UFC Fight Night - Mateusz Gamrot wyraźnym faworytem w STS

Ocena 5.00/10 głosów
Odbieram bonus! STS opinie - zobacz

STS najczęściej polecanym bukmacherem w Polsce

Mateusz Gamrot (17-0, 5 KO, 4 SUB) w swoim debiucie w UFC zmierzy się z Guramem Kutateladze (11-2, 7 KO, 1 SUB). Mimo, że od dawna było wiadomo, że "Gamer" dołączy do amerykańskiej organizacji i zadebiutuje w październiku to nazwisko swojego rywala poznał dopiero na kilka dni przed wylotem do Abu Zabi. Czy Gamrot jest gotowy do pojedynku?

Jak wyglądają szansę poszczególnych zawodników w najważniejszych walkach wieczoru? To sprawdzili analitycy zakładów bukmacherskich STS.

Aż 93% klientów STS stawia na debiutanckie zwycięstwo naszego rodaka. Początkowy kurs na wygraną Polaka wynosił 1.50, co pozwoli każdemu graczowi stawiającemu 100 zł na zwycięstwo „Gamera” wygrać 132 zł. Im jednak mniej czasu pozostawało do pojedynku Gamrot-Kutaledze kurs na byłego mistrza KSW stopniowo malał. Obecnie każdy kto postawi 100 zł na „Gamera” może liczyć w przypadku jego zwycięstwa na wygraną w wysokości 114,4 zł. Jeżeli jednak gracz postawi taką samą stawkę na sukces Kutateladze – w jego zwycięstwo wierzy zaledwie 7% klientów STS - może zarobić aż 310,64 zł (kurs 3.53).


Ciekawie prezentują się również analizy najważniejszych walk z karty głównej UFC Fight Night w Abu Zabi. W wadze piórkowej zmierzą się ze sobą Thomas Almeida z Jonathanem Martinezem. Zdecydowana większość klientów STS – 87% graczy - typuje jako zwycięzcę Almeida. Stawiając 100 zł na wygraną Brazylijczyka, gracz w przypadku jego zwycięstwa zarobi 151,36 zł (kurs 1.72). W sukces Jonathana Martineza wierzy jedynie 13% graczy STS. Jeśli jednak ich typ się sprawdzi i amerykański „Dragon” pokona Almeida za każde 100 zł postawione na taki rezultat gracz otrzyma 186,56 zł (kurs 2.12).

W wadze półśredniej rękawice skrzyżują ze sobą Claudio Silva i James Krause. To kolejne starcie między zawodnikiem brazylijskim i amerykańskim. Tym razem jednak kibice STS w zdecydowanej większości – 88% graczy – przewidują zwycięstwo reprezentanta USA. Za każde 100 zł postawione na Jamesa Krause w przypadku jego wygranej bukmacher wypłaci 142,56 zł (kurs 1.62). W sukces Claudio Silvy wierzy jedynie 12% graczy STS, którzy stawiając 100 zł na zwycięstwo Brazylijczyka mogą zarobić 202,4 zł (kurs 2.30).

W walce wieczoru w kategorii piórkowej zmierzą się Brian Ortega z Chanem Sung Jung. Pojedynek meksykańsko-amerykańskiego fightera z „Korean Zombie” od dłuższego czasu rozgrzewa kibiców UFC na całym świecie. Klienci STS w zdecydowanej większości – 83% graczy – stawiają na Sung Junga. Stuzłotowy zakład na jego zwycięstwo może dać wygraną w wysokości 132 zł (kurs 1.50). Jeżeli jednak Ortega sprawi niespodziankę i wygra pojedynek z koreańskim zawodnikiem gracze obstawiający taki rezultat mogą za każde postawione  100 zł zarobić 227,92 zł (kurs 2.59). W taki rezultat wierzy jednak zaledwie 17% graczy STS.

Idź do STS Idź do STS

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w STS.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/sts/news/ufc-fight-night-mateusz-gamrot-faworytem-sts

Oceń ten tekst