Zmiany na lepsze w forBET

Legalny bukmacher forBET modernizuje stronę internetową.

Ocena 5/5 | 4 głosy
forbet bukmacher
najlepszy bukmacher w Polsce

Korzystasz z oferty forBET? Przygotuj się na ewentualne drobne problemy techniczne. System bukmachera przechodzi właśnie modernizację. Przedstawiciele forBET przepraszają za drobne niedogodności, ale jednocześnie zapewniają, że nowa wersja systemu bonusowego będzie obfitować w nowe promocje dla graczy.

Zanim system bonusowy zmieni się na dobre (od wtorku 29.10.2019), już wcześniej możecie poznać najważniejsze zmiany.

Zniknie widok salda bonusowego widniejącego obok salda głównego. W tym miejscu wyświetli się teraz informacja o liczbie posiadanych przez gracza bonusów.

Przycisk TWOJE BONUSY będzie prowadził do zakładki zarządzania bonusami.

Łatwiej będzie także wybierać saldo gry. Modernizacja wprowadza na kuponie specjalną listę, dzięki której będzie można wybrać saldo/bonus, z którego zostaną pobrane środki na grę.

Nowość!

Nowy mnożnik – MaxiZysk. Jego działanie jest niezwykle proste. Gracz obstawia kupon z mnożnikiem MaxiZysk, a wygrana będzie pomnożona 2,3 lub nawet 4-krotnie!

Więcej na tem MaxiZysku można przeczytać na stronie forBET.


Ważna informacja!

Również we wtorek, 29.10.2019 pojawią się nowe wersje aplikacji mobilnych Forbet – zarówno na systemy Android, jak i iOS. Pobranie i zainstalowanie nowej wersji jest konieczne, by korzystać z aktualnej oferty bukmachera.

forBET

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Fortuna baner
Fortuna baner