Bonus Urodzinowy od forBET

Ocena 5.00/2 głosy

forBET bukmacher

forBET zakłady

forBET bonusy

forBET opinie

forBET rejestracja

Jak sama nazwa wskazuje, Bonus Urodzinowy przyznawany jest każdemu graczowi z okazji urodzin. Otrzymają go wszyscy zarejestrowani gracze, którzy choć od czasu do czasu obstawiają zakłady bukmacherskie w forBET.

Odbieram bonus! forBET bonusy

zobacz wszystkie bonusy bukmacherskie od forBET

Urodziny to zawsze świetna sprawa. Zwłaszcza, jeśli jesteś graczem forBET. Wówczas to nie tylko okazja to świętowania z najbliższymi, ale również możliwość odebrania bonusu urodzinowego w forBET dla wszystkich aktywnych graczy tego legalnego bukmachera.

forBET chce traktować wszystkich swoich graczy wyjątkowo. W miarę możliwości budować bliską więź ze swoją społecznością i przynajmniej trochę uczestniczyć w tym wyjątkowym dla każdego dniu. A co może być lepszego na urodziny, niż atrakcyjny prezent? Z tego samego założenia wyszedł bukmacher forBET, dlatego każdego solenizanta postanowił obdarować bonusem urodzinowym na obstawianie zakładów bukmacherskich.

Warto wspomnieć, że bonus urodzinowy od forBET przeznaczony jest dla wszystkich aktywnych graczy. Kładąc nacisk na to określenie, chodzi o wszystkich zarejestrowanych użytkowników legalnego bukmachera, którzy wykazują się chociaż minimalną aktywnością na swoim koncie. Każdy, kto spełni ten warunek, w swoje urodziny może spodziewać się serdecznych życzeń i prezentu od forBET.

Jak otrzymać Bonus Urodzinowy od forBET?

Aby otrzymać Bonus Urodzinowy od forBET, musisz posiadać zarejestrowane konto u bukmachera. To akurat oczywiste. Promocja obejmuje tych graczy, którzy w okresie 3 ostatnich miesięcy przed datą urodzin wpłacili na swoje konto bukmacherskie minimum 100 zł depozytu, a następnie dokonali przynajmniej jednokrotnego obrotu jego wysokością oraz oczywiście obchodzą w danym dniu urodziny. Sam obrót liczony jest do dnia poprzedzającego datę urodzin. W tym przypadku Bonus Urodzinowy od forBET powinien automatycznie pojawić się na Twoim koncie bonusowym.

Czy w takim razie, jeśli Twoje urodziny wypadają wcześniej, niż 3 miesiące po założeniu konta, to nie otrzymasz bonusu urodzinowego?

Absolutnie nie zostaniesz pominięty przez forBET. Legalny bukmacher doskonale wie, że nie mamy wpływu na to, w którym dniu się urodzimy. Dlatego promocja Bonus Urodzinowy dotyczy również tych graczy, którzy niedawno zarejestrowali konto. Jeśli założyłeś konto w serwisie bukmachera w okresie do 7 dni przed lub nawet do 7 dni po dacie swoich urodzin, wciąż masz szansę na otrzymanie bonusu. W takim przypadku powinieneś zgłosić się po swój prezent, wysyłając wiadomość na e-mail podany na stronie promocji.

Przyznany w ten sposób Bonus Urodzinowy będzie oczekiwał w kolejce bonusów przez 14 dni. I dokładnie 2 tygodnie masz również na wykonanie wymaganego obrotu bonusem.

Za Bonus Urodzinowy możesz postawić dowolne zakłady bukmacherskie. Z promocji wyłączone są jedynie zakłady systemowe oraz zakłady z oferty WIRTUALNE I i II oraz Gry Karciane.

Bonusy Urodzinowe przyznawane są codziennie od poniedziałku do piątku.

