Peter Schmeichel ambasadorem STS!

Ocena 4.63/8 głosów
Odbieram bonus! STS aplikacja

obstawiaj zakłady na żywo w STS | Peter Schmeichel poleca STS

Pięć tytułów mistrza Anglii, Liga Mistrzów oraz Superpuchar Europy. To najważniejsze klubowe trofea jednego z najlepszych bramkarzy świata, a na pewno Premier League – Petera Schmeichela. Piłkarz zdobył także mistrzostwo Europy z reprezentacją Danii w 1992. Od dziś Schmeichel, zawodnik z polskimi korzeniami, będzie ambasadorem STS.

Pełne personalia legendy Manchesteru United brzmią Peter Bolesław Schmeichel. Ojciec piłkarza, Antoni był bowiem Polakiem, matka Dunką, a drugie imię otrzymał dla uczczenia pamięci jego pradziadka. Schmeichel wiele razy podkreślał swój związek z naszym krajem i pochodzenie swojego ojca. Wśród polskich kibiców zawsze cieszył się pozytywnym wizerunkiem. Jego syn, Kasper Schmeichel, również jest bramkarzem. Broni barw Leicester City, z którym w sezonie 2015/16 sensacyjnie zdobył mistrzostwo Anglii.

Nie ma więc chyba lepszego kandydata na ambasadora polskiej firmy wśród tak sławnych zawodników.

STS rusza właśnie z nową odsłoną jesiennej kampanii reklamowej. Schmeichel jest jej globalnym ambasadorem, a jego wizerunek będzie obecny w kreacjach przeznaczonych na wszystkie rynki, w których działa firma kierowana przez Mateusza Juroszka. Bramkarz ma być zaangażowany m.in. w wielką loterię, w której klienci największego polskiego legalnego bukmachera mogą wygrać 500 000 zł.

STS zmienia także identyfikację wizualną, a wraz z nią od jutra będzie używać unowocześnionego logotypu. Jak informują przedstawiciele bukmachera, to kolejny etap nowej strategii komunikacji. Zmiana obejmuje wszystkie platformy STS w Polsce i Europie – mi.in strony internetowe, aplikację mobilną oraz kanały w mediach społecznościowych.

A Wy co sądzicie o wyborze Petera Schmeichela na ambasadora STS?

Idź do STS Idź do STS

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w STS.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/sts/news/peter-schmeichel-ambasadorem-sts

Oceń ten tekst