Betbooster w STS - nowość, która ułatwi obstawianie zakładów

Ocena 5.00/3 głosy

STS wprowadza kolejną innowację do swojej oferty. Tym razem jest to widżet Betbooster, który ma ułatwić graczom obstawianie zakładów z oferty bukmachera. Dostarczy im unikalną wiedzę na temat poszczególnych zdarzeń sportowych.

Odbieram bonus! Idź do STS

Wykorzystaj super bonus STS!

Betbooster to narzędzie, które pozwoli Ci szybko wybrać najlepsze zakłady bukmacherskie z oferty STS.

Jak działa Betbooster w STS?

Sztuczna inteligencja - to na niej oparte jest działanie nowości od STS, czyli widżetu Betbooster. Zastosowanie ma tu zwłaszcza tzw. machine learning, czyli dziedzina poświęcona specjalnym algorytmom, które udoskonalają swoje wyniki zdobywając i analizując dane.

Jakie jest zastosowanie Betbooster od STS?

Betbooster w STS ma przede wszystkim ułatwiać i podpowiadać najlepsze i najciekawsze zakłady bukmacherskie. Dzięki temu typowanie wyników zdarzeń sportowych staje się jeszcze łatwiejsze.

Na przykład:

Gracz chce obstawić mecz Real Madryt vs. FC Barcelona. Wybiera zatem to zdarzenie z oferty STS. W tym momencie zaczyna działać widżet Betbooster. Prezentuje typerowi naciekawsze statystyki dotyczące tego spotkania i poszczególnych drużyn. Jednocześnie sugeruje także zakłady, które można oprzeć na podstawie tych danych.

Jeśli zgodnie ze statystykami Real Madryt w kilku poprzednich potyczkach z FC Barceloną strzelał więcej niż 2 gole w jednym meczu, to gracz otrzyma podpowiedź takiego zakładu od Betbooster. Nawet wtedy, gdy akurat w nadchodzącym spotkaniu bukmacherzy przyjmują, że tym razem Królewscy zdobędą mniejszą liczbę bramek.

STS ma wyłączność na ten produkt w Polsce i jest jedną z trzech pierwszych firm, które wprowadziły Betbooster do swojej oferty.

Gdzie znajdę Betbooster od STS?

Widżet Betbooster od STS na razie dostępny jest tylko w ofercie zakładów bukmacherskich na stronie internetowej. Jednak w najbliższych tygodniach zostanie wdrożony również w aplikacji mobilnej STS (dostępnej na systemy iOS oraz Android) oraz w wersji mobilnej serwisu bukmachera.

Jaką ofertę obejmuje Betbooster?

Początkowo Betbooster będzie dostępny w ramach oferty zakładów bukmacherskich na piłkę nożną (zakłady live oraz prematch). Już niedługo obejmie także ofertę na tenis. W ciągu kilku najbliższych miesięcy widżet ma ułatwiać typowanie graczom obstawiającym kilkanaście innych dyscyplin sportowych.

STS chętnie wykorzystuje nowinki technologiczne

STS kolejny raz umacnia swoją pozycję nie tylko jako wyraźny lider branży pod względem udziałów rynkowych (46,6% po trzech kwartałach 2020 r. wg Stowarzyszenia Graj Legalnie), ale także jako najbardziej zaawansowany technologicznie i innowacyjnie bukmacher w kraju. To również kolejny krok, na drodze do dalszego konsekwentnego i skutecznego budowania naszych przewag konkurencyjnych w Polsce i na rynkach zagranicznych. - komentuje wprowadzenie Betbooster Mateusz Juroszek, prezes i właściciel legalnego bukmachera STS.

LVision to firma z Izraela, które jako pierwsza na świecie zastosowała algorytmy i sztuczną inteligencję w połączeniu z danymi dotyczącymi wydarzeń sportowych. I to właśnie LVision odpowiada za dostarczenie tej usługi na platformach legalnego bukmachera STS.

Idź do STS Idź do STS

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w STS.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/sts/news/betbooster-to-nowe-narzedzie-do-obstawiania-od-sts

Oceń ten tekst