Poker 6+ w Betgames STS

Ocena 5.00/7 głosów

Betgames to znane graczom STS zakłady na gry karciane. Dotychczas w ofercie legalnego bukmachera można było obstawiać wojnę, bakarat czy pokera. Teraz przyszedł czas na kolejną grę – Poker 6 Plus.

Odbieram bonus! STS betgames

graj w pokera w STS | legalny bukmacher na pokera

STS jako pierwszy legalny bukmacher wprowadził ofertę Betgames na polski rynek. Usługa polega na obstawianiu zakładów na wynik danej rozgrywki gier karcianych. Już podczas uruchamiania usługi pod koniec kwietnia 2019 roku STS zapowiadał, że będzie regularnie rozszerzał ofertę Betgames. Zakłady cieszą się bardzo dużą i stale rosnącą popularnością, dlatego bukmacher do wojny, bakarata i pokera dołożył kolejną grę, czyli Poker 6 Plus.

Jeśli znasz zasady najpopularniejszej wersji gry w pokera, czyli Texas Hold'em, to z pewnością Poker 6+ nie będzie miał dla Ciebie tajemnic. To dosyć nowa odmiana pokera, bo istnieje dopiero od 2014 roku. Przybyła do Europy z azjatyckiego centrum rozrywki i hazardu, czyli Macau, Hongkongu i Manili. Poker 6 Plus to zdecydowanie szybsza i bardziej dynamiczna wersja pokera, co ma duże znaczenie w przypadku zakładów bukmacherskich w STS.

Czym charakteryzuje się Poker 6+?

Poker 6+ nie jest nazwą przypadkową. Talia kart dla tej odmiany zawiera 36 kart, od 6 w górę, aż do asów. Jest więc mniejsza od standardowej wersji pokera. Inna nazwa Pokera 6 Plus to Short-Deck Hold'em. Rozgrywka w Pokerze 6 Plus jest dużo szybsza i częściej występują w niej wysokie układy. Ich moc różni się od tych znanych w Texas Hold'em, na co wpływ ma właśnie mniejsza liczba kart.

Tak prezentują się układy Pokera 6+, od najmocniejszego do najsłabszego:

 1. poker królewski
 2. kareta
 3. kolor
 4. full
 5. trójka
 6. strit (jako strita traktuje się również układ: as, 6, 7, 8, 9)
 7. dwie pary
 8. para
 9. wysoka karta

Jak obstawiać zakłady na Pokera 6+ w Betgames?

Znasz już różnice pomiędzy znanymi odmianami pokera, a nową wersją Poker 6 Plus. I w zasadzie jesteś już przygotowany do obstawiania zakładów na tę nową grę w ramach Betgames od legalnego bukmachera STS. W trakcie jednej rozgrywki możesz obstawiać zakłady na wyniki w Pokerze 6+ w pięciu rundach.

Jakie wydarzenia można typować w Pokerze 6 Plus? Są to zakłady na zwycięstwo krupiera lub gracza, remis oraz na konkretne układy kart.

Jak wygląda sama rozgrywka w Pokerze 6+?

 • Po przetasowaniu kart przez krupiera gracze mają 30 sekund na obstawianie zakładów. Dotyczą one tylko tej jednej tury, nie przechodząc na kolejne.
 • Krupier rozdaje dwie zakryte karty dla siebie oraz dwie karty dla gracza. Poszczególne typy i kursy aktualizowane są na bieżąco, możesz obstawiać całą rundę. Masz na to 10 sekund.
 • Następnie krupier rozkłada trzy karty wspólne, czyli tzw. flop. Znów następuje aktualizacja oferty kursów na zakłady bukmacherskie. Ponownie, runda trwa 10 sekund.
 • W czwartej rundzie na obstawienie masz już 15 sekund. Na stole ląduje wówczas także czwarta karta wspólna, czyli tzw. turn.
 • W tym momencie krupier wykłada ostatnią kartę, czyli tzw. river. Czas na zawieranie zakładów bukmacherskich to 20 sekund.
 • Ostatni ruch ze strony krupiera to odkrycie dwóch kart. Zaraz po tym prezentowany jest wynik rozgrywki i zwycięskie typy.

Jeśli choć od czasu do czasu grasz w pokera to widzisz, że odmiana Poker 6+ w Betgames jest niezwykle dynamiczna i bardzo płynna. Nie ma tutaj skomplikowanych zasad czy irytujących przestojów. Miłośnikom zakładów bukmacherskich na gry karciane Betgames w STS nowa gra, czyli Poker 6 Plus, powinna przypaść do gustu. Koniecznie dajcie znać, jak Wasze wrażenia!

Idź do STS Idź do STS

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w STS.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/sts/news/betgames-poker-6-plus

Oceń ten tekst