Bonus multi zakład w PZBUK

Ocena 5.00/1 głos

PZBUK bukmacher

PZBUK zakłady

PZBUK bonusy

PZBUK opinie

PZBUK rejestracja

Obstawiaj zakłady wielokrotne w PZBuk i zgarniaj freebety w różnej wysokości. Bonus 4× Darmowy Zakład od PZBuk to świetna propozycja dla każdego gracza legalnego bukmachera. Wystarczy się zapisać!

Odbieram bonus! Bonusy od PZBUK

multi zakład to 4 darmowe freebety | zbieraj bonusy od PZBUK

Ten bonus składa się z 4 etapów – po każdym z nich odbierasz jeden darmowy zakład w różnej wysokości, od 5 zł do nawet 150 zł.

Jak uzyskam 4X Darmowy Zakład w PZBuk?

Z bonusów Multi Zakład od PZBuk mogą skorzystać wszyscy zarejestrowani gracze legalnego bukmachera. Konto w PZBuk założysz w kilka sekund, a wykorzystując kod promocyjny od Spryciarza otrzymasz powiększony bonus powitalny.

Aby uzyskać freebety, dołącz do promocji. W tym celu znajdź na stronie lub w mobilnej aplikacji bukmacherskiej PZBuk podstronę bonusu 4X Darmowy Zakład i kliknij w przycisk Zapisz się. Darmowy Zakład odbierzesz rozwijając menu na kuponie.

Bonus w postaci czterech freebetów od PZBuk zawsze uzależniony jest od czterech depozytów wpłaconych w czasie obowiązywania promocji. Warunki oraz minimalna kwota depozytów mogą się jednak różnić, w zależności od danej edycji. Każdy bonus 4X Darmowy Zakład dzieli się na 4 etapy.

Bonus Multi Zakład w PZBUK

Multi Zakład - przykład 1:

 • 1 etap: depozyt w dowolnej wysokości + zakłady wielokrotne na kwotę co najmniej 200 zł z kursem min 2.0 = pierwszy darmowy zakład 25 zł
 • 2 etap: kolejne zakłady wielokrotne na kwotę co najmniej 200 zł z kursem min 2.0 = drugi darmowy zakład 25 zł
 • 3 etap: kolejne zakłady wielokrotne na kwotę co najmniej 200 zł z kursem min 2.0 = trzeci darmowy zakład 25 zł
 • 4 etap: kolejne zakłady wielokrotne na kwotę co najmniej 200 zł z kursem min 2.0 = czwarty darmowy zakład 25 zł

W tym przypadku w czasie obowiązywania bonusu 4X Darmowy Zakład od PZBuk wpłacasz depozyt w dowolnej wysokości, a następnie obstawiasz zakłady wielokrotne o łącznym kursie minimalnym 2.00 za kwotę co najmniej 200 zł. Za ten i każdy kolejny taki zakład otrzymasz freebet o wartości 25 zł. Bonus możesz uzyskać maksymalnie 4 razy.

Multi Zakład - przykład 2

 • 1 etap: depozyt w dowolnej wysokości + zakłady wielokrotne za kwotę co najmniej 25 zł z kursem min. 2.00 = pierwszy freebet 5 zł
 • 2 etap: depozyt w dowolnej wysokości + zakłady wielokrotne za kwotę co najmniej 50 zł z kursem min. 2.00 = pierwszy freebet 10 zł
 • 3 etap: depozyt w dowolnej wysokości + zakłady wielokrotne za kwotę co najmniej 100 zł z kursem min. 2.00 = pierwszy freebet 25 zł
 • 4 etap: depozyt w dowolnej wysokości + zakłady wielokrotne za kwotę co najmniej 500 zł z kursem min. 2.00 = pierwszy freebet 150 zł


W tej edycji bonusu 4X Darmowy Zakład od PZBuk wpłacasz depozyt w dowolnej wysokości w każdym z czterech etapów, obstawiasz kupon za wskazaną kwotę minimalną i odbierasz freebety w różnej wysokości: od 5 zł do 150 zł.

W promocji 4X Darmowy Zakład możesz otrzymać jeden, dwa, trzy lub wszystkie freebety. Za każdym razem musisz dokonać oddzielnych depozytów i zakładów.

Jak wykorzystam darmowe Multi Zakłady?

Darmowy zakład zostanie przypisany do Twojego salda bonusowego po spełnieniu każdego z etapów bonusu w ciągu 10 minut. Freebet możesz wykorzystać zgodnie z zasadami danej edycji promocji, np. na dowolny kupon wielokrotny z łącznym kursem minimalnym 2.00. Te warunki mogą się jednak różnić, więc zawsze sprawdź aktualny regulamin bonusu 4X Darmowy Zakład od PZBuk.

Od momentu przyznania bonusu w postaci darmowego zakładu masz 2 dni na jego wykorzystanie. W przeciwnym razie freebet przepadnie. Wygrana z freebetu będzie pomniejszona o stawkę zakładu. Co najważniejsze – zazwyczaj w przypadku bonusu 4X Darmowy Zakład nie obowiązuje warunek obrotu! Czyli wygraną możesz od razu wypłacić na swoje konto bankowe. Przed zleceniem wypłaty musisz jedynie obrócić 1-krotnie wpłaconym depozytem – w zasadzie oznacza to, że na każdym etapie po prostu obstawiasz promocyjny zakład za wpłaconą kwotę.

Co powinienem jeszcze wiedzieć o bonusie 4X Darmowy Zakład?

Pamiętaj, że w przypadku bonusu 4X Darmowy Zakład od PZBuk możesz skorzystać z kolejnego etapu promocji dopiero po ukończeniu poprzedniego. Kwoty wydane na zakłady bukmacherskie nie sumują się.

Postawienie zakładów za kwotę wyższą od wymaganej uprawnia wyłącznie do otrzymania jednego freebetu. Czyli obstawienie zakładu od razu za 400 zł nie sprawi, że otrzymasz 2 darmowe zakłady. Obstawiając zakłady po kolei, możesz zgarnąć wszystkie możliwe do uzyskania freebety.

Idź do PZBUK Idź do PZBUK

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w PZBUK.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/pzbuk/multi-zaklad

Oceń ten tekst