Rusza druga edycja Fantasy Ekstraklasa!

Ocena 3.00/2 głosy
Rusza druga edycja Fantasy Ekstraklasa!

Po przerwie zimowej 7 lutego ruszają rozgrywki polskiej Ekstraklasy. Wraz ze startem polskiej ligi startuje również druga edycja konkursu Fantasy Ekstraklasa.

Fantasy Ekstraklasa to darmowy konkurs dla kibiców piłkarskich organizowany w formie fantasy sports.

Wraz z piłkarzami, którzy stoją już w blokach startowych, by rozpocząć walkę o ligowe punkty, do gry wkraczają kibice - managerowie zespołów w Fantasy Ekstraklasa. Na stronie fantasy.ekstraklasa.org można już dołączać do największego tego konkursu typu „fantasy league” w Polsce, prowadzonego po raz pierwszy przez Ekstraklasę S.A.

Pierwsza edycja Fantasy Ekstraklasy zakończyła się wraz z ostatnim grudniowym meczem na ekstraklasowych boiskach. By wziąć udział w grze łącznie zarejestrowało się ponad 55 tysięcy użytkowników, którzy stworzyli 68 100 drużyn.

Sukces projektu Fantasy Ekstraklasa uzupełniają bardzo dobre statystyki odsłon strony. 230 tysięcy unikalnych użytkowników, ponad 24 mln odsłon są dowodem na popularność największej ekstraklasowej gry w Polsce. Już teraz jest możliwość wzięcia udziału w drugiej edycji Fantasy Ekstraklasa 2020. To wspaniała okazja zmierzenia się z kibicami, kolegami oraz najlepszymi dziennikarzami w Polsce.

Fantasy Ekstraklasa co roku wspierana jest przez popularnych dziennikarzy sportowych, którzy publikując składy swoich drużyn na Twitterze, zachęcają nowych użytkowników do rejestracji.

Fantasy Ekstraklasa - zostań Mistrzem Ekstraklasy!

Użytkowników przyciągają nie tylko rozgrywki, przyjacielska rywalizacja, ale również walka o jak najlepszą lokatę, która pozwala na wygrywanie atrakcyjnych nagród. Najlepszy gracz w klasyfikacji generalnej otrzyma zegarek Aztorin Ekstraklasa, gry Football Manager i EA Sports FIFA 20 oraz podwójne zaproszenie na Galę Ekstraklasy. Osoba z drugiego miejsca zdobędzie oficjalną piłkę meczową, grę Football Manager oraz pojedyncze zaproszenie na Galę Ekstraklasy, natomiast dla użytkownika z trzeciej lokaty przewidziana jest oficjalna piłka meczowa i gra Football Manager.

Ponadto dla wygranych 16 klasyfikacji klubowych przewidziano oryginalne koszulki meczowe klubów wraz z podpisem wybranego piłkarza drużyny. Piłki meczowe, zestawy gadżetów i gry piłkarskie przyznawane są również zwycięzcom klasyfikacji miesięcznych, dla użytkowników na podium turnieju Ekstraklasa CUP oraz wygranym pucharu Fantasy.

Fantasy Ekstraklasa - najlepszy zespół pierwszej edycji

Odświeżona formuła gry typu „fantasy sports” jest idealnym punktem dla potencjalnych nowych partnerów Ekstraklasy. Oprócz wysokich wyników odsłon, mogą oni liczyć również na efektowne kampanie promujące własne produkty.

Nagrody w Fantasy Ekstraklasa

Klasyfikacja generalna

  1. Zegarek Aztorin Ekstraklasa + Football Manager + FIFA 20 + podwójne zaproszenie na Galę Ekstraklasy
  2. Oficjalna piłka meczowa + Football Manager + pojedyncze zaproszenie na Galę Ekstraklasy
  3. Oficjalna piłka meczowa + Football Manager

Klasyfikacje klubowe - Dla zwycięzców 16 klasyfikacji klubowych Oryginalna koszulka meczowa z podpisem wybranego piłkarza klubu.

Klasyfikacja miesiąca - Zwycięzcy rankingów lutego, marca, kwietnia, maja Oficjalna piłka z podpisem wybranego piłkarza Ekstraklasy

Puchar Fantasy - Dla zdobywcy pucharu Oficjalna piłka meczowa

Ekstraklasa Cup

  1. Football Manager + FIFA 20 + zestaw gadżetów wybranego klubu
  2. FIFA 20 + zestaw gadżetów wybranego klubu
  3. Football Manager

Fantasy Ekstraklasa

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/edycja-fantasy-ekstraklasa-2020-n880

Oceń ten tekst

Podobne artykuły