Nowe zasady rejestracji w Totolotku

Ocena 5/5 | 3 głosy
Totolotek rejestracja
otwórz konto Totolotek i zyskaj 569 zł bonus powitalny

Szukasz legalnego bukmachera, gdzie szybko założysz konto? Totolotek od kilku dni wprowadził nowe zasady rejestracji, które przyśpieszają czynności związane z założeniem konta.

Legalni bukmacherzy praktykują model, w którym gracz rejestrując konto od razu musi podać pełne dane osobowe, PESEL, numer konta bankowego, a wszystko musi potwierdzić przesłaniem skanu/zdjęcia dokumentu tożsamości. Cała procedura jest dość żmudna, biorąc pod uwagę, że u zagranicznych bukmacherów jest ona znacznie prostsza (nie ma konieczności podawania wszystkich danych od razu). Totolotek poszedł po rozum do głowy i zmodyfikował proces rejestracji.

Masz wątpliwości jak poprawnie otworzyć konto w Totolotku? Przeczytaj nasz poradnik Totolotek rejestracja - dowiesz się w nim wszystkiego czego potrzebujesz.

Od teraz nowi gracze rejestrując konto w Totolotku nie muszą od razu przedkładać dokumentu tożsamości. To powoduje, że na początku przygody z bukmacherem zamiast skupiać się na "papierkowej pracy" można przejść do meritum, czyli odbioru bonusu i obstawiania zakładów. Skan/zdjęcie dowodu osobistego można podesłać później w etapie weryfikacji konta, tak jak to bywa u zagranicznych bukmacherów, czyli przy okazji pierwszej wypłaty lub w momencie, gdy saldo na koncie wyniesie ponad 5000 PLN.

Nowy model rejestracji działa na komputerach, a z czasem ma zostać wprowadzony także do mobilnej aplikacji.

Totolotek

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Fortuna baner
Fortuna baner