Bezpieczne 25 zł na Betgames w STS!

Ocena 4.71/7 głosów
Odbieram bonus! Idź do STS

Wykorzystaj super bonus STS!

Kwota z kuponów plus dodatkowy procent od wygranej – w nowej promocji STS dotyczącej Betgames gracze mogą zyskać podwójnie. Akcja specjalna z bezpiecznym bonusem to nawet 25 zł dodatkowych środków. 

Poker, wojna i bakarat dostępne w Betgames zyskują coraz większą popularność, nie tylko wśród amatorów gier karcianych. Nowoczesne lobby oraz możliwość gry przez aplikację mobilną bukmachera zapewniają wyjątkowy komfort obstawiania. A teraz dodatkowo STS proponuje Bezpieczne 25 zł na Betgames!

Jak wziąć udział w promocji?

  • Dołącz do akcji na stronie STS. Zaloguj się na swoim koncie i kliknij przycisk WEŹ UDZIAŁ, który znajdziesz na podstronie akcji. Od tego momentu bukmacher liczy stawki Twoich kuponów postawionych na Betgames.
  • Obstaw Betgames. Po prostu graj w Betgames od poniedziałku do niedzieli. Pamiętaj, że minimalny kurs kuponu (tylko SOLO), który kwalifikuje się do akcji, to 2.00.
  • Odbierz nawet 25 zł ekstra. W ramach promocji otrzymasz od STS 10% od sumy stawek wszystkich wygranych kuponów na konto bonusowe. Maksymalnie możesz ten sposób uzyskać 25 zł.

Aby wypłacić środki bonusowe, należy obrócić nimi za 3-krotność otrzymanej kwoty bonusu (min. kurs 1.91). Promocja Bezpieczne 25 zł na Betgames wystartowała 2 marcia i trwa aż do odwołania.

Idź do STS Idź do STS

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w STS.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/sts/news/promocja-dotyczaca-betgames-sts

Oceń ten tekst