Start angielskiej League Championship

Ocena 5.00/1 głos
Start angielskiej League Championship

W najbliższy weekend swoje zmagania rozpoczyna angielska Championship (English Football League Championship), zapewne czeka nas niesamowita walka o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii.

O awans powinny powalczyć ekipy Fulham, Cardiff, Leeds, Derby, być  może któryś z beniaminków zaskoczy wszystkich i awansuje do Premier League.

Zobaczymy jak w bieżących rozgrywkach poradzą sobie beniaminkowie i spadkowicze. Awans do Championship 2019/2020 wywalczyły ekipy Luton, Barnsley i po zwycięskich barażach ekipa Charlton. Natomiast jeśli chodzi o spadkowiczów to mamy drużyny Fulham, Huddersfield, Cardiff. Dwie pierwsze wymienione ekipy były zdecydowanie najsłabsze w poprzednim sezonie, tylko zespół Cardiff walczył do końca o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii. W pierwszej kolejce nowego sezonu wybrałem trzy ciekawie zapowiadające się spotkania.

Barnsley - Fulham

Na pierwszy plan wysuwa się spotkanie pomiędzy ekipami Barnsley i Fulham. Wydaje się, że faworyta tego starcia można upatrywać w zespole Fulham, ale jest to pierwsza kolejka więc wszystko może się zdarzyć.

Zespół gospodarzy w meczach przygotowujących do nowego sezonu notował całkiem dobre rezultaty, wystarczy wspomnieć, że cztery mecze wygrali i doznali jednej porażki. Trzeba pamiętać, że mecze towarzyskie i uzyskiwane w nich wyniki nie zawsze przekładają się na spotkania w walce o stawkę.

Natomiast zespół gości w ostatnim czasie notował nie najlepsze rezultaty, trzy porażki jedna wygrana i jeden remis. Jeśli chodzi o bilans bezpośrednich spotkań to przemawia on na korzyść zespołu Fulham (cztery wygrane i jeden bezbramkowy remis). Jeśli chodzi o kursy bukmacherskie to najlepszą ofertę ma LVBET.

Typ: Fulham wygra w LVBET, kurs 2.25

Bristol City - Leeds

Kolejny typ z angielskiej Championship mamy pomiędzy drużynami Bristol City i Leeds, mecz ten odbędzie się w niedzielne późne popołudnie. W poprzednich rozgrywkach zespół Leeds był blisko bezpośredniego awansu do Premier League, ale końcówka sezonu nie była jednak najlepsza w ich wykonaniu co pozwoliło na grę w barażach, gdzie okazali się gorsi od zespołu Derby. Sugerują się kursami bukmacherskimi to trudno jest tutaj wskazać faworyta i najprawdopodobniejszym rezultatem jest remis i podział punktów.

Zespół gospodarzy w pięciu ostatnich meczach jakie rozgrywał zanotował jedną porażkę i cztery wygrane. Widzimy, że forma przedsezonowa Bristol jest całkiem niezła. Natomiast przyjezdni w ostatnim czasie również spisywali się całkiem nieźle, trzy zwycięstwa, remis i jedną porażkę.

Ostatnie rezultaty meczów między obiema jedenastkami przemawiają na korzyść ekipy Leeds(4 wygrane i jeden remis). Najlepszy kurs na ten mecz ma bukmacher Fortuna.

Typ: Leeds wygra w Fortuna, kurs 2.45

Huddersfield – Derby

Na zakończenie pierwszej kolejki mamy bardzo ciekawe spotkanie, w poniedziałkowy wieczór zmierzą się ekipy Huddersfield i Derby. Zapowiada się nam wyrównane i zacięte widowisko, które stworzą obie drużyny.

Pamiętajmy, że zespół gospodarzy okazał się najsłabszą drużyną poprzedniego sezonu w Premier League. Rezultaty jakie ostatnio notowała ekipa Huddersfield wyglądają bardzo dobrze, jeden remis i cztery zwycięstwa. Widzimy, że obecna forma zespołu jest bardzo dobra. Natomiast zespół przyjezdnych w meczach sparingowych spisywał się słabo, trzy porażki i dwa zwycięstwa. Nasz typ na ten mecz to wygrana gospodarz.

Typ: Huddersfield wygra w Fortuna, kurs 2.26

--

Obstawiasz Championship? Sprawdź, który z legalnych bukmacherów oferuje najwyższe kursy na mecze angielskiej Championship.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/anglia/league-championship/start-angielskiej-league-championship-n751

Oceń ten tekst

Podobne artykuły

Entropay
Metody płatności

Entropay