Nowe stroje FC Liverpool

Ocena 5.00/1 głos
Nowe stroje FC Liverpool

Angielski klub piłkarski Liverpool FC prezentuje najnowsze stroje meczowe na sezon 2018/2019

„This Means More" -  to motto przewodnie, które promuje najnowszą kolekcję strojów piłkarskich klubu z Anfiled Road. Ma ono odzwierciedlać uczucia, które towarzyszą wszystkim fanom LFC na całym świecie, kiedy zakładają koszulkę LFC.

Nowy sprzęt zaprojektowany został przy użyciu innowacyjnej technologii NB DRY, która doskonale odprowadza wilgoć, zapewniając zawodnikom komfort 
od pierwszego do ostatniego gwizdka. To co wyróżnia nową kolekcję to m.in. żakardowa grafika z przodu koszulki, odzwierciedlająca architekturę głównej trybuny Anfield. Kolor to oczywiście Red Pepper, który został wykorzystany przy opracowaniu strojów na 125-lecie klubu. 

Nowa koszulka ma haftowany herb oraz kołnierzyk polo zakończony dwoma guzikami. Wszystko utrzymane w klimacie retro. Jest jeszcze jeden element, na który fani zwrócą uwagę - emblemat 96, otoczony wiecznym płomieniem. Jest do nawiązanie do tragicznego wydarzenia z Hillsborough (stadion Sheffield Wednesday w Sheffield) Podczas meczu półfinału Pucharu Anglii pomiędzy Liverpoolem FC a Nottingham Forest FC poniosło śmierć96 osób. Wszyscy byli fanami LFC. To największa stadionowa katastrofa, jaka kiedykolwiek wydarzyła się w Wiekiej Brytanii.

Dyrektor generalny New Balance Football, Kenny McCallum, podkreślił: "Jesteśmy bardzo podekscytowani nową kolekcją Home New Balance LFC na przyszły sezon. Współpracowaliśmy z LFC, aby stworzyć zestaw, który zapewnia wysoką wydajność na boisku, jak i poza nim.”

"Premiera nowych strojów jest zawsze ekscytująca. Cieszę się, że pozostaliśmy przy kolorze Red Pepper z ubiegłego sezonu. Jestem pewien, że fani będą zachwyceni nowymi strojami

– dodał Kapitan klubu Liverpool FC Jordan Henderson.

O New Balance Football

New Balance Football ma oryginalne podejście do projektowania i opracowywania produktów, koncentrując się na unikalnych potrzebach graczy i klubów. Znajduje to odzwierciedlenie w jakości sponsorowanych przez NB klubów: Liverpool FC, Celtic FC, FC Porto, Sevilla FC, LOSC Lille oraz narodowych drużyn Kostaryki i Panamy.

Nowa koszulka FC Liverpool

źródło: informacja prasowa

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/anglia/premier-league/nowe-stroje-fc-liverpool-n521

Oceń ten tekst

Podobne artykuły