Konkurs Liga Typerów tymczasowo wstrzymany

Ocena 4.67/3 głosy

Jak zapewne dobrze wiecie, z powodu koronawirusa (COVID-19) sytuacja na świecie jest bezprecedensowa. Pandemia rozprzestrzeniła się już na cały świat.

Można powiedzieć, że 99% wydarzeń sportowych zostało przełożonych lub odwołanych na czas nieokreślony. Dotyczy to zarówno meczów ligowych oraz jak ogromnych przedsięwzięć jak Euro 2020 czy Letnie Igrzyska Olimpijskie.

Obecnie w piłkę nożna grają zawodnicy z lig w tak egzotycznych piłkarsko krajach jak Białoruś, Nikaragua i Tadżykistan, hokeja tylko Białoruś, w koszykówkę, siatkówkę, tenis czy piłkę ręczną nie gra nikt.

Z tego powodu podjęliśmy decyzję o tymczasowym wstrzymaniu ligi typerów na portalu. Wstrzymujemy konkurs Liga Typerów od kwietnia aż do odwołania. Liga Typerów wróci wraz z powrotem sensownych lig sportowych.

Wstrzymana liga nie oznacza brak możliwości typowania meczów, które będą się pojawiać w ofercie. Jeżeli ktoś chce typować ligę piłki nożnej w Białorusi to nadal może to robić.

Kiedy powróci Liga Typerów?

W tej chwili termin wznowienia konkursu z nagrodami nie jest znany. Wszystko zależy od sytuacji na świecie i terminów wznowienia rozgrywek sportowych.

Decyzję o wznowieniu ligi typerów będziemy podejmować na bieżąco wraz z napływającymi informacjami.  

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/liga-typerow/konkurs-liga-typerow-wstrzymany-n961

Oceń ten tekst

Podobne artykuły