Kombodoładowanie w PZBuk

Ocena 5.00/1 głos

PZBUK bukmacher

PZBUK zakłady

PZBUK bonusy

PZBUK opinie

PZBUK rejestracja

Promocja Kombodoładowanie w PZBuk to świetny bonus dla miłośników zakładów na piłkę nożną oraz e-sport. Dzięki niej gracze w prosty sposób mają okazję podwyższyć swoje wygrane nawet o 15%.

Odbieram bonus! PZBUK bukmacher

PZBUK zakłady bukmacherskie online | kod bonusowy

Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1. Liga Mistrzów, Liga Europy czy Ekstraklasa. A do tego mecze reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich i w Lidze Narodów, a także esport.

To nie oferta programowa jednej ze sportowych stacji telewizyjnych. To oferta dyscyplin i rozgrywek dostępnych w zakładach bukmacherskich PZBuk, które kwalifikują się do promocji Kombodoładowanie. Dzięki kombodoładowaniu możesz bonusowo podwyższyć swoje wygrane na kuponie nawet o 15%!

Jak skorzystam z Kombodoładowania w PZBuk?

Promocja Kombodoładowanie od legalnego bukmachera PZBuk polega na powiększeniu wygranej z Twojego kuponu o dodatkowe pieniądze. Ostateczna wysokość nagrody zależy od liczby zdarzeń, które znajdą się na Twoim kuponie.

Aby skorzystać z Kombodoładowania, musisz postawić kupon wielokrotny (AKO) zawierający co najmniej 2 zdarzenia. Każdy zakład musi posiadać kurs minimalny wynoszący 1.20. Obowiązuje tylko oferta przedmeczowa (prematch). W promocji Kombodoładowanie nie możesz obstawiać zakładów z oferty na żywo (LIVE). Nie ma określonej stawki minimalnej, kupon możesz postawić za ile tylko chcesz. To wszystko!

Dalej możesz jedynie obserwować, jak powiększa się Twoja potencjalna wygrana. Im więcej zakładów umieścisz na kuponie wielokrotnym, tym większą nagrodę otrzymasz. Nagrody w promocji Komobodoładowanie od legalnego bukmachera PZBuk stanowią określony procent podstawowej wygranej z zakładu, według schematu:

 • zakład podwójny – 1%,
 • potrójny – 2%,
 • 4-krotny – 3%,
 • 5-krotny – 4%,
 • 6-krotny – 5%,
 • 7-10-krotny – 10%,
 • 11-krotny i więcej – 15 %.

Nie martw się, nie musisz nic obliczać. Kwota stanowiąca dodatkową wygraną przysługującą Ci w ramach promocji Kombodoładowanie będzie za każdym razem widniała na Twoim kuponie. Dzięki temu od razu będziesz wiedział, ile dodatkowej kasy możesz otrzymać.

Nowa promocja Kombo+

Nowa, jeszcze lepsza promocja z DUŻYM plusem! Od dziś Twoje wygrane mogą być aż o 25% większe! Sprawdź szczegóły promocji i korzystaj z Kombo+. Dodatkowy bonus w Kombo+ aktywuje się automatycznie już od 3 selekcji na kuponie! Im większa ilość zdarzeń na Twoim kuponie, tym większa dodatkowa wygrana.

Kombo+ w PZBUK

Oferta Kombo+ obejmuje wielokrotne zakłady przedmeczowe na Piłkę Nożną, Tenis, Piłkę ręczną, Siatkówkę i Koszykówkę. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie PZBUK. Po rozliczeniu wygranego kuponu dodatkowe środki trafią w gotówce na Twoje saldo głowne. Dzięki temu Ty zyskujesz jeszcze więcej, a dodatkowe wygrane nie podlegają wymogom obrotu!

Kombodoładowanie w PZBuk – ile mogę zyskać?

Znasz już zasady promocji Kombodoładowanie, ale chciałbyś wiedzieć, ile tak naprawdę możesz zyskać? Początkowo same procenty mogą nie dawać pełnego obrazu korzyści, jakie daje ta promocja PZBuk. Spójrz jednak na przykładowy kupon.

