Bonus 100 zł od forBET na finał Ligi Mistrzów

Kolejny legalny bukmacher proponuje swoim klientom darmowy bonus z okazji finału Ligi Mistrzów. Tym razem swoją promocję na mecz Manchester City vs Chelsea Londyn zaprezentował serwis forBET.

Ocena 5/5 | 1 głos

Obstawiaj finał Ligi Mistrzów w forBET

Zapewne wielu z Was, tak jak i my, żyje już finałami Euro 2021, jednak zanim do gry przystąpią najlepsze reprezentacje na Starym Kontynencie musimy najpierw poznać odpowiedź na najważniejsze pytanie kończącego się sezonu, a mianowicie rozstrzygnąć, który zespół okaże się górą w tej edycji Ligi Mistrzów.

Co zupełnie zrozumiałe na punkcie tego wydarzenia kompletnie zwariowali legalni bukmacherzy w Polsce, którzy nie tylko oferują bogatą ofertę zakładów, ale i ciekawe bonusy i promocje.

Jednym z takich serwisów jest bukmacher forBET, na którego stronie znajduje się mnóstwo ciekawych rynków zakładów, a także specjalny bonus, dzięki któremu każdy gracz może zgarnąć aż do 100 zł darmowych środków promocyjnych.

Zgarnij darmowy bonus forBET 100 zł


Promocja obowiązuje jedynie w sobotę 29 maja, zaś żeby mieć szansę na darmowy forBET bonus należy zalogować się na swoje konto gracza i dokonać w tym dniu depozytu min. 20 zł. Bukmacher automatycznie przyzna graczowi bonus 50% od wpłaconej kwoty, zaś maksymalna wartość darmowego bonusu to 100 zł (żeby zgarnąć taki forBET bonus należy wpłacić min. 200 zł).

Darmowy bonus forBET wymaga obrotu 1x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami, kursem min. każdego z nich 1.40 i min. kursem łącznym całego kuponu na poziomie 2.00. Czas na dokonanie obrotu to maksymalnie 3 dni od momentu otrzymania darmowego bonusu.

Nie masz konta w forBET? Trzy bonusy powitalne czekają na Ciebie!

Bukmacher forBET proponuje bonusy nie tylko z okazji finału Ligi Mistrzów. Przykładowo - nowi gracze, którzy zdecydują się na rejestrację konta w tym serwisie mogą liczyć na bardzo atrakcyjny pakiet trzech bonusów na start:

  • forBET bonus 100% od pierwszego depozytu 2050 zł
  • Bonus MaxiZysk od drugiego depozytu 200 zł
  • Zakład bez ryzyka 100 zł

Każda z tych promocji jest dostępna dla graczy, którzy podczas rejestracji nowego konta wykorzystają nasz kod promocyjny o treści SPRYCIARZ. Więcej informacji o tym i pozostałych bonusach znajduje się na stronie legalnego bukmachera forBET.

forBET

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Fortuna baner
Fortuna baner