Stawiaj kupony i zgarniaj freebety od Betfan

Ocena 3.50/2 głosy

Dołącz do najnowszej promocji od bukmachera Betfan i obstawiaj dowolne kupony z oferty zakładów sportowych, a niezależnie od wyników na kuponach otrzymasz darmowe freebety.

Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Ciekawe mecze w topowych ligach w środku tygodnia

Piłkarze z topowych lig europejskich nie odpoczywają nawet przez moment. W środku tygodnia rozegranych zostanie mnóstwo ciekawych spotkań. We wtorek oraz w środę będziemy świadkami pojedynków m.in. Chelsea z Leicester w Premier League, Lazio z Torino w Serie A, PSG z Monaco w finale Pucharu Francji oraz Juventusu z Atalantą Bergamo w finale Coppa Italia.

Oczywiście bogata oferta zakładów na te i wiele innych spotkań czeka na Was na stronie legalnego bukmachera Betfan, który poza kursami proponuje swoim klientom także ciekawą promocję, dzięki której w bardzo łatwy sposób można zgarnąć aż trzy darmowe freebety. Sprawdź regulamin promocji i wejdź do gry o darmowe środki.

Darmowe freebety za kupony od Betfan

Zasady tej promocji są bajecznie proste. Zaloguj się na swoje konto gracza w Betfan, a następnie w dniach 18-19 maj obstaw dwa różniące się od siebie kupony na dowolne wydarzenia z oferty zakładów Betfan.

Do promocji kwalifikują się zarówno pojedyncze zakłady single, jak również wielokrotne kupony AKO. Ważne, aby kurs na kuponie nie była niższy od 2.50, zaś stawka wyniosła dokładnie 49 lub 99 zł.

 
Aż trzy freebety o łącznej wartości 297 zł do zgarnięcia od Betfan

Niezależnie od tego, czy Twoje kupony będą zwycięskie czy też nie, poza wygraną z racji poprawnego typu otrzymasz również gwarantowany freebet bonus Betfan o wartości stawki na kuponach.

Każdy z klientów Betfan może otrzymać aż trzy takie freebety, a zatem zakładając, że gracz obstawił sześć różnych kuponów po 99 zł każdy, wówczas na jego koncie pojawią się trzy freebety po 99 zł.

Każdy z darmowych freebetów pojawi się na koncie gracza w ciągu 48 godzin, zaś następnie gracza ma maksymalnie 3 dni na wykorzystanie freebetów na dowolne wydarzenia z oferty zakładów sportowych legalnego bukmachera Betfan.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/stawiaj-kupony-i-zgarniaj-freebety-od-betfan

Oceń ten tekst