Załóżmy, że obstawiasz kupon wielokrotny, który zawiera 7 zdarzeń o różnych przeciętnych kursach (od 1.52 do 2.05). Kurs ogólny kuponu wynosi 74.04. Za stawkę wynoszącą 100 zł możesz wygrać 6515, 52 zł. Ale w związku z tym, że umieściłeś na nim 7 zakładów, w ramach Kombodoładowania należy Ci się bonus w wysokości 10 %. Dzięki temu Twoja wygrana wzrasta do 7167.07 zł. To ponad 650 zł różnicy!

Czy jest maksymalna kwota wygranej? Owszem. W ramach promocji Kombodoładowanie możesz wygrać maksymalnie równowartość 10 000 GB, czyli prawie 50 000 zł. Limit jest zatem bardzo wysoki, a wielkie wygrane w Twoim zasięgu.

Czy muszę obracać wygraną w Kombodoładowaniu?

Dodatkowe wygrane, które otrzymasz w ramach promocji Kombodoładowanie, dodawane są do Twojego konta gracza od razu po jego rozliczeniu i trafiają na saldo główne. A to oznacza, że nie ma żadnych dodatkowych warunków przed ich wypłatą! Nie musisz dokonywać żadnego obrotu. Pieniądze od razu należą do Ciebie. Możesz je wypłacić na swoje konto bankowe lub dalej korzystać z nich, obstawiając mecze w PZBuk.

Kombodoładowanie w PZBuk – krok po kroku

 1. Wejdź na stronę bukmachera pzbuk.pl lub zaloguj się do aplikacji mobilnej PZBuk.
 2. Przygotuj swój kupon, wybierając zdarzenia ze wskazanych dyscyplin i rozgrywek. Umieść na nim co najmniej 2 zakłady. Pamiętaj, że kurs minimalny każdego z nich musi wynieść minimum 1.20.
 3. Otrzymujesz dodatkową nagrodę w zależności od liczby zdarzeń na kuponie. Im więcej ich na nim umieścisz, tym więcej dodatkowych pieniędzy zyskasz. Najwięcej możesz otrzymać po dodaniu co najmniej 11 zdarzeń – to wygrana podwyższona o 15%.
 4. Wygrałeś? Ekstra! Twoja wygrana i Twoja dodatkowa nagroda natychmiast lądują na Twoim saldzie głównym. Możesz je od razu wypłacić lub dalej obstawiać zakłady w PZBuk.

Jaka oferta obowiązuje w Kombodoładowaniu?

W tej promocji od legalnego bukmachera PZBuk możesz obstawiać dowolne zdarzenia przedmeczowe (prematch) dotyczące następujących rozgrywek i lig piłki nożnej: Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Liga Mistrzów, Liga Europy, Ekstraklasa oraz na mecze reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich i w Lidze Narodów, a także na zakłady z oferty na e-sport.

Kombodoładowanie w PZBuk – o tym warto wiedzieć

Promocja Kombodoładowanie w PZBuk ma drobne ograniczenia. Przede wszystkim w przypadku zakładów, których wynik może dać tylko częściową wygraną lub które mogą spowodować zwrot wniesionej stawki (np. remis lub handicap azjatycki) są wyłączone z promocji Kombodoładowanie.

Nie możesz także obstawiać zakładów wielokrotnych, korzystając z zakładów systemowych. Z promocji Kombodoładowanie wyłączone są również zakłady objęte opcją wcześniejszej wypłaty, czyli cashback.

Pamiętaj również, że nie obstawisz kuponu w Kombodoładowaniu przy pomocy darmowego zakładu przyznanego w ramach dowolnej promocji od PZBuk. Kupony muszą być postawione za środki z Twojego salda głównego.

Dla kogo przeznaczony jest bonus Kombodoładowanie?

Kombodoładowanie w PZBuk to z pewnością promocja przede wszystkim dla wszystkich fanów obstawiania piłki nożnej i e-sportu. Najlepsze ligi Starego Kontynentu i Ekstraklasa, Liga Mistrzów i Liga Europy, mecze towarzyskie reprezentacji Polski oraz spotkania kadry rozgrywane w ramach Ligi Narodów, a do tego oferta zakładów na e-sport.

Oferta zakładów legalnego bukmachera PZBuk jest bardzo szeroka. Z pewnością znajdziesz interesujące Cię zdarzenia, które dadzą Ci dodatkową wygrana w promocji Kombodoładowanie. Powodzenia!

Idź do PZBUK Idź do PZBUK

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w PZBUK.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/pzbuk/kombodoladowanie

Oceń ten tekst