Bonus 1000 zł od Betfan na ćwierćfinały Euro 2021

Wielkimi krokami zbliżają się ćwierćfinały Euro 2021. Z tej okazji znakomita promocja czeka na Was na stronie legalnego bukmachera Betfan, który zaprezentował właśnie regulamin swojego najnowszego bonusu.

Ocena 4,5/5 | 2 głosy

Ćwierćfinały Euro 2021 - obstawiaj u bumachera Betfan

Nadchodzi czas kluczowych rozstrzygnięć podczas Euro 2021. Przed nami cztery mecze ćwierćfinałowe, w trakcie których poznamy komplet półfinalistów turnieju. Kto nimi będzie? Przekonamy się w sobotę, natomiast należy przyznać, że kilka par prezentuje się arcyciekawie, dlatego na brak emocji nie powinniśmy narzekać.

Oto wszystkie pary ćwierćfinałowe Euro 2021:

Piątek 18:00 - Szwajcaria vs Hiszpania
Piątek 21:00 - Belgia vs Włochy
Sobota 18:00 - Czechy vs Dania
Sobota 21:00 - Ukraina vs Anglia

Oczywiście bardzo szeroka oferta zakładów na każde z tych spotkań czeka na Was na stronie legalnego bukmachera Betfan, który poza sporą dawką kursów na każdy mecz proponuje także bardzo atrakcyjny bonus dla stałych graczy. Poznaj regulamin promocji i wejdź do gry o darmowe środki od Betfan.

Bonus 50% od depozytu od bukmachera Betfan

Zasady tego bonusu są bajecznie proste. Promocja przeznaczona jest WYŁĄCZNIE dla stałych klientów legalnego bukmachera Betfan, którzy mają za sobą drugi depozyt na swoje konto w tym serwisie. Wszystko co musisz zrobić to do 2 lipca do godziny 23:59 wpłacić swój trzeci lub kolejny depozyt w tym serwisie, zaś min. kwota wpłaty do 50 zł.

Automatycznie po spełnieniu tego warunku bukmacher podaruje Ci bonus 50% od depozytu, zaś maksymalna kwota darmowych środków to aż 1000 zł (żeby zgarnąć taki bonus należy wpłacić min. 2000 zł). Aby odblokować bonus należy postawić kupon/y SOLO lub AKO z kursem min. 2.50 za równowartość depozytu.

Po otrzymaniu bonusu należy nim obrócić 1x, obstawiając za całą kwotę bonusu wielokrotny kupona AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 3.80. Na wykonanie obrotu gracz ma 48 godzin! Każdy klient Betfan może w ramach tej promocji zgarnąć tylko jeden bonus.

Dołącz do Betfan i zgranij trzy bonusy na start

Bardzo atrakcyjny bonus na start u bukmachera czeka na nowych klientów Betfan, którzy zdecydują się zarejestrować nowe konto gracza przed 31 lipca. Wystarczy, że wpiszą nasz Betfan kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza, a błyskawicznie na ich koncie pojawi się pakiet powitalny, w którego skład wejdą:

  • Cashback bonus 600 zł
  • Betfan bonus 100% od drugiej wpłaty 1000 zł
  • Freebet bonus bez konieczności depozytu 50 zł

Jedyny warunek otrzymania tak atrakcyjnego bonusu na start to wpisanie naszego kodu promocyjnego SPRYCIARZ podczas rejestracji. Więcej informacji o tym pakiecie powitalnym znajduje się na stronie legalnego bukmachera Betfan.

Betfan

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Fortuna baner
Fortuna baner