Zakłady na polską politykę w Betfan

Ocena 5.00/4 głosy
Odbieram bonus! Betfan oferta zakładów

atrakcyjne kursy na zakłady bukmacherskie w Betfan

Wybory są tematem numer jeden w Polsce. Zbliżają się one wielkimi krokami, choć nadal nie wiadomo, czy w ostatniej chwili nie zostaną przesunięte.

Im bliżej 10 maja, tym mamy w głowie więcej pytań niż odpowiedzi. I one będą najprawdopodobniej się mnożyły.

  1. Kto zostanie prezydentem?
  2. Kaczyński zawita do wiadomości?

Kto zostanie prezydentem?

BETFAN wypuścił ostatnio zakład odnośnie tego, czy kadencja Prezydenta RP zostanie konstytucyjnie przedłużona do 7 lat. Ten scenariusz wydaje się i prawdopodobny, i nieprawdopodobny. Prawdopodobny dlatego, że już wcześniej o tym spekulowano, a wiadomo, że Prawo i Sprawiedliwość nadal to rozważa – lub rozważało. Dla nich byłoby to najlepsze rozwiązanie, zadowoleni mogliby być wyborcy Andrzeja Dudy i ci, którym wszystko jedno, bo nie chcą ruszać się z domu, by nie zachorować. Jednak cała opozycja mogłaby protestować, a nawet bunt na ulicach byłby realny. To właściwie jest więcej niż pewne. Tak czy inaczej kurs na przedłużenie kadencji Dudy jest pewno jest atrakcyjny.

Czytaj: Zakłady na wybory w Polsce, Zakłady bukmacherskie na politykę.

Legalny polski bukmacher ma w swojej ofercie również zakład odnośnie tego, ilu kandydatów uzyska przynajmniej 10,01 procent poparcia. Pewniakiem jest wspomniany Duda, ale kto jeszcze? Notowania Małgorzaty Kidawy-Błońskiej ostatnio znacząco się pogorszyły, jednak wydaje się, że finalnie ten próg powinna przekroczyć. W ostatnich sondażach większość pozostałych kandydatów – Władysław Kosiniak-Kamysz, Krzysztof Bosak, Szymon Hołownia – mogła liczyć na 8-10 procent. Robert Biedroń prawdopodobnie będzie miał około 5 procent, natomiast Marek Jakubiak maksymalnie 2.

Kaczyński zawita do wiadomości?

Faworytem do wygrania wyborów jest Duda. Analitycy BETFAN oceniają, że ma na to ponad 80 procent szans. Kto jednak będzie tym numerem dwa – nadal nie wiadomo. W dodatku, skoro wybory, to i debaty, goście, dialog. Zastanawiamy się, kiedy w „Wiadomościach” ukazywanych w Telewizji Polskiej obejrzymy Jarosława Kaczyńskiego. Spodziewamy się, że w miarę szybko, bo do decydującego starcia zostały już niecałe trzy tygodnie. Kaczyński regularnie pojawiał się w TVP przed tego typu wydarzeniami, więc oczywiste jest to, że i teraz tak się stanie.

Zakładów na polską politykę mamy mnóstwo, nie wymieniliśmy teraz nawet połowy. Kto nie wierzy, może sprawdzić w Betfan. Pewne jest na razie jedno: najbliższy okres będzie bardzo gorący. Nie tylko ze względu na stabilizującą się pogodę i coraz cieplejsze dni, ale i walki wszystkich kandydatów o jak najlepsze poparcie, by zdetronizować Dudę i przejąć władzę w naszym kraju. Jak mawiał klasyk – będzie się działo.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/zaklady-na-polska-polityke-betfan

Oceń ten tekst