Zgarnij bonus aż do 1000 zł na Euro 2021 od bukmachera forBET

Ocena 5.00/5 głosów

Wielkimi krokami zbliża się inauguracyjny mecz Euro 2021 i doskonale widać to na stronach legalnych bukmacherów. Tym razem postanowiliśmy sprawdzić, jaką promocję przygotował dla swoich klientów serwis forBET.

Odbieram bonus! Idź do forBET

Wykorzystaj super bonus forBET!

Szukasz wysokich kursów na Euro 2021? Sprawdź ofertę forBET!

Legalni bukmacherzy w Polsce zwariowali na punkcie zbliżających się wielkimi krokami Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Praktycznie każdy szanujący się serwis w naszym kraju oferuje już bardzo bogatą ofertę zakładów zarówno na poszczególne mecze Euro 2021, jak i na rozstrzygnięcia w całym turnieju, a także masę atrakcyjnych bonusów i promocji.

Nie inaczej jest w przypadku bukmachera forBET, na którego stronie czeka na Was znakomita oferta zakładów, a także bardzo ciekawa promocja, dzięki której będziecie przeżywali emocje praktycznie przez cały turniej Euro 2021, a przy odrobinie szczęścia na Waszym koncie gracza pojawią się darmowe środki bonusowe aż do 1000 zł.

Bonus 1000 zł na Euro 2021 od bukmachera forBET

Regulamin tego bonusu nie jest zbyt skomplikowany. Przed rozpoczęciem zmagań na Euro 2021 zaloguj się na swoje konto gracza w forBET i za min. 50 zł postaw wielokrotny kupon AKO z min. 4 typami i z kursem min. każdego z nich 1.30, pamiętając przy tym, aby do kuponu dodać typ na swoją drużynę z oferty zakładów specjalnych forBET po kursie 1.01.

Drużyna, którą wybierzesz będzie Twoim zespołem przez cały turniej i im lepiej będzie grała, tym więcej punktów pojawi się przy Twoim nazwisku gracza w specjalnym rankingu typerów. Pamiętaj, że im słabszy team wybierzesz, tym lepszy przelicznik punktów otrzymasz.

Sprawdź nasze darmowe typy bukmacherskie na mecze Euro 2021

Następnie w trakcie turnieju postaw co najmniej 15 różnych kuponów AKO z min. 3 typami, kursem min. każdego z nich 1.30 i stawką nie mniejszą od 50 zł. Tylko spełnienie tego ostatniego warunku zakwalifikuje Cię do gry o atrakcyjne bonusy z gigantycznej puli nagród.

Kibicuj swojemu zespołowi i graj o bonusy z puli nagród forBET

Im lepiej będzie spisywał się twój zespół, tym więcej punktów otrzymasz. Punkty konkursowe można zgarniać nie tylko za zwycięstwa swojego teamu, ale również za czyste konto, awans do kolejnych rund oraz skuteczną grę pod bramką rywala.

Po zakończeniu promocji, czyli po finale Euro 2021, bukmacher przyzna bonusy w zależności od liczby punktów uzbieranych przez konkretnych graczy. Im więcej punktów, tym wyższy bonus. Maksymalny forBET bonus do zdobycia w tym konkursie typerów to aż 1000 zł.

forBET bonus wymaga obrotu 4x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 2 typami, kursem min. każdego z nich 1.20 i min. kursem łącznym całego kuponu 2.00. Więcej informacji o tym bonusie znajduje się na stronie legalnego bukmachera forBET.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/zgarnij-bonus-az-do-1000-zl-na-euro-2021-od-bukmachera-forbet

Oceń ten tekst