Łukasz Podolski w Totolotek

Ocena 4.50/6 głosów
Odbieram bonus! Totolotek bonus powitalny

Totolotek zakłady bukmacherskie | Totolotek bonus na start

W czasie zimowego okienka transferowego dużo spekulowano przejściu Łukasza Podolskiego do Górnika Zabrze. Zwłaszcza, że od dawna wyrażał chęć gry w drużynie 14-krotnego mistrza Polski. Ostatecznie

Lukas Podolski wrócił do kraju, ale w zupełnie innej roli. Został nowym ambasadorem legalnego bukmachera Totolotek S.A.

  1. Totolotek - aplikacja od Lukasa
  2. Totolotek - ciągłe zmiany na lepsze

To nie plotki! Łukasz Podolski, naprawdę wrócił, choć nie pojawi się, na razie na boiskach Ekstraklasy. Podolski przez całą karierę piłkarską reprezentował Niemcy, jednak zawsze podkreślał miejsce swojego pochodzenia, czyli Polskę. Cieszy się u nas ogromną sympatią. To bardzo utytułowany zawodnik. Z drużyną narodową piłki nożnej naszych zachodnich sąsiadów zdobył mistrzostwo świata w piłce nożnej w Brazylii (Mundial 2014), a z Bayernem Monachium mistrzostwo Bundesligi (2007/2008).

Łukasz Podolski rekomenduje bonus w aplikacji mobilnej Totolotek

Jako ambasador Totolotka, będzie pojawiał się regularnie w działaniach marketingowych legalnego bukmachera prowadzonych w internecie oraz w punktach sprzedaży. Współpraca z lubianym w Polsce piłkarzem ma pomóc m.in. w popularyzowaniu akcji Totolotka Twój Bukmacher. W jej ramach Totolotek stara się zapewniać graczom wygodne, sprawne i legalne obstawianie zakładów bukmacherskich za pomocą komputera, ale także aplikacji mobilnej czy terminali samoobsługowych w lokalach.

Totolotek - aplikacja od Lukasa

Jedną z pierwszych usług, którą promuje Lukas Podolski, jest właśnie aplikacja mobilna Totolotka. Dzięki niej można zdobyć bonus za pierwszy depozyt do 49 zł. Ale znacznie więcej można uzyskać w ramach bonusu powitalnego bukmachera, przygotowanego dla graczy rejestrujących konto.

Totolotek, wykorzystując doświadczenie i możliwości, w ostatnim czasie mocno rozszerzył ofertę zakładów na żywo, która według wielu jest obecnie najlepsza na rynku. Warto przyjrzeć się m.in. propozycji na odbywający się właśnie Australian Open. Naprawdę jest w czym wybierać!

Tak naprawdę Podolski związany jest z Totolotkiem od dłuższego czasu, a właściwie z jego właścicielem, czyli grupą Gauselmann. Wcześniej został bowiem ambasadorem niemieckiej marki XtiP, która również należy do tego potentata z branży hazardowej. Obaj bukmacherzy mają zresztą podobne logo, czyli uśmiechnięte słońce.

Totolotek - ciągłe zmiany na lepsze

Po niedawnych zmianach właścicielskich i modyfikacji serwisu internetowego Totolotek inwestuje również w rozwój punktów naziemnych. Wiele z nich przeszło gruntowne remonty, a gracze mogą korzystać w nich z wielu udogodnień – obejrzeć wspólnie mecz na dużym ekranie, napić się kawy oraz wygodnie obstawiać wydarzenia za pomocą nowoczesnych terminali. W lokalach klienci mogą odebrać również kartę lojalnościową Bet Club, która w połączeniu z kontem internetowym daje mnóstwo dodatkowych korzyści.

Idź do Totolotek Idź do Totolotek

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Totolotek.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/totolotek/news/lukasz-podolski-totolotek

Oceń ten tekst