Bonus 100 zł od forBET na finał Ligi Mistrzów

Ocena 5.00/5 głosów

Kolejny legalny bukmacher proponuje swoim klientom darmowy bonus z okazji finału Ligi Mistrzów. Tym razem swoją promocję na mecz Manchester City vs Chelsea Londyn zaprezentował serwis forBET.

Odbieram bonus! Idź do forBET

Wykorzystaj super bonus forBET!

Obstawiaj finał Ligi Mistrzów w forBET

Zapewne wielu z Was, tak jak i my, żyje już finałami Euro 2021, jednak zanim do gry przystąpią najlepsze reprezentacje na Starym Kontynencie musimy najpierw poznać odpowiedź na najważniejsze pytanie kończącego się sezonu, a mianowicie rozstrzygnąć, który zespół okaże się górą w tej edycji Ligi Mistrzów.

Co zupełnie zrozumiałe na punkcie tego wydarzenia kompletnie zwariowali legalni bukmacherzy w Polsce, którzy nie tylko oferują bogatą ofertę zakładów, ale i ciekawe bonusy i promocje.

Jednym z takich serwisów jest bukmacher forBET, na którego stronie znajduje się mnóstwo ciekawych rynków zakładów, a także specjalny bonus, dzięki któremu każdy gracz może zgarnąć aż do 100 zł darmowych środków promocyjnych.

Zgarnij darmowy bonus forBET 100 zł


Promocja obowiązuje jedynie w sobotę 29 maja, zaś żeby mieć szansę na darmowy forBET bonus należy zalogować się na swoje konto gracza i dokonać w tym dniu depozytu min. 20 zł. Bukmacher automatycznie przyzna graczowi bonus 50% od wpłaconej kwoty, zaś maksymalna wartość darmowego bonusu to 100 zł (żeby zgarnąć taki forBET bonus należy wpłacić min. 200 zł).

Darmowy bonus forBET wymaga obrotu 1x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami, kursem min. każdego z nich 1.40 i min. kursem łącznym całego kuponu na poziomie 2.00. Czas na dokonanie obrotu to maksymalnie 3 dni od momentu otrzymania darmowego bonusu.

Nie masz konta w forBET? Trzy bonusy powitalne czekają na Ciebie!

Bukmacher forBET proponuje bonusy nie tylko z okazji finału Ligi Mistrzów. Przykładowo - nowi gracze, którzy zdecydują się na rejestrację konta w tym serwisie mogą liczyć na bardzo atrakcyjny pakiet trzech bonusów na start:

  • forBET bonus 100% od pierwszego depozytu 2050 zł
  • Bonus MaxiZysk od drugiego depozytu 200 zł
  • Zakład bez ryzyka 100 zł

Każda z tych promocji jest dostępna dla graczy, którzy podczas rejestracji nowego konta wykorzystają nasz kod promocyjny o treści SPRYCIARZ. Więcej informacji o tym i pozostałych bonusach znajduje się na stronie legalnego bukmachera forBET.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/bonus-100-zl-od-forbet-na-final-ligi-mistrzow

Oceń ten tekst