Greta Thunberg oraz Anne Carson i Maryse Conde wśród faworytów bukmacherów STS

Ocena 4.43/7 głosów
Odbieram bonus! Idź do STS

Wykorzystaj super bonus STS!

Trwa tydzień noblowski. Bukmacherzy STS – największej firmy bukmacherskiej w Polsce – wskazują, że laureatką tegorocznej pokojowej Nagrody Nobla zostanie Greta Thunberg. Największe szanse na zwycięstwo w literackiej kategorii dają na równi Anne Carson i Maryse Conde. Nieco mniej prawdopodobne jest, że nagroda Nobla trafi w ręce Olgi Tokarczuk.

Polacy coraz częściej postrzegają zakłady bukmacherskie jako formę rozrywki i możliwość sprawdzenia swojej wiedzy. Potwierdzają to nasze obserwacje, od dawna bowiem notujemy rosnące zainteresowanie graczy specjalnymi ofertami, udostępniamy przy okazji wyborów, referendów, realizacji dużych projektów infrastrukturalnych czy właśnie przyznawania Nagrody Nobla mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Pokojowa nagroda Nobla

Analitycy STS przewidują, że Pokojowa Nagroda Nobla trafi do Grety Thunberg. Za każde postawione 100 zł na szwedzką aktywistkę klimatyczną można wygrać zaledwie 140,80 zł – kurs 1.60. Kolejne miejsce zajmują Abiy Ahmed i Raoni Metuktire przy kursie odpowiednio 3.25 i 7.50. Papież Franciszek znajduje się na szóstym miejscu – kurs 18.00. Gdy ktoś postawi 100 zł na papieża, a on otrzyma tegoroczną nagrodę, to wówczas wygrana wynosi 1 584 zł.

Dalej w zestawieniu znajduje się m.in. Unia Europejska z kursem 20.00, Rada Arktyczna (kurs 20.00), prezydenta USA Donald Trump oraz prezydent Francji Emmanuel Macron (obaj z kursem 30.00). Analitycy STS ocenili także szanse Jerzego Owsiaka – kurs 250.00. Oznacza to, że jeśli jakiś gracz wskaże go na tegorocznego laureata, stawiając 100 zł, a Komitet Noblowski przyzna nagrodę założycielowi i prezesowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, to wygrana wyniesie aż 19 800 złotych.

Literacka nagroda Nobla

Zdaniem analityków STS największe szanse na Literacką Nagrodę Nobla mają ex aequo Anne Carson oraz Maryse Conde – obie z kursem 5.00. Bukmacherzy wysoko oceniają szansę Olgi Tokarczuk, która zajmuje trzecie miejsce z kursem 7.50. Gracz, który postawi 100 zł na polską pisarkę – to w przypadku jej wygranej – otrzyma 660 zł.

Na kolejnych miejscach w zestawieniu bukmacherów STS znajdują się Can Xue, Haruki Murakami i Ludmiła Ulicka. Ich kursy to odpowiednio 9.00, 9.00 i 10.00. Analitycy ocenili również szansę George’a R. R. Martina na otrzymanie tegorocznej nagrody. Twórca popularnej sagi fantasy Pieśń lodu i ognia, na której oparto serial wyprodukowany przez HBO, ma jednak niewielkie szanse na zdobycie literackiego Nobla – kurs 101.00. Jeśli ktoś trafnie postawi 100 zł na tego pisarza, to może zdobyć aż 7 999,20 zł.

Idź do STS Idź do STS

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w STS.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/sts/news/greta-thunberg-oraz-anne-carson-i-maryse-conde-nagroda-nobla

Oceń ten tekst