STS uruchamia zakłady na gry hazardowe BetGames

Ocena 4.40/5 głosów
Odbieram bonus! BetGames STS

zakłady na hazardowe gry karciane legalnie u bukmachera STS

Wojna, poker i bakarat. To nowa oferta symulowanych gier karcianych dla polskich graczy. Ich dostawcą nie jest jednak duże kasyno internetowe, a sam STS. Nowa forma wirtualnej rozrywki jest wynikiem współpracy pomiędzy największym polskim bukmacherem i potentatem w branży gier hazardowych – BetGames.tv.

Czarujące prezenterki i znane wszystkim gry karciane. Lider branży bukmacherskiej zaskakuje najnowszą propozycją.

Nowe zakłady dostępne są z poziomu regularnej strony STS, pod nową zakładką BetGames. Użytkownik w wirtualnym lobby może zapoznać się z opisem każdej z symulowanych gier karcianych, skrótowym opisem ich zasad oraz instrukcją zawarcia zakładów. Nie są one zbyt skomplikowane i dosyć wiernie oddają ich tradycyjną wersję. Gracze mają możliwość typowania np. koloru następnej karty, jej wartości czy kombinacji.

Bardziej szczegółowy opis zasad symulowanych gier i możliwość obserwowania rozgrywki znajduje się na specjalnej wersji strony jej organizatora przygotowanej dla polskich użytkowników.

Według Mateusza Juroszka, prezesa STS, kooperacja bukmachera z BetGames.tv pozwoliła stworzyć produkt, który stanowi przewagę nad ofertą nielegalnych podmiotów.

STS BetGames

BetGames.tv powstała w 2012 roku na Litwie. Jest producentem i nadawcą symulowanych gier na żywo, większości graczom znanych w klasycznej formie, jak loterie, kości czy właśnie gry karciane. Zachowując ich pierwotne zasady, BetGames stara się uzupełniać je dodatkowymi możliwościami zakładów.

Transmisje z pewnością wyróżnia fakt, że prowadzone są przez atrakcyjne prezenterki, które sam producent określa, jako urocze (charming). Dobra jakość transmisji, profesjonalizm obsługi, wspomniany urok i wiarygodność BetGames mają dostarczyć graczom dobrą zabawę połączoną z emocjami gier na żywo.

Obecnie BetGames.tv oferuje 9 różnych gier (m.in. Koło Fortuny, Kości) w 40 krajach. Demo gier można obejrzeć na stronie betgames.tv. Więcej o grach hazardowych od STS piszemy w artykule Betgames w STS.

Idź do STS Idź do STS

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w STS.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/sts/news/gry-karciane-betgames-tv-nowa-oferta-sts

Oceń ten tekst