Zmiany na lepsze w forBET

Ocena 5.00/6 głosów

Legalny bukmacher forBET modernizuje stronę internetową.

Odbieram bonus! forbet bukmacher

najlepszy bukmacher w Polsce

Korzystasz z oferty forBET? Przygotuj się na ewentualne drobne problemy techniczne. System bukmachera przechodzi właśnie modernizację. Przedstawiciele forBET przepraszają za drobne niedogodności, ale jednocześnie zapewniają, że nowa wersja systemu bonusowego będzie obfitować w nowe promocje dla graczy.

Zanim system bonusowy zmieni się na dobre (od wtorku 29.10.2019), już wcześniej możecie poznać najważniejsze zmiany.

Zniknie widok salda bonusowego widniejącego obok salda głównego. W tym miejscu wyświetli się teraz informacja o liczbie posiadanych przez gracza bonusów.

Przycisk TWOJE BONUSY będzie prowadził do zakładki zarządzania bonusami.

Łatwiej będzie także wybierać saldo gry. Modernizacja wprowadza na kuponie specjalną listę, dzięki której będzie można wybrać saldo/bonus, z którego zostaną pobrane środki na grę.

Nowość!

Nowy mnożnik – MaxiZysk. Jego działanie jest niezwykle proste. Gracz obstawia kupon z mnożnikiem MaxiZysk, a wygrana będzie pomnożona 2,3 lub nawet 4-krotnie!

Więcej na tem MaxiZysku można przeczytać na stronie Forbet.


Ważna informacja!

Również we wtorek, 29.10.2019 pojawią się nowe wersje aplikacji mobilnych Forbet – zarówno na systemy Android, jak i iOS. Pobranie i zainstalowanie nowej wersji jest konieczne, by korzystać z aktualnej oferty bukmachera.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/zmiany-system-forbet

Oceń ten tekst