Lotto kod promocyjny

Ocena 4.37/38 głosów
Lotto kod promocyjny

Czy można trafić szóstkę w Lotto i zostać milionerem nie wstając z kanapy? Od jakiegoś czasu jest to możliwe!

Wszystko dzięki nowej funkcjonalności od Totalizatora Sportowego, czyli serwisowi internetowemu Lotto oraz aplikacji mobilnej lotto, które umożliwiają zawieranie zakładów lotto przez internet.

Jakby tego było mało, to dodatkowo od teraz można uzyskać kod promocyjny Lotto na darmowe granie!

Zawieranie zakładów Lotto online w 2020 roku jest bardzo proste. Należy prawidłowo zarejestrować swoje konto w serwisie Lotto poprzez wypełnienie formularza i zweryfikowanie swoich danych. Proces ten jest bardzo zbliżony do rejestracji konta u bukmachera. Podczas wprowadzania danych natraficie na pole kod promocyjny lotto. I właśnie w tym miejscu podacie specjalny kod, dzięki któremu uzyskacie aż 10 zł na darmowe zakłady w Lotto! Zatem do dzieła!

  1. Kod promocyjny – co to jest?
  2. Jaki jest kod promocyjny Lotto?
  3. Wpisałem kod promocyjny podczas rejestracji, co dalej?
  4. Na jakie loterie mogę przeznaczyć środki z kodu promocyjnego Lotto?
  5. Lotto przez internet – czy to jest proste?
  6. W jaki sposób mogę zapłacić za kupony?
  7. Zakłady w Lotto czy u bukmachera?

Kod promocyjny – co to jest?

Kod promocyjny to forma bonusu mająca na celu zachęcenie gracza do wypróbowania oferty danej firmy. Totalizator Sportowy propaguje wśród miłośników gier losowych zawieranie zakładów na loterie lotto w internecie m.in. oferując bonus w postaci kodu promocyjnego. Dzięki kodowi promocyjnemu nowo zarejestrowany gracz Lotto może zyskać bonusową kwotę 10 zł na gry liczbowe.

Kod promocyjny w Lotto funkcjonuje na bardzo podobnej zasadzie jak w przypadku bukmacherów. Wielu polskich legalnych bukmacherów również oferująe nowym graczom specjalne kody. Jeżeli obstawiasz zakłady, to koniecznie zobacz aktualne kody promocyjne do bukmacherów dzięki którym uzyskasz wyższy, niż dostępny standardowo bonus powitalny.

Jaki jest kod promocyjny Lotto?

Po rozpoczęciu procesu rejestracji musisz podać kilka swoich danych osobowych. Jedno z następnych pół jest przeznaczone do wpisania kodu promocyjnego. Wpisz w tym miejscu kod WYGRYWAMYRAZEM. Kod promocyjny lotto zostanie zaakceptowany bez względu na to, czy wpiszesz go wielkimi czy małymi literami. Pamiętaj tylko, aby nie wstawiać w żadnym miejscu spacji. Kod promocyjny Lotto jest aktualny w 2020 roku.

Wpisałem kod promocyjny podczas rejestracji, co dalej?

Jeśli prawidłowo zarejestrowałeś konto na lotto.pl i poprawnie wpisałeś kod promocyjny lotto, to w zasadzie wszystko! Teraz wystarczy jedynie zalogować się na Konto Gracza. W tym miejscu znajdziesz kupon promocyjny o wartości 10 zł. Możesz go przeznaczyć, na co tylko chcesz z oferty Lotto online.

Lotto Multi Multi online

Na jakie loterie mogę przeznaczyć środki z kodu promocyjnego Lotto?

Darmowe 10 zł, które otrzymujesz w ramach kodu promocyjnego, możesz przeznaczyć na dowolne losy Lotto, Keno, EuroJackpot, Multi Multi, Ekstra Pensję, Mini Lotto czy Kaskadę. Pełną listę gier liczbowych, zdrapek i loterii znajdziesz w serwisie Lotto.

Lotto przez internet – czy to jest proste?

Zawieranie zakładów Lotto przez internet jest niezwykle proste. I na pewno bardziej komfortowe, niż spacer do kolektury i czekanie w kolejce. Wystarczy zalogować się na swoje Konto Gracza oraz wybrać loterię. W zależności od preferencji, można wybrać swoje liczby lub opcję Chybił Trafił, system gry, dodatkowe opcje (jak Graj z Plusem w przypadku Lotto) oraz ilość losowań, w których kupon ma brać udział.

Subskrypcja kuponu pozwala ustawić grę w taki sposób, by kupon brał udział w kolejnych losowaniach do wyłączenia subskrypcji lub wyczerpania środków na koncie.

W jaki sposób mogę zapłacić za kupony?

Za zakłady na loterie Lotto zapłacisz wygodnie za pomocą bezpiecznych metod: DotPay, kart Visa/Mastercard oraz opcji Blik. Pamiętaj, że wpisując podczas rejestracji kod promocyjny Lotto odbierasz darmowe 10 zł na dowolne kupony.

Jak widzicie, zawieranie zakładów w Lotto przez internet jest szybkie, wygodne i bezpieczne. A dzięki kodowi promocyjnemu swoje pierwsze kupony w Lotto możecie zagrać za darmo!

Zakłady w Lotto czy u bukmachera?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, gdyż zależy ona od Twoich preferencji. Jedno jest natomiast pewne – w Lotto nie masz wpływu na to czy wygrasz, liczy się jedynie ślepy los i łut szczęścia.

Obstawiając zakłady bukmacherskie masz dużo większe pole manewru i więcej zależy od Ciebie. Sam wybierasz bukmachera, mecze, które włożysz do kuponu, stawkę zakładu, a tym samym ustalasz potencjalną kwotę do wygrania.

Wśród dostępnych dla Polaków legalnych bukmacherów jest sporo firm posiadających szeroką ofertę zakładów na praktycznie wszystkie rozgrywki sportowe. Bukmacherzy tacy jak Fortuna, forBET czy STS to dobry wybór i gwarancja świetnej rozrywki bukmacherskiej. Przed rejestracją koniecznie sprawdź, czy któryś z nich oferuje kod bonusowy!

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/poradnik-typera/lotto-kod-promocyjny-185

Oceń ten tekst

Podobne artykuły