Bukmacher Betfan podwaja wygrane na Euro 2021

Ocena 5.00/3 głosy

Dołącz do najnowszej promocji od legalnego bukmachera Betfan dedykowanej pod finałowy mecz Euro 2021 pomiędzy Włochami i Anglią, a jeśli dopisze Ci odrobinę szczęścia, wówczas bukmacher podwoi Twoją wygraną, zaś na Twoim koncie gracza pojawi się bonus aż 500 zł.

Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Oferta zakładów od Betfan na finał Euro 2021

Tyle co odliczaliśmy dni i godziny do inauguracji Euro 2021, a tu już zbliżamy się do końca tego fantastycznego turnieju, zaś jedyną niewiadomą jest to, na czyich szyjach zawisną złote medale.

W grze pozostały reprezentacje Włoch oraz Anglii, zaś ofertę zakładów na to wydarzenie zaprezentowali już wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce. W tym gronie jest także serwis Betfan i to kursom od tego bukmachera postanowiliśmy się przyjrzeć nieco bliżej.

Rzecz jasna Betfan oferuje sporo ciekawych rynków zakładów na mecz Włochy - Anglia, zaś kursy od tego operatora stoją jak zwykle na bardzo solidnym poziomie. Nam jednak szczególnie do gustu przypadła najnowsza promocja od Betfan, dzięki której przy odrobinie szczęścia można zgarnąć pokaźną pulę darmowych środków bonusowych na dalszą grę.

Obstaw finał Euro 2021 i zgarnij bonus aż do 500 zł od Betfan

Regulamin tej promocji jest bajecznie prosty. Wszystko co musisz zrobić to zalogować się na swoje konto gracza na stronie bukmachera Betfan i do niedzieli 11 lipca do godziny 21:00 za dokładnie 88 zł zagrać wielokrotny kupon AKO z min. dwoma typami.  

Jedną z selekcji powinien być zakład Bet Builder z kursem min. 5.00 na finał Euro 2021, natomiast pozostałe typy na kuponie oraz ich kurs min. są całkowicie dowolne.

Jeśli kupon okaże się zwycięski, wówczas bukmacher Betfan podwoi kwotę wygranej, zaś maksymalna wartość darmowych środków bonusowych to aż 500 zł (przykładowo - jeśli wygrana na Twoim kuponie będzie wynosiła 534 zł, wówczas ta kwota pojawi się na Twoim saldzie gotówkowym, zaś dodatkowe 500 zł na saldzie bonusowym).

Każdy klient Betfan może zgłosić dowolną liczbę kuponów do promocji, jednak na jego koncie może pojawić się tylko jeden bonus. Bonus Betfan wymaga obrotu 1x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 3 typami i min. kursem łącznym całego kuponu na poziomie 3.80.

Trzy bonusy na start dla nowych klientów Betfan

Powodów do narzekań nie mają nowi klienci bukmachera Betfan, którzy zdecydują się na rejestrację konta z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego o treści SPRYCIARZ. Każdy z nich otrzyma atrakcyjny pakiet na start, w którego skład wejdą:

  • Cashback bonus Betfan za pierwszy przegrany kupon po rejestracji 600 zł
  • Bonus 100% od drugiej wpłaty 2100 zł
  • Freebet bonus bez konieczności depozytu 50 zł

Ta ostatnia promocja została tylko tymczasowo włączona do pakietu na start na czas Euro 2021 i wygaśnie 31 lipca. Więcej informacji o tym bonusie powitalnym oraz o pozostałych promocjach od legalnego bukmachera Betfan można znaleźć na oficjalnej stronie tego operatora.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/bukmacher-betfan-podwaja-wygrane-na-euro-2021

Oceń ten tekst