Bet Builder od bukmachera Betfan - stwórz swój własny kupon

Ocena 5.00/1 głos
Bet Builder od bukmachera Betfan - stwórz swój własny kupon

Legalny bukmacher Betfan bardzo chętnie inwestuje w nowe technologie i opcje przydatne z punktu widzenia gracza i właśnie udowodnił to po raz kolejny. Tym razem zaprezentował swoją nową opcję Bet Builder, dzięki której gracze mogą tworzyć wielokrotne kupony AKO na to samo zdarzenie.


Bogata oferta zakładów od bukmachera Betfan

Właściciele bukmachera Betfan od lat starają się robić co w ich mocy, aby zapewnić swoim klientom produkt na najwyższym poziomie. Stąd też nie tylko ciekawa oferta tradycyjnych zakładów sportowych, nie tylko znakomite zakłady specjalne od Betfan, ale również sporo przydatnych opcji, dzięki którym postawienie zwycięskiego kuponu staje się nieco łatwiejsze.

Teraz do tego grona dochodzi jeszcze narzędzie Bet Builder, dzięki któremu będzie można obstawiać wielokrotne kupony AKO z kilkoma typami dotyczącymi tego samego meczu! Poznaj mechanizm działania opcji Bet Builder od Betfan i ciesz się jeszcze wyższymi wygranymi na kuponach.

Jak stworzyć kupon Bet Builder? To bajecznie proste!

Zasada tworzenia kuponu Bet Builder nie należy do przesadnie skomplikowanych i nie powinna sprawić nikomu z Was najmniejszych trudności. Mechanizm jest szalenie prosty.

1. Logujesz się na swoje konto gracza u bukmachera Betfan i z oferty zakładów wybierasz dowolne zdarzenie, które chcesz obstawić.

2. Będąc w panelu dotyczącym konkretnego zdarzenia należy wybrać opcję Bet Builder.

3. Następnie należy dodać do kuponu dowolne, aczkolwiek niewykluczające się, zdarzenia dotyczące tego meczu - np. remis w meczu, ponad 2,5 goli, obie drużyny strzelą i ponad 9,5 rzutów rożnych.

Zakład Bet Builder może znaleźć się na wielokrotnym kuponie AKO, jednak należy pamiętać, że na jednym kuponie może znaleźć się tylko jedna taka kombinacja, zaś pozostałe selekcje na kuponie muszą być tradycyjnymi singlami.

Nie masz konta w Betfan? Atrakcyjny pakiet na start czeka na Ciebie!

Legalny bukmacher Befan to nie tylko atrakcyjna oferta zakładów i mnóstwo nowoczesnych opcji, ale również znakomite promocje i bonusy. Już na starcie na każdego nowego klienta Betfan czeka bardzo atrakcyjny pakiet powitalny, w którego skład wejdą:

  • Zakład bez ryzyka 600 zł
  • Betfan bonus 100% od pierwszej wpłaty 1000 zł
  • Darmowy freebet za samą rejestrację konta 50 zł

Należy jednak pamiętać, że każdy z tych bonusów dostępny jest wyłącznie dla graczy, którzy w trakcie rejestracji konta wpiszą nasz specjalny kod promocyjny SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza. Więcej informacji o tym pakiecie na start znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/rozrywka/bet-builder-od-bukmachera-betfan-stworz-swoj-wlasny-kupon-n1107

Oceń ten tekst

Podobne artykuły