50 tysięcy złotych od Betfan dla pierwszego trenera zwolnionego w Ekstraklasie!

Ocena 5.00/1 głos
50 tysięcy złotych od Betfan dla pierwszego trenera zwolnionego w Ekstraklasie!

Legalny bukmacher Betfan słynie z doskonałych bonusów i promocji, jednak zazwyczaj obdarowywał nimi swoich klientów. Tym razem postanowił zadbać o trenerów z polskiej PKO Ekstraklasy, dzięki czemu pierwszy szkoleniowiec, który straci pracę w tym sezonie będzie mógł liczyć na ekstra pensję od bukmachera Betfan.


Który trener pierwszy straci pracę w Ekstraklasie? Oferta zakładów Betfan.

Wiele rzeczy można powiedzieć na temat prezesów polskich klubów, natomiast z pewnością nie to, że cierpliwość jest ich mocną stroną. Włodarze klubów Ekstraklasy wymieniają kolejnych trenerów niczym rękawiczki, zaś seria kilku niepowodzeń z rzędu oznacza niemal pewną dymisję. Który szkoleniowiec wyleci z pracy w tym sezonie jako pierwszy? Specjalny rynek zakładów na tą okoliczność zaprezentował właśnie legalny bukmacher Betfan.

Według analityków tego serwisu najszybciej z posadą pożegna się opiekun Cracovii Michał Probierz, za którego dymisję Betfan płaci po kursie 3.75. Dalej są m.in. Adam Majewski ze Stali Mielec oraz Kamil Kiereś z Górnika Łęczna, natomiast najpewniejszy posady, przynajmniej w teorii, może być na ten moment Jacek Magiera ze Śląska Wrocław, którego dymisję Betfan wycenił po kursie 50.00.

Ekstra pensja dla trenera od Betfan!

Włodarze polskich klubów ekstraklasowych i tak wykazują się sporą dozą cierpliwości w tym sezonie. W poprzednich rozgrywkach Aleksandar Vukovic wyleciał z Legii Warszawa już po czterech kolejkach, natomiast w tym sezonie mamy już za sobą pięć serii gier, a wszyscy szkoleniowcy nadal prowadzą swoje zespoły.

Jednak w myśl starego porzekadła co się odwlecze, to nie uciecze! Kilku sterników klubów z pewnością bardzo mocno świerzbią już paluchy, aby pogonić swojego trenera, dlatego pierwsze dymisje wydają się być kwestią czasu. Z tej okazji specjalną promocję przygotował bukmacher Betfan, z tą różnicą, że tym razem darmowe środki może zgarnąć pierwszy zwolniony w lidze trener.

Wystarczy, że taki szkoleniowiec otrzyma wypowiedzenie lub sam poda się do dymisji, a następnie w ciągu 7 dni zgłosi się do bukmachera Betfan, a ten wypłaci mu ekstra pensję w kwocie 50 tysięcy złotych!!! Gdyby jednak szkoleniowiec nie skusił się na ofertę Betfan, wówczas bukmacher rozda tę kwotę wśród swoich klientów jako darmowe zakłady.

Dołącz do Betfan i zgarnij dwa bonusy na start!

Sporo atrakcji czeka również na wszystkich nowych klientów bukmachera Betfan, którzy zdecydują się wykorzystać nasz specjalny kod promocyjny SPRYCIARZ w trakcie rejestracji. Na ich świeżo założonym koncie automatycznie bowiem pojawią się dwa bonusy na start:

  • Zakład bez ryzyka za pierwszy przegrany kupon 600 zł
  • Bonus Betfan 100% od drugiego depozytu 1000 zł

Gdybyście szukali więcej szczegółowych informacji na temat tych bonusów powitalnych oraz pozostałych promocji dla stałych graczy to wystarczy odwiedzić oficjalną stronę legalnego bukmachera Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/50-tysiecy-zlotych-od-betfan-dla-pierwszego-trenera-zwolnionego-w-ekstraklasie-n1121

Oceń ten tekst

Podobne artykuły