[KONKURS] Wygraj pakiet biletów VIP na mecz Totolotek Puchar Polski Stal Mielec-Lech Poznań

Ocena 4.00/4 głosy
Odbieram bonus! zakłady bukmacherskie Totolotek

Totolotek bonus powitalny 569 zł | Totolotek kod bonusowy

Mamy dla Was bardzo szybki konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

W konkursie do wygrania są dwa pakiety biletów na mecz 1/4 finału Totolotek Pucharu Polski Stal Mielec-Lech Poznań. Mecz rozgrywany będzie 17 marca 2020 roku o godzinie 18:00.

 • Nagroda 1: Podwójne zaproszenie VIP z biletami na mecz Stal Mielec-Lech Poznań.
 • Nagroda 2: Podwójne bilety I kategorii Stal Mielec-Lech Poznań.

Sponsorem nagród jest Bukmacher Totolotek.

 1. Totolotek – Twój Bukmacher
 2. Na czym polega konkurs?
 3. Jak wziąć udział w konkursie?
 4. Regulamin i zasady
 5. Nagrody w konkursie
 6. Do kiedy trwa konkurs?

Totolotek – Twój Bukmacher

W zeszłym roku bukmacher Totolotek przeszedł gruntowne zmiany. W Totolotku zmieniło się w zasadzie wszystko – począwszy od struktury właścicielskiej, poprzez identyfikację wizualną, logo aż po całe oprogramowanie zakładów online i aplikację ne telefon. Zmieniło się też to, co dla większości naszych czytelników jest najistotniejsze – oferta zakładów bukmacherskich.

Rewolucyjne zmiany w funkcjonowaniu produktu/usługi/serwisu internetowego często odbijają się negatywnym echem wśród społeczności stałych użytkowników. Naturalne przyzwyczajenie do wersji funkcjonującej przez lata utrudnia przestawienie się do nowego.

Na czym polega konkurs?

Nie trzeba obstawiać zakładów ani typować meczów. Tematy całkowicie otwarty, zadanie z języka polskiego:

Napisz merytoryczną opinię o ofercie zakładów w Totolotku.

Napisz czy niedawne zmiany w Totolotku były z Twojego punktu widzenia na plus czy na minus? Które aspekty oferty bukmacherskiej zmieniły się na lepsze, a które kiedyś funkcjonowały lepiej. Tęsknisz za Gram grubo, za inną akcją lub bonusem Totolotka? Napisz to.

Jeżeli jesteś nowym graczem na totolotek.pl to równie dobrze możesz napisać co obecnie Ci się nie podoba w ofercie bukmachera, co przeszkadza, czego brakuje. Możesz oczywiście też pochwalić bukmachera i wyróżnić te elementy, w których Totolotek prezentuje się świetnie. Jeżeli z jakiegoś powodu nie obstawiasz zakładów w Totolotku tylko u innego bukmachera to napisz dlaczego. W jakim aspekcie Totolotek mógłby poprawić ofertę zakładów abyś założył konto. Zarówno krytyka, jak i pochwały są mile widziane.

Długość i forma opinii/wypowiedzi nie jest brana pod uwagę. Może to być wypunktowana lista mocnych i słabych stron wraz z jakimiś argumentami. Może być kilka zdań na temat tego co dobrze lub źle funkcjonuje. Mogą to być pomysły na nowe produkty czy rozwiązania.

Gwarantujemy, że każdą napisaną przez Was opinię przeczyta osoba licząca się w Totolotku.

Jak wziąć udział w konkursie?

Są dwie możliwości:

 1. Napisz publiczny komentarz do tego ogłoszenia. Jeżeli wybierzesz tę opcję to najlepiej abyś był zarejestrowanym użytkownikiem naszego portalu, wtedy jeżeli wygrasz to bez problemu skontaktujemy się z Tobą.
 2. Wyślij wiadomość na nasz adres mailowy kontakt@spryciarz.com. W tej opcji z kontakt będzie bezproblemowy. Każda wiadomość zostanie przeczytana jednak nie możemy zagwarantować, że odpowiemy na każdą z nich.

Regulamin i zasady

 • Przy wybieraniu zwycięzców pod uwagę będzie brana zawartość merytoryczna opinii/wypowiedzi i przedstawione argumenty,
 • Wypowiedzi, opinie muszą być napisane kulturalnie i na spokojnie. Pomimo emocji jakie czasami potrafi wywołać bukmacherka to nawet negatywne opinie można przedstawić kulturalnie.
 • Polecamy chwilę zastanowić się przed przesłaniem opinii i napisać ją składnie językowo. W prawdzie ładny język nie będzie miał bezpośredniego wpływu na wybór zwycięzcy, może jednak mieć podświadome oddziaływanie.
 • Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia.
 • Zwycięzcy zostaną wybrani 2 marca 2020 roku i ogłoszeni w komentarzu pod tym wpisem. Będziemy prosić o przesłanie danych tego samego dnia poniedziałek 2 marca 2020.
 • W celu dostarczenia nagród zwycięzcy będą musieli przekazać administracji naszego portalu oraz osobom kontaktowym z Totolotek S.A. dane: imię, nazwisko, PESEL, email, telefon.
 • Zwycięzców wybierać będzie administracja serwisu spryciarz.com na tyle obiektywnie ile się da.
 • Opinie przesłane do nas na email mogą być później przez nas opublikowane.

Nagrody w konkursie

Nagrody są dwie. Każda z nich obejmuje 2 bilety na mecz na mecz 1/4 finału Totolotek Pucharu Polski Stal Mielec-Lech Poznań. Mecz rozgrywany będzie 17 marca 2020 roku o godzinie 18:00.

 • Nagroda 1: Podwójne zaproszenie VIP z biletami na mecz Stal Mielec-Lech Poznań.
 • Nagroda 2: Podwójne bilety I kategorii Stal Mielec-Lech Poznań.

Do kiedy trwa konkurs?

Mamy bardzo mało czasu. Konkurs trwa tylko 2 dni sobota–niedziela. Start wraz publikacją tego wpisu i trwa do końca niedzieli 1 marca do godziny 23:59. W przypadku ewentualnego przedłużenia trwania konkursu poinformujemy o tym w aktualizacji.

Stal Mielec - Lech Poznań

grafika: stalmielec.com

Idź do Totolotek Idź do Totolotek

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Totolotek.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/totolotek/news/konkurs-bilety-mecz-totolotek-puchar-polski-stal-mielec-lech-poznan

Oceń ten tekst