Tylko dziś - bonus 250 zł od bukmachera forBET!!!

Ocena 5.00/2 głosy

Dołącz do najnowszej promocji od legalnego bukmachera forBET, wpłać kolejny depozyt na swoje konto gracza, a błyskawicznie otrzymasz bonus o wartości 50% wpłaconej kwoty, aż do 250 zł!

Odbieram bonus! Idź do forBET

Wykorzystaj super bonus forBET!

Przed nami tydzień pełen sportowych emocji

W trakcie zbliżających się dni kibice sportu i typerzy obstawiający zakłady na stronach najlepszych legalnych bukmacherów nie powinni narzekać na nudę. W środku tygodnia grają topowe ligi piłkarskie (m.in. starcie Manchesteru United z Liverpoolem), odbywają się także ciekawe turnieje tenisowe, zaś coś dla siebie znajdą również fani NBA oraz NHL.

Rzecz jasna znakomita oferta zakładów na wszystkie te wydarzenia czeka na Was na stronie legalnego bukmachera forBET, natomiast gdybyście chcieli zgarnąć dodatkowe środki bonusowe na grę to forBET przygotował dla Was atrakcyjną promocję.

Wpłać depozyt i zgarnij darmowy bonus forBET

Regulamin tego bonusu jest bajecznie prosty. Wystarczy, że we wtorek 11 maja w godz. 10:30-23:59 zalogujesz się na swoje konto gracza w forBET i wpłacisz depozyt min. 20 zł. Zaraz po tym jak to uczynisz bukmacher podaruje Ci bonus 50% od depozytu, zaś maksymalna kwota bonusu może wynieść aż 250 zł (taki bonus forBET możliwy jest w przypadku wpłaty 500 zł lub więcej).

Aby odblokować darmowe środki należy postawić wielokrotny kupon/y AKO za całą kwotę depozytu z min. 2 typami na kuponie i min. kursem łącznym 2.00. Warunek jest taki, że żaden typ na kuponie nie może dotyczyć sportów wirtualnych ani gier karcianych.

Jak wypłacić bonus forBET?

Darmowych środków nie można rzecz jasna od razu wypłacić, lecz bukmacher wymaga najpierw obrotu bonusem. Bonus forBET należy obrócić 1x na JEDNYM wielokrotnym kuponie AKO z min. 3 typami i kursem min. każdego z nich na poziomie 1.40. A zatem - jeśli gracz otrzymał maksymalny bonus 250 zł, to dokładnie tyle samo powinna wynieść stawka na kuponie w momencie obrotu bonusem.

Czas na dokonanie obrotu bonusem forBET to w tym przypadku 72 godziny od momentu pojawienia się darmowych środków, zaś po więcej szczegółów dotyczących tej promocji należy odwiedzić stronę legalnego bukmachera forBET.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/tylko-dzis-bonus-250-zl-od-bukmachera-forbet

Oceń ten tekst