczyną, wyprowadzania psa czy wtedy, kiedy jesteś w centrum wydarzeń np. na stadionie. Jeśli korzystasz z oferty Betfan, zdecydowanie polecamy zainstalować aplikację. Jeśli nie korzystasz, sprawdź naszą recenzję Betfan.

Jak zainstalować aplikację?

Jak zaznaczyliśmy na początku, na razie aplikacja mobilna Betfan dostępna jest tylko na jeden system – Android. Aby ją pobrać i zainstalować, należy:

  1. Wejść na stronę Betfan, a następnie wybrać aplikacja mobilna.
  2. W ustawieniach smartfona wejść do: Ustawienia>Bezpieczeństwo>Nieznane
  3. W niektórych wersjach Androida konieczne będzie rozwinięcie zakładki ustawienia dodatkowe, więcej lub zainstaluj nieznane aplikacje, aby umożliwić dostęp do ściągnięcia i instalacji.
  4. Kliknij w baner Zainstaluj na telefonie z systemem Android.
  5. Nastąpi pobranie aplikacji. Zainstaluj ją.
  6. Gotowe. Od tej chwili możesz obstawiać zakłady bukmacherskie w Betfan na smartfonie w łatwy i atrakcyjny sposób.

Czy będzie wersja na inny system?

Nie wiemy, czy Betfan przygotowuje również wersję na iOS. Zapewne uzależnione jest to od sukcesu bieżącej wersji i zapotrzebowania użytkowników urządzeń Apple. Jeśli są tacy wśród Was, koniecznie zgłaszajcie taką chęć bukmacherowi. To najlepsza droga, by zakomunikować Betfanowi, jak duże jest zainteresowanie wersją na iOS.

Na razie aplikacja działa bardzo dobrze, przy korzystaniu z niej nie zauważyliśmy żadnych problemów. Oczywiście, czekamy na Wasze opinie i recenzje z użytkowania aplikacji Betfan.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/aplikacja-mobilna-betfan

Oceń ten tekst