Bonus Urodzinowy krok po kroku:

 1. Jeśli chcesz otrzymać Bonus Urodzinowy, pamiętaj o aktywności na koncie forBET. W okresie 3 miesięcy poprzedzającym datę urodzin wpłać minimum 100 zł depozytu i dokonaj jednokrotnego obrotu wpłaconą kwotą.
 2. Twój Bonus Urodzinowy będzie czekał na koncie bonusowym forBET.
 3. Obróć nim dwukrotnie na zakładach o kursie minimalnym 2.0. Jeśli będziesz obstawiał kupon akumulacyjny, pamiętaj o kursie minimalnym każdego zdarzenia, wynoszącym 1.20.
 4. Jeśli obchodziłeś urodziny 7 dni temu, albo przypadają one najdalej za tydzień, a dopiero zarejestrowałeś konto w forBET, nadal masz szansę otrzymać Bonus Urodzinowy.
 5. Wyślij wiadomość z taką informacją na adres mailowy podany na stronie promocji bukmachera. Pracownicy forBET przypiszą Bonus Urodzinowy do Twojego konta.

Bous urodzinowy w forBET

Bonus Urodzinowy – ile mogę zyskać w forBET?

Jeśli spełniasz jeden z powyższych warunków, tzn. posiadasz konto od 3 miesięcy lub zarejestrowałeś tydzień przed lub po urodzinach, otrzymasz od legalnego bukmachera forBET bonus urodzinowy w wysokości 20 zł. Zostanie on przypisany do Twojego konta bonusowego, z którego możesz zawierać promocyjne zakłady bukmacherskie.

Jak wypłacić Bonus Urodzinowy?

Aby wypłacić bonus, musisz obrócić nim dwukrotnie na kuponach o kursie minimalnym 2.0. Może to być kupon pojedynczy lub akumulacyjny (AKO). W przypadku kuponów z wieloma zdarzeniami kurs każdego zdarzenia musi wynosić minimum 1.20.

Czy warto skorzystać z Bonusu Urodzinowego?

Kwota przyznana w ramach Bonusu Urodzinowego w forBET nie jest wysoka, ale to nadal miły prezent od legalnego bukmachera. W przypadku tej promocji nic nie tracisz. Po prostu zyskujesz możliwość obstawienia zakładów bukmacherskich za dodatkowe środki. Jeśli później spełnisz wymogi dotyczące obrotu, będziesz mógł wypłacić bonus i wygraną. Zawsze warto zatem sięgnąć po Bonus Urodzinowy od forBET.

A jeśli interesujesz są tą promocją, zapewne właśnie obchodzisz swoje urodziny. Przyjmij zatem serdeczne życzenia również od całej ekipy Spryciarza. Powodzenia na typerskim szlaku! Życzymy samych wysokich wygranych!

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

FAQ Bonus Urodzinowy od forBET

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Czy wszyscy zarejestrowani gracze forBET mogą otrzymać Bonus Urodzinowy?

  Tak, Bonus Urodzinowy przyznawany jest każdemu zarejestrowanemu graczowi forBET, który spełni warunki promocji.

 • Jaki jest warunek, aby otrzymać Bonus Urodzinowy od forBET?

  Aby otrzymać Bonus Urodzinowy od forBET, musisz posiadać zarejestrowane konto u bukmachera, w okresie 3 ostatnich miesięcy przed datą urodzin wpłacić na swoje konto bukmacherskie minimum 100 zł depozytu, a następnie dokonać przynajmniej jednokrotnego obrotu jego wysokością oraz obchodzić w danym dniu urodziny.

 • Czy Bonus Urodzinowy od forBET jest przyznawany automatycznie?

  Tak, jeśli spełnisz warunki promocji, Bonus Urodzinowy powinien automatycznie pojawić się na Twoim koncie bonusowym.

 • Czy Bonus Urodzinowy od forBET jest objęty jakimiś ograniczeniami?

  Tak, Bonus Urodzinowy jest objęty warunkami promocji, które należy spełnić, aby otrzymać bonus oraz warunkami wykorzystania bonusu, które należy spełnić, aby móc go wypłacić.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/bonus-urodzinowy

Oceń ten tekst