Żużel wirtualny w Betfan

Ocena 4.83/6 głosów
Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Rzadko kiedy dyscyplina tak popularna w Polsce jest niemal ignorowana za granicami naszego kraju. Żużel, bo o nim mowa, u nas przyciąga na stadiony mnóstwo kibiców. Nic w tym dziwnego, bowiem mamy jedną z najlepszych reprezentacji na świecie i – tak nam się wydaje – najlepszą ligę. W BETFAN, przy najważniejszych GRACH wirtualnych, swoje miejsce znalazł też ten czarny sport, uwielbiany przez nasze społeczeństwo.

Tor żużlowy jak rzeczywisty

BETFAN dla pasjonatów żużla przygotował naprawdę ciekawą ofertę. Jak wygląda ten sport w „wirtualu”? Podobnie jak w telewizji, obserwujemy zmagania zawodników na torze łudząco przypominającym ten rzeczywisty, który nazywa się Valley Arena z miękką nawierzchnią. Graficznie prezentuje się bardzo dobrze, mamy szansę obejrzeć rywalizację żużlowców, wyprzedzenia na ostatniej prostej i wszystko to, za co kochamy czarny sport. Cała otoczka została zachowana, co w tym wypadku jest niezwykle istotne.

Każdy wyścig trwa cztery minuty, zatem w ciągu pełnej godziny odbywa ich się aż 15. A warto dodać, że nie ma tutaj żadnych przerw, wszystko dzieje się 24 godziny na dobę. O każdej porze dnia i nocy można śledzić tę dyscyplinę. Zakłady na sporty wirtualne to z pewnością duży plus, zwłaszcza jeżeli mamy zajęcie, przez które nie pracujemy w regularnych godzinach lub po prostu nie możemy zasnąć i szukamy rozrywek, które umilą nam czas. Jedną z takich jest właśnie żużel.

Kursy zachęcają do wirtuali

W danym biegu zawsze bierze udział czwórka zawodników, którzy mają do pokonania 265 metrów. Odróżniani oni są poprzez kolory swoich kasków (czerwony, niebieski, biały, żółty). Znamy ich imię oraz nazwisko, a definiuje ich forma (liczba gwiazdek od 1 do 6) oraz wyniki sześciu ostatnich wyścigów, dzięki czemu możemy w pewnym sensie ocenić, na jakie lokaty stać poszczególnych zawodników. Do „wirtuali”, co istotne, też trzeba się przygotować. Obstawiać można zwycięzcę oraz to, kto zajmie miejsca 1-2. Możliwości jest sporo, a kursy są naprawdę wysokie.

Wirtualny żużel jest zwolniony z podatku od gier. To oznacza, że w przypadku wygranej zwycięzca otrzyma aż 14 % więcej. Dzięki temu „wirtuale” cieszą się coraz większą popularnością. BETFAN, legalny polski bukmacher, poza żużlem daje do wyboru także piłkę nożną, koszykówkę, wirtualny tenis ziemny, wyścigi konne, wyścigi hartów oraz kolarstwo torowe. Innymi słowy, jak widać, każdy znajdzie dla siebie coś dobrego.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/zuzel-wirtualny-betfan

Oceń ten tekst