Bonus 1000 zł od Betfan na ćwierćfinały Euro 2021

Ocena 4.67/3 głosy

Wielkimi krokami zbliżają się ćwierćfinały Euro 2021. Z tej okazji znakomita promocja czeka na Was na stronie legalnego bukmachera Betfan, który zaprezentował właśnie regulamin swojego najnowszego bonusu.

Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Ćwierćfinały Euro 2021 - obstawiaj u bumachera Betfan

Nadchodzi czas kluczowych rozstrzygnięć podczas Euro 2021. Przed nami cztery mecze ćwierćfinałowe, w trakcie których poznamy komplet półfinalistów turnieju. Kto nimi będzie? Przekonamy się w sobotę, natomiast należy przyznać, że kilka par prezentuje się arcyciekawie, dlatego na brak emocji nie powinniśmy narzekać.

Oto wszystkie pary ćwierćfinałowe Euro 2021:

Piątek 18:00 - Szwajcaria vs Hiszpania
Piątek 21:00 - Belgia vs Włochy
Sobota 18:00 - Czechy vs Dania
Sobota 21:00 - Ukraina vs Anglia

Oczywiście bardzo szeroka oferta zakładów na każde z tych spotkań czeka na Was na stronie legalnego bukmachera Betfan, który poza sporą dawką kursów na każdy mecz proponuje także bardzo atrakcyjny bonus dla stałych graczy. Poznaj regulamin promocji i wejdź do gry o darmowe środki od Betfan.

Bonus 50% od depozytu od bukmachera Betfan

Zasady tego bonusu są bajecznie proste. Promocja przeznaczona jest WYŁĄCZNIE dla stałych klientów legalnego bukmachera Betfan, którzy mają za sobą drugi depozyt na swoje konto w tym serwisie. Wszystko co musisz zrobić to do 2 lipca do godziny 23:59 wpłacić swój trzeci lub kolejny depozyt w tym serwisie, zaś min. kwota wpłaty do 50 zł.

Automatycznie po spełnieniu tego warunku bukmacher podaruje Ci bonus 50% od depozytu, zaś maksymalna kwota darmowych środków to aż 1000 zł (żeby zgarnąć taki bonus należy wpłacić min. 2000 zł). Aby odblokować bonus należy postawić kupon/y SOLO lub AKO z kursem min. 2.50 za równowartość depozytu.

Po otrzymaniu bonusu należy nim obrócić 1x, obstawiając za całą kwotę bonusu wielokrotny kupona AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 3.80. Na wykonanie obrotu gracz ma 48 godzin! Każdy klient Betfan może w ramach tej promocji zgarnąć tylko jeden bonus.

Dołącz do Betfan i zgranij trzy bonusy na start

Bardzo atrakcyjny bonus na start u bukmachera czeka na nowych klientów Betfan, którzy zdecydują się zarejestrować nowe konto gracza przed 31 lipca. Wystarczy, że wpiszą nasz Betfan kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza, a błyskawicznie na ich koncie pojawi się pakiet powitalny, w którego skład wejdą:

  • Cashback bonus 600 zł
  • Betfan bonus 100% od drugiej wpłaty 1000 zł
  • Freebet bonus bez konieczności depozytu 50 zł

Jedyny warunek otrzymania tak atrakcyjnego bonusu na start to wpisanie naszego kodu promocyjnego SPRYCIARZ podczas rejestracji. Więcej informacji o tym pakiecie powitalnym znajduje się na stronie legalnego bukmachera Betfan.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/bonus-1000-zl-od-betfan-na-cwiercfinaly-euro-2021

Oceń ten tekst