Strzał w dziesiątkę w PZbuk

Ocena 5.00/1 głos

PZBUK bukmacher

PZBUK zakłady

PZBUK bonusy

PZBUK opinie

PZBUK rejestracja

Zazwyczaj Strzał w Dziesiątkę jest trudny do zrealizowania. Jednak w tej promocji od legalnego bukmachera PZBuk jest inaczej. Kilka prostych kroków i otrzymujesz aż 10 000 Punktów Gracza, które wymienisz na dowolne bonusy.

Odbieram bonus! Zakłady bukmacherskie PZBUK

Traf w Dziesiątkę w PZBuk i zgarniaj bonusy za punkty gracza!

Wpłać depozyt na swoje konto w PZBuk i skorzystaj z bonusu Strzał w Dziesiątkę, zdobywając 10 000 punktów do wykorzystania w Sklepie Gracza legalnego bukmachera.

  1. Jak wziąć udział w bonusie Strzał w Dziesiątkę?
  2. Strzał w Dziesiątkę – krok po kroku
  3. Czy warto skorzystać z bonusu Strzał w Dziesiątkę?

Jak wziąć udział w bonusie Strzał w Dziesiątkę?

Korzystanie z promocji tego legalnego bukmachera możliwe jest tylko dla zarejestrowanych graczy. Jeśli jeszcze nie należysz do tego grona, nie martw się. Konto w PZBuk założysz w minutę!

Na początek w prosty sposób dołącz do bonusu Strzał w Dziesiątkę. Znajdź tę promocję na stronie internetowej bądź w mobilnej aplikacji bukmacherskiej PZBuk i kliknij w przycisk Zapisz się. Od tego momentu bierzesz udział w Strzale w Dziesiątkę.

Bonus strzał w dziesiątkę

Następnie wpłać minimalny depozyt i postaw za niego zakład wielokrotny ze wskazanym kursem minimalnym. Zazwyczaj w bonusie Strzał w Dziesiątkę musisz wpłacić co najmniej 100 zł i za tę kwotę obstawić zakład AKO z kursem minimalnym 2.00. Zawsze sprawdź jednak zasady obowiązujące w danej edycji promocji.

Jeśli spełniłeś te warunki, otrzymujesz nagrodę w postaci 10 000 Punktów Gracza. Zostaną one automatycznie dopisane do Twojego konta w PZBuk. Rozstrzygnięcie Twojego kuponu nie ma znaczenia! Punkty wygrywasz za samo obstawienie zakładu spełniającego wszystkie warunki bonusu Strzał w Dziesiątkę.

Punkty wymienisz w Sklepie Gracza na dowolne bonusy. Są tam bonusy od depozytu w PZBUK różnej wysokości, a także doładowania konta i wiele innych nagród.

Strzał w Dziesiątkę – krok po kroku

  1. Znajdź promocję Strzał w Dziesiątkę na stronie lub w aplikacji bukmacherskiej PZBuk i dołącz do niej, klikając w przycisk Zapisz się.
  2. Postaw kupon spełniający warunki danej edycji bonusu Strzał w Dziesiątkę.
  3. Brawo! Na Twoje konto trafia 10 000 Punktów Gracza.
  4. Punkty wymienisz w Sklepie Gracza do dowolne bonusy, freebety i darmowe zakłady.

Czy warto skorzystać z bonusu Strzał w Dziesiątkę?

Strzał w Dziesiątkę to wyjątkowo atrakcyjny bonus. Wystarczy, że obstawisz zakład wielokrotny z oferty legalnego bukmachera PZBuk i już wygrywasz. Nie musisz robić nic więcej. 10 000 Punktów Gracza to wystarczająco dużo, aby wymienić je na ciekawe bonusy.

Zajrzyj na stronę Punkty Gracza w PZBuk i zobacz, o co w tym chodzi. Nie przejmuj się pandemią ani lockdownem - Sklep Gracza w PZBuk otwarty jest 24/7!

Idź do PZBUK Idź do PZBUK

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w PZBUK.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/pzbuk/strzal-w-dziesiatke

Oceń ten tekst